Тернополяни переконані: Яценюку – пора у відставку!

Упродовж тижня мешканці Тернопільщини активно ставили підписи під петицією за висловлення недовіри Кабінету Міністрів та очільнику Уряду  Яценюку. Мешканці області переконані: чинний антинародний Кабмін більше не має права керувати країною.

tern

Активну участь у роботі з громадою взяли і депутати Тернопільської міської та обласної ради від «Народного контролю».

«Коли ситуація в країні дуже нестабільна та розхитана, нам надзвичайно важливо почути думки людей, адже вони нас обрали та довірили нам своє рідне місто», – каже Петро Болєщук.

«У моменти кризи та чвар нам потрібно більше чути один одного і допомагати людям, які цього потребують, – додає Вікторія Шараськіна. – Саме цим ми відрізняємося від урядовців, які за два роки після Революції Гідності так і не спромоглися почути народ».

За словами голови Тернопільської обласної організації «Народного контролю» Олени Абакумової, кількість підписів, яку активісти зібрали за тиждень акції доводить: люди справді втомилися від порожніх обіцянок Уряду та прагнуть змін.

«Якщо Ви і є тими активними громадянами, які готові змінювати країну на краще – приєднуйтеся до нашої команди. Разом зробимо більше!», – зазначила Олена Абакумова.

Коментарі вимкнені.