На фестивалі «Дзвони Лемківщини» виступило понад тисяча артистів (фото)

Вже увісімнадцяте на Тернопіллі відбувся колоритний  і цікавий фестиваль «Дзвони Лемківщини». Це незвичайне дійство зібрало понад 20 тисяч лемків з усього світу. Фольклорні танцювальні і вокальні колективи, відомі солісти та аматори і навіть Національний хор імені Г. Г. Верьовки – гостям свята було що побачити і почути.

Поряд із цікавою концертною програмою в урочищі Бичова вирувала справжня фестивальна атмосфера – оригінальні презентації кожного району області, вуличні музики, майстер-класи,  а також музей під відкритим небом «Лемківське село», який об’єднав десятки композицій у дерев’яних будиночках. Лемківські хижі кравчині, столяра, коваля – кожна це чималий пласт лемківської культури, який вдалося зберегти для наступних поколінь.

Новинкою цьогорічної ватри стала оновлена і значно сучасніша сцена, якісний звук, а також навіс із спеціальної плівки, який захищав глядачів від спеки.

Вісімнадцята «Лемківська ватра», як і традиційно щороку, дивувала, бавила, вражала і просто захоплювала неймовірною лемківської культурою, яка, не зважаючи на всі випробування і труднощі, живе, розвивається і проростає у щирих дитячих серцях.

Коментарі вимкнені.