Як тернопільські хлопці приборкали слона (відео)
Нещодавно хлопці з усіх мікрорайонів Тернополя зібрались на БАМі, щоб зіграти гру “Слон”. Як це було дивіться на відео.
В цю гру грали хлопці в школі, і не тільки. Весела та дуже “сильна” гра. Грали справжні хлопаки.
Кілька хлопців встають послідовно один за одним, як можна щільніше. Кожен наступний обхоплює попереднього так, що його голова перебувала в районі талії – пахви того що стоїть попереду. Виходить така збита колона, зазвичай з п’яти-десяти чоловік, що стоять «раком», та міцно тримають один одного. Це команда СЛОН.
Команда № 2, що складається з такого ж числа учасників, ставала по заду команди № 1 на віддалі, що дозволяє зробити достатній розбіг. Розбігшись, члени другої команди встрибували на «слона», відштовхуючись руками від спини останнього слона (техніка стрибків аналогічна техніці стрибків через «козла» на уроках фізкультури). Перший вистрибував якомога далі – ближче до голови СЛОНА, решта щільно набивалися за ним. У кінці гри слон бував в цілковитому безладді обвішаний сідоками.
Метою гри було: втримати вагу застрибнутих на них членів другої команди. Для команди № 2 – завалити «слона». Перемога зазвичай діставалася тій команді, в яку входили найбільш авторитетні гравці, «слон» вигравав або програвав по-чесному – в залежності від фізичної підготовленості та злагодженої дії всіх гравців – його складових. Гра в слонаЯкщо ж авторитетні гравці входили в команду № 2, «слон» зазвичай програвав, оскільки всупереч правилам застрибнути на нього пропонувалося і (або) наказувалося всім бажаючим. А найчастіше, переконавшись у відсутності перспективи завалити «слона» чесно, черговий гравець другої команди з розбігу відважував гарного стусана по дупі «слона», через що «слон» приходив в розлад і перетворювався у величезну купу-малу.
Гра подобалася всім і, незалежно від результату, всі виповзали з купи задоволеними, після чого команди мінялися місцями.Ця гра для справжньої команди – силу і міць якої перевірять зразу ж на очах у дівчат. І авторитет за класний “мобільник” тут не заробиш. Тут можна було отримати по хлібальнику коліном, а щоб відповісти – чекати поки слон дійде до лінії
Коментарі вимкнені.