Головко та Гонтарєва зустрінуться у тернопільському суді

Уже найближчими днями народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Михайло Головко та голова Національного банку України Валерія Гонтарєва можуть зустрітися у Тернопільському міськрайонному суді.

Опальна очільниця НБУ вимагає від Михайла Головка вибачень за звинувачення у доведенні  до банкрутства кількох великих банків.

Нагадаємо, що, на думку “свободівця”, Національний банк України під керівництвом Валерії Гонтарєвої проводить відверту антиукраїнську політику у сфері фінансів. Нова очільниця не намагалася стримати штучне зростання курсу долара та євро відносно гривні. Наступними кроками стало закриття “неугодних” банківських структур, котрі можуть скласти конкурентну загрозу близьким до президента банківським колам. У той же час фінансову допомогу отримували ті банки, кінцевими бенефіціарами котрих є російські олігархи.

“Ми вивели з ринку 62 банки, відправивши їх у Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Ми майже закінчили чистку. Але це не виключає, що малі банки ще будуть закриватися”, — заявляла в березні цього року Валерія Гонтарєва.

Як виявилося, на практиці керівництву Національного банку вірити не доводиться. “Торік після проведення стрес-тестів вони заявляли, що загроз великим банкам вже немає, можуть бути питання тільки до банків 3-4 групи”, – зазначив Михайло Головко. Але, наприклад, банк “Хрещатик”, що належить до великих банківських структур, фактично був штучно доведений до банкрутства, адже, як виявляється, з Національного банку надходила інформація до ключових клієнтів про можливе закриття “Хрещатика”.

Народний депутат України Михайло Головко ініційовує у стінах Верховної Ради України розслідування щодо діяльності Нацбанку. “Необхідно створити депутатську комісію, котра детально вивчить дії НБУ, які призвели до знищення банку”, — заявив нардеп. Випереджаючи події та прагнучи приховати правду, керівництво НБУ вирішило подати до суду на Михайла Головка, вбачаючи в його словах загрозу діловій репутації. Але Валерія  Гонтарєва скоріш за все сама буде змушена відповідати за скоєння злочинних дій на посаді голови НБУ, адже кілька місяців тому заявляла, що українські банки не будуть закриватися. Схожа доля сьогодні може спіткати ще один великий банк України – “Фідобанк”, який також перебуває на стадії банкрутства.

“Я в суді хочу почути вибачення Валерії Гонтарєвої за кроки, спрямовані проти діяльності банків України, за введення українського суспільства в оману словами про стабілізацію гривні та припинення ліквідації банків, особливо тих, в яких тримають свої вклади прості українці. Окрім того, теперішня голова Нацбанку повинна відповісти, з яких причин вона своїми діями уже протягом майже двох років завдає шкоди діловій репутації Національного банку України як у нашій державі, так і за кордоном. Українське суспільство очікує відповідей щодо причин стрімкого падіння гривні та особистого збагачення керівництва банку”.

НОВА Тернопільська газета

-1 thoughts on “Головко та Гонтарєва зустрінуться у тернопільському суді

  • 09:36 | 26.05.2016 о 09:36
    Permalink

    прекрасно,молодець, Головко, але щоб це були не заяви а дії, бо банда що тепер прийшла перевершує попередню в рази, то ж винна гонтарева та її співучасники і головний покуривитель, що вже 2 роки не витягує жирного рила з корита

Коментарі вимкнені.