У ганебний “майже ювілей” Хоптян згадав, для чого призначений на Тернопільщині

Валентин Хоптян годинникСьогодні 11 місяців з того часу, коли була проведена остання сесія Тернопільської обласної ради. Через це наша область досі без бюджету. А все тому, що в.о. голови обласної ради Сергій Тарашевський (читай голова ОДА Валентин Хоптян) не знаходив спільної мови з депутатами, а саме з «свободівцями», щоб зібрати кворум у сесійній залі. “Свобода” поставила ультиматум, що прийдуть на сесію лише тоді, коли ТВК введе їхніх 16 депутатів. Вчора сталось диво (читай очільнику області прикрутили хвоста) – ТВК ввела депутатів до обласної ради, тому найближчим часом можна очікувати затвердження головного документа області.

Як розповів За Збручем Валентин Хоптян, першочергово він домовився з деякими лідерами ВО «Свобода».

«Погодили, що це буде мінімум політики. Зі своєї сторони я все виконав – всі члени ТВК прийшли на засідання, за винятком одного відсутнього комуніста. Ми знаємо, що повноваження обласної ради закінчуються на початку квітня наступного року. Тому я звернувся до всіх політичних сил, щоб ми хоча би плідно пропрацювали цей недовгий період: прийняли цьогорічний і на наступний рік бюджети. Хоча би частково профінансували деякі програми. Ми розуміємо, що рік завершується. Залишилося лише два місяці. У той час коли інші області працюють над бюджетом на наступний рік, то ми не можемо цьогорічний прийняти. Тому знову вступати у новий рік без головного фінансового документу області було би зовсім неправильно», – каже голова ОДА.

Намісник Януковича також проінформував, що вже зараз готується бюджет області на наступний рік: «Ми не сидимо, склавши руки. Департамент фінансів разом із моїм заступником Василем Гецьком працюють над бюджетом-2014. У найближчі дні керівники відповідних структур ОДА будуть консультуватися у Києві щодо формування бюджету».

Не боїться Валентин Хоптян і наближення квітня наступного року, коли закінчуються повноваження Тернопільської обласної ради. Серед лідерів ВО «Свободи» вже неодноразово звучала думка про складання мандатів депутатами цієї політсили для пришвидшення перевиборів як до нашої облради, так і Київської міської ради.

«Розклад у новій обласній раді буде трішки інший. На мою думку, представники ВО «Свобода» не будуть спішити здавати мандати», – додав Хоптян.

-1 thoughts on “У ганебний “майже ювілей” Хоптян згадав, для чого призначений на Тернопільщині

  • 18:44 | 23.10.2013 о 18:44
    Permalink

    Домовився з лідерами “Свободи”, щоб вкінці року спільно прийняти бюджет і розікрасти його!

Коментарі вимкнені.