Привітання з Днем незалежності України від Миколи Люшняка

Дорогі українці! Вітаю з 25 річницею незалежності України!
Це свято всіх, хто працює на благо України, захищає нашу державу від ворога у непростий час, дбає про стабільність і благополуччя народу.
Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати власну незалежність. Ця боротьба триває і донині. Сьогодні перед Україною та її громадянами постають великі випробування. Вони показують могутність та силу нашого народу, який сам одягає та годує армію, який віддає кращих синів для оборони цілісності нашої держави. Тому зараз найбільше хочеться всім побажати миру та спокою на нашій землі!
Сьогодні, коли Україна відстоює свою суверенну цілісність, український народ проявляє незламний патріотичний дух, згуртованість та вселяє надію на перемогу.
Вічна пам’ять героям, полеглим в боротьбі за Україну. Згадаймо у цей день всіх тих, кого уже немає з нами, але духовна присутність яких надає нам сили і віри у світле майбутнє нашої держави. Бережімо і примножуймо славу українських героїв, будьмо завжди готові відстояти свободу рідного краю.
Зичу Вам міцного здоров’я, злагоди, добробуту, життєвої наснаги та миру.

З повагою, народний депутат України Микола Люшняк

Коментарі вимкнені.