Міські чиновники ледь чутно обговорюють Генеральний план Тернополя

Всі, кому не байдуже обличчя Тернополя, хто хоче дихати свіжим повітрям, хто не бажає вітатися із сусідом за руку через вікно, хто не хоче, щоб у його дворі на дитячому майданчику «виросла» висотка, а його будинок тріскав від суміжного будівництва, негайно відкривайте Генеральний план м. Тернополя на сайті Тернопільської міської ради і давайте свої пропозиції.
Чи знає громадськість Тернополя, що міська влада ще з 14 вересня через свій сайт «обговорює» зміни Генерального плану м. Тернополя? Мерія свідомо не прикладає особливих зусиль, щоб донести цю інформацію до громади, оскільки їй потрібне максимально тихе «громадське погодження», яке дасть змогу “домалювати” не один торговий комплекс в парку чи сквері, поміняти цільове призначення земельних ділянок, а ще у випадку «прольоту» на місцевих виборах (бо наступні 5 років не можна вносити зміни до генплану) узаконити своє. Так протягувався План зонування м. Тернополя, коли під час революції Гідності, поки тернополяни мерзли і відстоювали гідність на Майданах, міські чиновники під шумок «слухали» громаду. Так відбувається і сьогодні. Сумнівно, що пропозиції Генерального плану відповідають чинним законодавчим та нормативно-правовим актам, будівельним нормам, стандартам і правилам. Наприклад, про це свідчить лише той факт, що масиви багатоповерхових житлових будинків по вул. В. Великого, вул. Київська, вул. Симоненка не мають жодної зони зелених насаджень загального користування, тобто відсутні будь-які парки чи сквери. Де ж норми і стандарти озеленення? Повна відсутність зелених зон в багатонаселеному мікрорайоні (який додатково на місці дач по вул. Київській планується щільно забудувати по генплану) є загрозою для здоров’я і життя його мешканців. Чи знають вони про це? Чи дають свою згоду? І таких порушень чимало.
Тож слідкуймо за громадськими слуханнями і не дамо на останній сесії Тернопільської міської ради цього скликання протягнути «тихопогоджений» між окремими представниками «громадськості» Генеральний план м. Тернополя. Владі потрібен контроль народу!

Карпишин Наталія, кандидат в депутати до міської ради від політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», округ №41

Коментарі вимкнені.