Тернопіль – перше місто, в якому співачка, що не виступала 10 років, представила кліп

Дивилися кліп співачки, що 10 років не виходила на сцену, слухали критику щодо місцевих телеканалів, ділилися пропозиціями стосовно прийому зірок, що проїжджають повз наше місто, тернопільські журналісти на зустрічі нашого земляка Андрія Підлужного, Юлії Лорд, продюсера Ростислава Домішевського, та фіналіста сьомого «Шансу», а нині – молодого популярного співака Владіслава Левицького, в Тернопільському центрі комунікацій.

За словами Андрія Підлужного, Тернопіль став першим містом, де співачка Юлія Лорд презентувала кліп на пісню «8 секунд». Цю подію можна вважати відновленням концертної діяльності Юлії після 10 річної паузи. Далі творчий проект планує зустріч із львів’янами.

Співачка розповіла, які труднощі виникли під час зйомок кліпу:

–          Так трапилося, що знімали ми його на початку грудня. Того дня, як на замовлення, раптом випав перший сніг. І хоч кліпу це додало специфічної атмосферності, але працювати було дуже важко. Якщо знімальна група мала підтримку у гарячої кави та теплих курток, то актору Євгену Ільїну довелося грітися лише в перервах між зйомками. До речі, в цьому відео я вперше кардинально змінила образ – коротко підстриглася та одягнула романтичну сукню. Так наполягав режисер. Але мені це сподобалося, і можливо в майбутньому я поміняю рок-стиль на такий.

Жартуючи та доповнюючи один одного, гості центру комунікацій ділилися, як творчими планами, так і подіями в особистому житті. Наприклад, Андрій Підлужний представив присутнім свою музу – Лану.

–          Лана є моєю музою і можливо майбутньою дружиною, якшо їй тато дозволить, – жартував наш земляк.

Подробиці згодом

Юрій Романович, «Погляд»

 

-1 thoughts on “Тернопіль – перше місто, в якому співачка, що не виступала 10 років, представила кліп

  • 15:48 | 26.04.2012 о 15:48
    Permalink

    колись любив послухати Ю.Лорд. останній раз бачив її на концерті в підтримку Кучми. Шкода що такі цікаві зустрічі вдень, коли нема можливості втікти з роботи.

Коментарі вимкнені.