Валентин Хоптян з головним по українських дорогах Володимиром Демішканом «переливали з пустого в порожнє»

дорога ТернопільщинаТакий висновок можна зробити з матеріалу, опублікованого на сайті ОДА.

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян зустрівся із керівником Державного агентства автомобільних доріг України Володимиром Демішканом, який перебував з робочою поїздкою на Тернопільщині.

Під час зустрічі було обговорено питання стану дорожнього господарства області те перспективу проведення ремонтних робіт на низці автомобільних доріг, відповідного їх інженерного облаштування.

Також Володимир Демішкан та Валентин Хоптян побували у Заліщицькому, Гусятинському, Теребовлянському та Кременецькому районах де оглянули ряд об’єктів дорожнього господарства.

«Ми з головою обласної державної адміністрації визначилися сьогодні щодо ряду першочергових соціально важливих об’єктів, де потрібно зробити відповідні роботи, аби покращити ситуацію з транспортним сполученням», – зазначив Володимир Демішкан.

Водночас керівник Укравтодору відзначив заходи, які проводяться в області з впорядкування прилеглих до автошляхів територій.

В свою чергу голова облдержадміністрації сказав: «Щиро вдячний Володимиру Федоровичу за те, що незважаючи на щільний графік, він знайшов можливість прибути на Тернопільщину. Відбулася конструктивна та змістовна зустріч, яка, думаю, матиме надалі позитивні результати».

Коментарі вимкнені.