Тернопільські чиновники звинувачують біатлоністів у захопленні землі (документ)

Ми нещодавно писали про те, що у великій небезпеці через земельний “дерибан” опинилася база олімпійської підготовки з біатлону у с. Підгороднє Тернопільського р-ну. Оскільки голова Тернопільської районної державної адміністрації Віктор Щепановський видав розпорядження про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність 15 земельних ділянок по 0,10 га у безпосередній близькості до навчально-спортивної бази. Це розпорядження фактично унеможливлює тренування спортсменів на лижоролерній трасі бази.

Народний депутат України Олексій Кайда підготував депутатське звернення щодо відведених земельних ділянок.

І вже 11 квітня заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації Юрій   Желіховський надав відповідь «свободівцю».

Як йдеться у відповіді, при зіставленні місця розташування земельних ділянок, що перебувають у постійному користуванні КПФСТ «Колос», із земельним ділянками, на які громадянам дано дозвіл для виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність для ведення індивідуального садівництва вбачається, що вони не перетинаються та розташовані у різних місцях. Також встановлено, що фактично тренувальні занняття біатлоністів проводяться не на відведеній у встановленому законодавством порядку земельній ділянці, а на території розташованій поряд із тренувальною базою, що не входить у площу відображену на правовстановлюючих документах КПФСТ «Колос», тобто самочинно сформованій та не узаконеній, як цього вимагає чинне законодавство України. Враховуючи наведенні факти та те, що відведення земельних ділянок громадянам у власність для ведення індивідуального садівництва відбувалось у межах чинного законодавства, обласна державна адміністрація не вбачає підстав для скасування розпорядження.

Юзя Мельник, Новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.