На сесії Чортківської райради давали політичний хабар

16 травня в сесійному залі Чортківської районної ради відбулася тридцята сесія районної ради. На порядок денний було винесено ряд  питань, за вирішенням яких прийшли проконтролювати громадські активісти та небайдужі патріоти району. Найбільше вразили питання, які стосувалися звернень до центральних органів влади з приводу політичної ситуації в країні та внесення змін  до районного бюджету. Депутати довго  не хотіли проголосувати за звернення до київської влади, яке написали прості люди з ГО «Майдан» через політичний колапс в державі, обранці мотивували це радикалізмом та ще чимось, щоб тільки не взяти до уваги написане.

А ще наглішим, порівняно з питанням звернення, було питання справжнісінького  політичного хабару бютівців і свободівців головному лікарю Чортківської центральної комунальної лікарні Роману Чортківському. В чому полягав хабар, запитаєте? Та в тому, що Роман Чортківський всупереч здоровому глузду та серйозному віку, не зважаючи на позицію підлеглих медиків підтримати всенародно обраного кандидата недавно виявив з своїми «підмештними» партійцями підтримку на кандидування на голову Чортківської райдержадміністрації бютівцю Віктору Шепеті, який не маючи жодного дня робочого стажу по квотному принципу мав наміри посісти найвище чиновницьке крісло в районі.

Бютівець, об’єднавши зусилля з свободіцями, вирішив віддячити бюджетними коштами головному лікарю, а саме забрати гроші з ремонту аварійних шкіл району, які, як показували на слайдах, вже от-от розсипляться і направити їх на типу ремонт Чортківського пологового будинку. Попередньо в інтернет – газетах була написана стаття, що 500 тис грн. керівник освіти планує виділити на ремонт кабінету і ми, звичайні люди, чуть було не повірили в це. Та на сесії Чортківської районної ради ми зрозуміли, що таким чином готувались псевдо патріоти забрати гроші з ремонту шкіл, бо кабінетів, які можна ремонтувати районна освіта, як ми почули (і пізніше хлопці активісти перевірили) не має і не планувала на це ні гривні. Отакі підступні дії ніяк не виправдовують окремих депутатів, які як щурі у владі, використовують свої депутатські мандати для вирішення шкірних питань і розраховуються бюджетними коштами за підтримку на посади. Ви подивіться на спортзал в Білобожницькій школі, де неможливо провести заняття, бо на голову капає дощ чи поїдьте в Колиндянську школу (яку показали на знімках усім на сесії) де вже немає на коли переносити ремонтні роботи, бо скоро упадуть стіни. А ці білосердечні просто вирішили освітянськими грошима віддячити головному медику-хабарнику за політичну підтримку. Педагоги, які сиділи в залі, не мали сил стримувати свої емоції, дивлячись на ці публіцтва з боку народних обранців.

Невже Революція Гідності нічого не навчила і манера ведення політичного спілкування залишилася на тому ж рівні що була? Доки ці партійні криси будуть ставити свої особисті інтереси вище державницьких? Гроші з шкіл на пологовий?

А хто народжував в Чортківському пологовому задарма? Є такі? Відгукніться, якщо є, бо я чомусь не вірю.

Вони беруть, а ми даємо. Це замкнений круг – беруть бо ми даємо, а ми даємо, щоб вони не нашкодили нашим дітям і дружинам, щоб пологи пройшли добре. Бо в разі чогось, ми прості люди НІКОЛИ І НІЧОГО НЕ ДОКАЖЕМО….вони за 1 год перепишуть всю історію вагітності! ОСЬ ТАКА РЕАЛЬНІСТЬ, ПАНОВЕ.

До речі, після сесії ми запитали на центральній площі Чорткова перехожих – чи платили вони за пологи, коли такі мали місце у їхніх родинах. І ви знаєте, ви не помилилися – ні один з опитаних не сказав, що його сім’ю обминули «благодійницькі внески» за народження нової людини на світ. Та  хто б мав сумніви, що це саме так? То чому не створити якийсь рахунок де б перераховували породіллі гроші, а не пхали у широкі кишені медиків, а потім за гроші зробити ремонт, придбати обладнання, а не будувати хатиська та купляти розкішні авто для себе і своїх відприсків.

