Хто наполягає на підвищенні тарифу на проїзд у тролейбусах?

Останніми днями в Тернополі почали активно обговорювати ідею з підняття тарифу на проїзд у тролейбусах до 6 гривень. Начебто ініціатором виступає комунальне підприємство “Тернопільелектротранс”, директор якого заявляє, що тариф збитковий і КП перебуває на межі виживання, але ж ми добре знаємо про самостійність комунальних підприємств в Тернополі, вірніше її повну відсутність, – пише у мережі Фейсбук Олег Синовець.

  • Більш ніж впевнений, що ініціатива про підвищення тарифу походить саме з вул. Листопадової. В черговий раз влада хоче залізти до нас в кишеню, цього разу через підвищення вартості проїзду, – пише чоловік.

Зростання вартості проїзду у громадському транспорті є особливо актуальним для тернополян, адже середній рівень заробітних плат в нашому місті є одним з найнижчих в Україні. А чергове підвищення тарифу на проїзд може суттєво вплинути на сімейний бюджет більшості людей.

Щороку ДемАльянс Тернопілля проводить моніторинг вартості проїзду в громадському транспорті усіх обласних центрів України. Результати останнього моніторингу показали, що вартість проїзду в тролейбусах Тернополя та Києва були найвищими в Україні станом на 24.01.2018р.

Коментарі вимкнені.