VII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» у Теребовлі

«Серце до серця» – 7-ма щорічна Всеукраїнська акція, метою якої є організація збору коштів на лікування дітей. Цього року вона відбувається з 16 квітня по 6 травня і призначена допомоги діточкам хворим на цукровий діабет. За даними МОЗ України, сьогодні з цим захворюванням живуть близько восьми тисяч маленьких українців, число яких щороку зростає. Акція «Серце до серця» 2012 року збирає кошти для закупівлі інсулінових помп – медичного пристрою, що не лише затримує захворювання цукровим діабетом, а й спричиняє зворотній розвиток.

Як розповіла начальник відділу у справах сім’ї та молоді теребовлянської районної державної адміністрації, Галина Франківна Майор – загалом вся акція поділена на три етапи. Спочатку подія висвітлюється у місцевих ЗМІ. Створюється реклама та інформується громадськість міста. Утворюється організаційний комітет. Зі студентів теребовлянського вищого училища культури набирають волонтерів. До слова, цей навчальний заклад всіляко сприяє і завжди активно підтримує такі заходи. Минулого року, волонтери училища стали п’ятими в області за сумою зібраних коштів, додавши в копилку Всеукраїнського фонду вісім тисяч сто три гривні. З кожною акцією коштів збирається все більше – і це найкраще свідчення правильності організації роботи. Набір волонтерів проводився таким чином – спочатку студентам детально роз’яснили усі нюанси роботи. Пані Галина розповіла про польський досвід, провела аналогії, адже в сусідній країні дана акція проходить на найвищому рівні. Директор училища Микола Іванович Виннічик висловившись про важливість справи й подякувавши організаторам, пресі й загону волонтерів «Крокус» на чолі з керівником Андрух Оксаною Володимирівною; запевнив, що навчальний заклад з свого боку завжди зробить все від них залежне й поблагословив студентів. Студенти задіяні волонтерами отримали практичні настанови від психолога й голови студентського профкому Ольги Олександрівни Данилюк, заступника директора з виховної роботи Зої Василівни Габрук, заповнили анкети-ідентифікатори, які матимуть при собі при зборі коштів, склали й опечатали скриньки. Було узгоджено план дій. Загалом планується залучити до справи близько двадцяти волонтерів. Приємно спостерігати за злагодженою роботою колективу небайдужих людей.

До першого етапу також належить підготовка розпорядчих документів. Проводиться залучення всіх установ міста, підприємств та підприємців, пошук партнерів та спонсорів. Відбувається апаратна нарада, на якій інформується керівників районів.

Безпосередній збір коштів – це вже другий етап. Волонтери ходять з скриньками по установах міста, по організаціях і підприємствах, вулицями, розповідаючи про акцію «Серце до серця», пояснюючи її мету та суть. Таким чином, кожен небайдужий може пожертвувати на лікування дітей. Урни для збору коштів стоятимуть і в навчальних закладах. Організовується конкурс плакатів, фотографій, які згодом передадуть до Всеукраїнського благодійного фонду.

Третій і завершальний етап – підрахунок коштів, визначення та нагородження найбільш активних та творчих учасників події. Підбиватимуться підсумки, робитимуться висновки. Планується проведення святкового концерту в училищі культури.

Акція «Серце до серця» – це допомога у спрямуванні у правильне русло творчого потенціалу та запалу нашої молоді. Це виховання високих моральних цінностей, співпереживання і небайдужості, це повноцінна участь в суспільному житті. І це ще одна можливість показати, що ми європейського духу нація.

 

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок для _ _ _ області».

Офіційна інтернет-сторінка Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» www.fsds.in.ua

Коментарі вимкнені.