Голова облради Віктор Овчарук у Шляхтинцях відкрив нову пожежну станцію

Урочисте відкриття пожежної станції у цьому селі, що належить до Байковецької об’єднаної громади, відбулося сьогодні, 7 липня.

З нагоди відкриття новоствореного підрозділу прибули керівництво області та району, делегація обласного Управління ДСНС, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, мешканці села.

«Одна з головних вимог Майдану та Революції гідності – дати можливість людям на місцях визначати пріоритети розвитку того чи іншого населеного пункту, формувати бюджети, розпоряджатися власними коштами. Реалізувати зміни у нашій державі дав можливість процес децентралізації, – зазначив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. –  Відкриття пожежної станції у Шляхтинцях  – це ще один реальний крок реформ, які відбуваються в Україні. Створення нових  підрозділів місцевої пожежної охорони є вкрай важливим аспектом. Адже це сприятиме побудові ефективної системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах Тернопільської області, оперативного реагування на виклики і максимального скорочення часу прибуття рятувальної команди до місця події. Реформа децентралізації передбачає надання якісних послуг на місцях. Наша мета – щоб у кожній громаді функціонував ФАП, ЦНАП, поліцейська станція та пожежна частина. Переконаний, що цієї мети нам вдасться досягнути».

Віктор Овчарук та Степан Барна подарували пожежникам нове обмундирування, керівник управління ДСНС у Тернопільській області Віктор Маслей передав ключі від пожежного автомобіля. Після офіційного відкриття священнослужителі освятили новостворений підрозділ, техніку та його працівників.

Коментарі вимкнені.