«У 25 для України настав час подорослішати і переклеїти фотографію у паспорті», — тернополянин Володимир Гевко

Володимир Гевко. Фото — Ярослава Сидорчука.
Володимир Гевко. Фото — Ярослава Сидорчука.

У нас тут День народження, ми всі святково вбрались, прибрали кімнату і ніби навіть в настрої. Але запросити у гості нема кого. Цивілізовані країни нас уникають останнім часом, а нецивілізовані краще б сиділи вдома.
У кожного рано чи пізно настає свято, яке приходиться проводити наодинці зі собою. І це теж корисний досвід для того, щоб сісти і зібратись нарешті з думками.
У 25 для України настав час подорослішати і переклеїти фотографію у паспорті.
Ми дуже довго прапорами закривали дірки в економіці і суспільній моралі. І отримали дірку на сході,в якій тепер моторошно завиває вітер із півночі.
Мені Україна нагадує того малого сирійського хлопчика, що не сходить зараз із перших шпальт. Вона сидить на кріслі в сандаликах, абсолютно офігівша від тих бомбардувань, замурзана і шокована.
Нам не дали пройти нормальним шляхом розвитку і змусили різко подорослішати. Але оця тотальна інфантильність в українському суспільстві тупо не встигає за подіями.
Останніх два роки в пересічного українця довгий розфокусований погляд в нікуди.
У нас є справді цінна державна незалежність, але ми сковані багатьма персональними залежностями на рівні менталітету країни, котрі нівелюють ефект свободи.

Володимир Гевко, Facebook.

Коментарі вимкнені.