Бездарні опоненти “замовили” “Батьківщину” на Тернопільщині

Представники «Батьківщини» не повернуться до діючого складу Тернопільської обласної ради. Про це заявив голова Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», народний депутат України Василь Деревляний.

— Провокаційні публікації в деяких інтернет-виданнях мають мету дискредитації нашої політичної сили, — заявив політик. — Така інформація з’являється на замовлення наших бездарних опонентів, які досі не можуть змиритись із тим, що «Батьківщину» під час останніх парламентських виборів підтримала найбільша кількість виборців. Це тільки хворі на голову заявляють, а «сексоти» замовляють публікації про якусь домовленість з головою ОДА про введення наших депутатів в обласну раду. Під час зустрічі обговорювалося виключно проблемні економічні питання області та припинення переслідувань представниками режиму членів нашої партії.

За словами Василя Деревляного, процес повернення 12 обранців від «Блоку Юлії Тимошенко» до складу Тернопільської обласної ради є неможливим, оскільки кожний із 118 кандидатів особисто написав заяву про відмову від депутатських повноважень. Кожну із цих заяв розглянуто на засіданні територіальної виборчої комісії та прийнято відповідні рішення.

Голова обласної організації ВО «Батьківщина» також нагадав, що політична сила не брала участі в дочасних виборах депутатів Тернопільської обласної ради у 2009 році. Це відображалось у відсутності агітаційної роботи з боку «Блоку Юлії Тимошенко» та поданої заяви до тервиборчкому щодо зняття із виборів. Однак, територіальна виборча комісія, керована тодішнім керівництвом облдержадміністрації, всупереч чітким вимогам законодавства, не прийняла рішення з цього приводу.

Також, Василь Деревляний звернув увагу на протиправні дії щодо видачі головам районних державних адміністрацій виборчих бюлетенів із поліграфічного підприємства «Збруч». Самі ж фальсифікації були відображенні у висновку тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України.

— «Батьківщина» не несе відповідальність за політичну кризу в Тернопільській обласній раді та за неприйнятий бюджет, — зазначив народний депутат України Василь Деревляний. — Те що сьогодні відбувається, є результатом недотриманих домовленостей між абсолютно усіма політичними силами, які сьогодні представлені в органі місцевого самоврядування.

Водночас, Василь Деревляний запевнив, що і народні депутати, які представляють Тернопільщину і є членами партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», так і депутати місцевих рад, працювали, працюють і будуть працювати виключно в інтересах територіальних громад, і захищатимуть права жителів області в соціальній, економічній, земельній та інших сферах, а для цього будуть контролювати та заставляти нинішню владу вирішувати усі наболілі, проблемні питання, які є у Тернопільській області.

-1 thoughts on “Бездарні опоненти “замовили” “Батьківщину” на Тернопільщині

  • 18:28 | 16.04.2013 о 18:28
    Permalink

    Чому ж тоді не ходять на засідання нової ТВК члени Батьківщини? У інтерв’ю Деревляного жодного пояснення. Кому на руку відсутність членів ТВК від цієї партії на її зібраннях здогадайтеся із першого разу!

Коментарі вимкнені.