Новобудови та дачі обкрадають злодії біля Тернополя

Хвиля крадіжок приватного майна прокотилася селами Тернопільського району. Злодії побували в новобудовах, дачних будинках і нежилих господарствах.

Втрат більш як на 16 тисяч гривень зазнало подружжя із села Ігровиця. Невідомі вночі обікрали їхній новозбудований будинок. До середини злодії проникли шляхом віджиму металопластикового вікна. Крадії не погребували нічим. Повиносили з будинку алюмінієві радіатори опалювання, усі електроінструменти та навіть матеріали для оздоблювальних робіт.

Побували непрохані візитери і на дачі 32-річної тернополянки у селі Смиківці. До будиночку крадії пробралися, відваживши вікно. З собою прихопили газовий котел вартістю понад 10тисяч гривень.

Ще одну крадіжку зафіксували працівники міліції у селі Довжанка. Там з будинку, в якому тимчасово ніхто не проживає, злодії вночі винесли чимало цінного майна. Потерпілі оцінили збитки на суму понад 18 тисяч гривень.

Працівники міліції вживають заходів для розкриття даних злочинів. Правоохоронці звертаються до краян подбати про надійний захист свого майна. Не залишайте ваші помешкання, навіть ті, в яких тимчасово не проживаєте, без нагляду, попросіть сусідів дивитися за приміщенням, забезпечте надійність замків чи встановіть сучасну сигналізацію.

Пам’ятайте, що навіть у новозбудованих помешканнях, де ще тривають ремонті роботи, злодії знайдуть чим поживитися. Відтак не залишайте без нагляду інструменти та будь-яке інше дороговартісне майно.

Якщо є можливість, користуйтеся послугами Державної служби охорони. Це убереже ваше помешкання від проникнення небажаних «гостей».

Коментарі вимкнені.