Скільки в Тернополі кандидатів у прийомні батьки


27-31 липня  Тернопільським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено навчання для 13-ти кандидатів у прийомні батьки та 4 кандидатів в опікуни, піклувальники.

Основною метою навчання було усвідомлення відповідальності та особливостей взаємовідносин між батьками та дітьми в сім’ях, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
«Тренінгові заняття сприяли активізації досвіду, почуттів, набуттю навичок, якими мають володіти прийомні батьки та опікуни для того, щоб знаходити порозуміння з дітьми, активно з ними співпрацювати, вміти спрямовувати власний досвід, знання на створення найкращих умов життя та виховання дітей, які прийдуть у сім’ю», – зазначила заступник директора  Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Четвертак.

Курс підготовки був спрямований на ознайомлення батьків із типовими проблемами, які виникають в житті дітей-вихованців та юридичними аспектами функціонування таких форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, як опіка/піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу.
З метою підвищення обізнаності кандидатів в опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі щодо механізмів взаємодобору та організаційно-правового забезпечення функціонування прийомних сімей та сімей опікунів було запрошено фахівців служби у справах дітей обласної державної адміністрації, які ознайомили учасників з банком даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Усі учасники навчання підтвердили свою готовність взяти дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у свої сім’ї на виховання.
Усі новостворені сім’ї перебуватимуть під соціальним супроводом за місцем проживання.

Коментарі вимкнені.