Після подій на Майдані люди перестали мовчати і кажуть хто, кому, скільки і за що заплатив. Отак і про нашу медицину – усім все ясно як білий  день. Я не думав, що чортківські депутати виявляться таки свідомішими у своїй більшості, бо вони таки не повелися на той політичний хабар і гроші у медичну бездну не віддали. Хоч перед присутніми на сесії громадянами не впали лицем в болото, чи то може відеокамера активістів їх тримала під контролем, а чи таки совість прокинулася?

Знаємо, що недавно “Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр “Мати і дитина” опинився в епіцентрі скандалів і жахливих історій про здирництво тамтешніх медиків – там відбулося чимало перевірок – напевно активісти Чортківщини мусять аналогічно зайнятися медициною краю. Десь такі побажання були нещодавно висловлені громадськими активістими району – треба за це взятись.

Ще на сесії цікавим було питання обрання голови районної ради, але несподівано залишився головою В.Заліщук, заяву якого про відставку депутатський корпус відмовився взяти до відома. Шепета, який марить посадою голови адміністрації, на початку минулого тижня розповідав, що в п’ятницю його уже представлятимуть як голову РДА. Не представили. Якийсь політичний шоп закрив перед ним свої двері чи то може так молиться чортківська громада щоб це створіння не потрапило на керівне місце? Бо спершу треба навчитися бути людиною, а тоді вже приміряти до себе посади.

На носі вибори президента – не зміним одних злодіїв на інших. Приходь — підтримай достойних, які ніколи не поводитимуться по –щурячи! Ми – галичани і далі на Майдані стоїмо, щоби тепер скинути керуючу нині секту, котра не краща за владу Януковича. Питання в тому, чому ти сидиш вдома і не помагаєш нам разом будувати країну і призначати таку владу, яка потрібна нам всім.

                                                                                  Тарас  Козак (з сесійної зали Чортківської райради)

-1 thoughts on “На сесії Чортківської райради давали політичний хабар

 • 22:10 | 21.05.2014 о 22:10
  Permalink

  так -написано все чітко і вірно.але вихід який7як позбутись цих сміттюхів у владі от навіть у Чортківській раді?виборами ше не світить,а вони і далі решають усі питання як звикле. гроші на роддом і поза роддом і собі.десь там хату головний доктор Чортківський на вишневій вже прикупив за медичну касьору і ще треба.І скільки тій людині треба в цьому житті?

 • 11:40 | 22.05.2014 о 11:40
  Permalink

  У нашої керіниці освіти та Членкині НСЖУ новий псевдонім. Тарас Козак. А що Руслан Ластівка вже не актуальний!!!!!

  • 23:07 | 28.05.2014 о 23:07
   Permalink

   а що шепети клычка Гострик???????????????клас))будемо знати

 • 13:43 | 22.05.2014 о 13:43
  Permalink

  Цю статтю писали такі самі пройдисвіти як і Януковці,ті ще не пішли а ці тобто псевдо Майдан на хвилі революційних подій хочуть захопити владу у районі,щоб нібито творити справедливість,а насправді також хочуть дорватися до корита.Ходять і розказують що той поганий а той ще кращий,можливо вже пора задуматись як будувати нове суспільство,а не тільки як попасти до корита,автор цієї статті нагадує почерк так званої організаціх майдан під керівництвом С.Барни і тих пройдисвітів Ласківських і тому подібних,яким пообіцяли посади в районннфй владі.ім просто нічого не світить от тому вони і так мечуться.

 • 23:06 | 28.05.2014 о 23:06
  Permalink

  Тернополяни, які мають підтвердження корупційних діянь в одному із комунальних закладів Тернопільської обласної ради, можуть звернутися до облради. Відновідна пропозиція оприлюднена на сайті органу місцевого самоврядування.
  перинатальний, пологовий, КуценкоНещодавно інтернет-простір та газетні шпальти сколихнула серія матеріалів, в яких у корупції та бездіяльності, що призвела до трагічного випадку, звинувачується колектив комунального закладу Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина». Також у ряді матеріалів ЗМІ цей медзаклад звинувачується у хабарництві.
  Обласна рада не може стояти осторонь. З метою вивчення діяльності комунального закладу Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина», відповідно до статті 17 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» було утворено робочу групу, яку очолив заступник голови обласної ради Олег Боберський.

Коментарі вимкнені.