Гематологічний центр створити у Тернополі хоче голова облради. Бо вибори?

Голова обласної ради Олексій Кайда сьогодні відвідав гематологічне відділення Тернопільської міської дитячої лікарні.

У цьому відділенні, як розповіли лікарі, лікується приблизно 45% діток з області та 55% – з обласного центру. Хворих дітей оздоровлюють за європейськими методами, і ця практика дає позитивні результати.

Олексій Кайда переконаний, що в області повинен бути обласний гематологічний центр, адже Тернопілля є чи не єдиним регіоном, де немає такого медичного закладу. І створений він має бути на базі гематологічного відділення міської лікарні.

«Брак коштів – велика проблема медичної галузі. Наразі державний бюджет боргує Тернопільщині десятки мільйонів гривень на медицину», – зазначив Олексій Кайда. Очільник обласної ради додав, що мав розмову із міським головою Тернополя Сергієм Надалом, який пообіцяв, що не допустить скорочень медичних працівників, які опікуються онкохворими дітками.

«Забезпечення виконання так званих соціальних ініціатив Президента призвело до зменшення фінансування найнеобхідніших галузей, у тому числі медицини. Це неприпустимо, адже мова йде про життя  хворих дітей. Чи зможуть представники уряду глянути в очі матерів, діти яких недоотримають найнеобхідніших ліків та медичної опіки?» – додав Олексій Кайда.

Коментарі вимкнені.