Школа на Тернопіллі отримала спортивний майданчик від братів Кличків

Учні Млиновецької загальноосвітньої школи у Зборівському районі зможуть займатися спортом на майданчику, обладнаному сучасним інвентарем вже цього травня. Це подарунок від Фонду Кличко – благодійної організації славетних українських спортсменів, та партнера проекту – Фундації Кока-Кола.  Млиновецька школа – одна з п’ятнадцяти шкіл-переможців у конкурсі Фонду «Клич друзів – граймо разом!» у 2014 році.

19 травня, село Млинівці, Зборівський район. Навколо сільської школи лунає музика. У дворі зібралися вчителі, учні та їхні батьки. Це ще не останній дзвоник – це відкриття спортивного майданчика в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!», започаткованого Фондом Кличко за підтримки Фундації Кока-Кола. Подекуди, не чекаючи офіційної церемонії, дітлахи активно освоюють нову конструкцію на шкільному подвір’ї.

Головна мета проекту – створення умов для виховання у молоді звички до здорового способу життя, занять спортом.

«Ми прагнемо створити умови, в яких діти частіше буватимуть на свіжому повітрі, полюблять фізичну культуру, спорт, об’єднуватимуться у команди та ініціативні групи, досягнуть успіхів у спорті та житті. Звичайно, ми орієнтуємося на школи, які залучають дітей до активного способу життя, але, водночас, мають гостру потребу в спортивному обладнанні», – повідомляє Аліна Носенко, виконавчий директор Фонду Кличко.

Директор Млиновецької школи Світлана Орестівна Денис розказала, що спортом тут займаються і вчителі, й учні, не виключаючи найменших. «Для найменших діток у нас був спортивний майданчик. І коли ми побачили в Інтернет той майданчик, що дарує Фонд Кличко, вирішили боротися за нього, щоб і старші учні отримали гарні умови для тренувань та змагань, – каже Світлана Орестівна. – Коли ж майданчик привезли і почали встановлювати, прибігло багато учнів з готовністю допомогти й прискорити монтування – лише б скоріше побачити, як майданчик виглядатиме на нашому шкільному подвір’ї. Коли бригада працівників закінчила монтаж – радості не було меж!». Світлана Орестівна запевнила, що тепер вона «агітує» інші школи проявляти ініціативу, брати участь у конкурсі та вірити в перемогу.

Ініціатива «Клич друзів – граймо разом!» існує з 2003 року. І хоча тоді здавалося, що десяток-другий майданчиків за рік – це крапля в морі, цього року їх загальна кількість сягне 143.

«Справді є чим пишатися!», – зазначає Олеся Жулинська, Директор зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна», – «Компанія Кока-Кола працює у більш ніж 200 країнах світу та у 115 з них підтримує понад 280 програм фізичної активності. В Україні ми допомагаємо реалізовувати низку проектів національного масштабу, що мають істотний суспільний резонанс. Надзвичайно високий інтерес, що викликає зараз ініціатива «Клич друзів – граймо разом!», підтверджує правильність наших кроків на цьому шляху».

Щоб влаштувати урочисте відкриття майданчика, організатори приїхали з Києва та прихопили все необхідне для проведення свята. Учні школи сформували команди. У програмі змагань – техніка володіння футбольним м’ячем, конкурс баскетбольних «снайперів», змагання з підтягування на турніку. Але не тільки сила та вправність дають можливість отримати перемогу. Знання і кмітливість стають запорукою успіху в спортивній вікторині. Зрештою, кожен учасник отримав подарунок, взявши участь у безпрограшній лотереї.

Коментарі вимкнені.