Несправний місячний модуль Peregrine — що сталось та які наслідки аварії?


Несправний місячний модуль Peregrine, який нещодавно зазнав зламання, зараз прискорено рухається назад до Землі. Також повідомляється про наявність залишків людей на борту. Це ще один приклад невдачі комерційного апарату, який не зміг виконати свою заплановану місію. За даними, очікується що він увійде в атмосферу Землі 18 січня. Вважається, що там він повністю згорить, не досягнувши поверхні планети

Деталі щодо несправного місячного модуля

Навіть попри наявність ламання апарат може трохи маневрувати, тому його вирішили цілеспрямовано знищити, щоб уникнути утворення небезпечного космічного сміття. В експертизі NASA відзначається, що така операція не становить загрози для життя людей. А самостійно стати ближче до космосу можна обравши відповідний слот на сайті https://avtomaty.cc/bonusy/. Там є багато розваг в космічній тематиці, які сподобаються потенційним гравцям.

Peregrine — творіння приватної космічної компанії Astrobotic Technology. Його вивели в космос 8 січня на новій ракеті Vulcan Centaur. Спочатку компанія планувала, що в кінці лютого він приземлиться біля Південного полюса, ставши першим комерційним посадковим модулем на Місяці й першим апаратом США, що дійшов до місячної поверхні після місії “Аполлон-17” у 1972 році. Проте все пішло зовсім не за планом: через 6 годин після запуску оператори повідомили про критичний витік пального. Пізніше компанія визнала, що посадковий модуль не зможе виконати заплановану місію. На борту Peregrine розташовано:

  •  обладнання для наукових досліджень;
  • залишки людини, включаючи трьох акторів з серіалу “Зоряний шлях”;
  • 20 різних видів вантажу.

Увесь вантаж несе важливе символічне або культурне значення.

Заблудження щодо польотів на Місяць

Поширене заблудження щодо польотів на Місяць давно блукають в мережі. Наприклад, що прапор на Місяці не повинен коливатися через відсутність атмосфери. Є впливові думки, що американські астронавти ніколи не висаджувалися на Місяці, проте наукові докази, такі як зразки ґрунту та фотознімки, підтверджують реальність місій “Аполлон”. Крім того, існує стереотип, що астрономи не могли визначити заходження на Місяць земними телескопами.

Деякі люди вважають, що велика радіація в просторі перешкоджала б виживанню астронавтів, проте наукові моделі та заходи безпеки зменшили цей ризик. Заблудження також пов’язані зі слідами на Місяці, які повинні були бути глибокими, але відсутність атмосфери та особливості ґрунту викликають неправильні очікування. Деякі вважають, що тіні на фотографіях свідчать про фальсифікацію, але це може пояснитися особливостями освітлення та нерівномірною поверхнею Місяця.

Коментарі вимкнені.