Троє дітей досі в реанімації, п’ятеро у хірургії, – батьки певні, що у вибуху на Тернопільщині, винні газовики (відео)

Медики розповіли про стан підлітків, які зазнали глибоких опіків під час вибуху на Тернопільщині. Троє дітей досі в реанімації, п’ятеро у хірургії. Батьки певні, що винні газовики, які проводили роботи у сусідньому приміщенні і не перевірили герметичність труби. Газ просочився у клуб, де хлопці готувалися до репетиції вертепу, і вибухнув, – повідомляє ТСН.

Рівно опівдні жителі  села Угринів сходяться до місцевої церкви. Односельці  моляться і ставлять свічки за здоров’я дітей, які обгоріли  під час вибуху у сільському клубі. Священик називає усіх поіменно.

“Вони хотіли нас порадувати з тими різдвяними святами, колядою, але сталося так, що горе прийшло”, – каже священник Ігор Жовток.

Діти готували вертеп, з яким мали обійти усеньке село, щоб повеселити та розважити людей на свята. Двоє з потерпілих підлітків прислуговували у церкві — допомагали священику під час богослужінь. Про їхніх друзів у селі теж лише гарні  відгуки. Стан усіх восьми сьогодні уже трохи стабілізувався, кажуть лікарі.

“Стабільно важкий, але з тенденцією до покращення”, – коментують у лікарні.

Учора їх прооперували — дехто уже сідає, починає потрохи ходити, їсти та говорити. 16-річний Богдан, який напередодні давав інтерв’ю про вибух із заплющеними очима, сьогодні побачив кореспондентів і сказав, що сюжет про себе слухав на телефоні. І знову, як учора, розповідає за всіх, бо він у найлегшому стані.

“В мене найменше було проблем з обличчям і губи не спухли сильно, але з ногами найгірше. Сам стати-лягти також не можу, потрібна допомога”, – розповідає Богдан Гаврон.

Люди в Угринові і уявити не могли, що таке може статися у їхньому селі. Рідні досі приголомшені.  Рідні та односельці вирішили щодня збиратися у церкві опівдні на богослужіння за здоров’я потерпілих хлопців аж  до їхнього цілковитого одужання.

Коментарі вимкнені.