Московський патріархат розширює свої володіння на Тернопільщині

УПЦ МП при наявності власного бізнесу розширює свої володіння у Почаєві.

На початку листопада поточного року депутати Почаївської міської ради прийняли  рішення про надання Почаївській Свято-Успенській Лаврі дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0264 га (під уже існуючою каплицею) у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій у м. Почаїв по вул. Возз’єднання 8, про що опубліковано на офіційному сайті міської ради.

Втім цього разу апетити УПЦ МП зросли – у Почаївській Лаврі хочуть розширити бізнес (можливо збудувати нові захисні рубежі) та зайнятись розробкою надр. Монахи просять надати їм в оренду земельну ділянку площею 0,3400 га «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами в м. Почаїв». Як саме будуть розпоряджатись та що саме планують видобувати з українських надр московські ченці наразі не повідомляють.

Тернопіль НАЖИВО!

-1 thoughts on “Московський патріархат розширює свої володіння на Тернопільщині

 • 13:55 | 26.11.2021 о 13:55
  Permalink

  Дивна стаття!!! м. Почаїв знаходиться в Україні, монахи Почаївської лаври мають паспорти громадян України, Українська Православна Церква – згідно даних ЄДРПОУ – заснована в Україні з центром управління у м. Києві.
  З якого дива чи то можливо через заангажованість журналістів – громадян України – монахів Почаївської Лаври – називають “московськими попами”, можливо через недолугість журналістів та головного редактора з спонсором?

  • 06:16 | 27.11.2021 о 06:16
   Permalink

   Кураев разобрал у себя в ЖЖ попунктно устав УПЦМП, там и обязательность исполнения решений синода РПЦ, и невозможность без его согласия создавать епархии и т.д. Пункт о том, что центр управления в Украине — это фейк для отвода глаз, чтобы не исполнять закон о переименованиии. А по факту, если глядеть на остальные пункты, управление из Москвы.

Коментарі вимкнені.