Міська рада віддає прокуратурі частину тернопільського парку для забудови?
Чиновники не кажуть де та земля, яку безкоштовно прокуратурі під будинок виділили. Проте інформують, що на місці майбутнього новобудоби є насадження. Деякі тернополяни ж припускають, що мова йде про землю, яку частина міщан вважає парком.
Міські депутати дозволили обласній прокуратурі взяти в постійне безкоштовне користування 35 сотих міської землі на проспекті Ст. Бандери. Таке рішення міські обранці прийняли під час минулої сесії. Жвавого обговорення не було.
На отриманій землі прокуратура має намір збудувати багатоквартирний житловий будинок з вдудовано-прибудинковими приміщеннями громадського призначення та гаражами.
Де саме знаходиться чималий шмат землі в міській раді не кажуть, посилаються на закони та розпорядження мера Сергія Надала. “Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” та розпорядження міського голови … інформація з планово-картографічних матеріалів є з обмеженим доступом. Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” інформуємо, що питання щодо опису приблизного розташування відповідної земельної ділянки з прив’язкою до існуючих об’єктів не відноситься до компетенції міської ради.” – написав у відповіді на наш запит заступник міського голови Володимир Камінський.
Та, зважаючи на розміри ділянки та адресу без номеру, можна припустити, що знаходиться вона неподалік літака, навпроти “збаразької стіни”. На землі, яку значна кількість тернополяни парком вважають. Такі ж припущення від тернополян можна побачити й в Інтернеті, де цю тему обговорюють. Власне й міська рада зізнається, що будувати прокуратура зможе там, де є зелені насадження. “На зазначеній земельній ділянці знаходяться зелені насадження. Інформація щодо їх кількості в міській раді станом на 19.02.2013 р. відсутня” – пише в відповіді на запит пан Камінський.
До речі, це не обласна прокуратура обрала розташування землі, як сама ж повідомляє, а міська рада вирішила дати ділянку саме на проспекті Бандери. “Питання площі та місця розташування земельної ділянки вирішувалось міською радою” – повідомив в письмовій відповіді старший прокурор прокуратури області з питань забезпечення доступу до публічної інформації Роман Свистун.
Частині тернополян така ініціатива влади не до вподоби.
– Так, працівники прокуратури саме та категорія, яка найбільше потребує власного житла, – пише на сайті користувач з ніком Іван Хомин. – Дивний в нас закон. Багатодітним, інвалідам, нужденним таке не світить, а ось прокуратурі, де щодня автомобілі вартістю в квартиру стоять – дали. Я б ще мовчав, якби ті квартири отримали дійсно молоді і чесні співробітники, але підозрюють, що в кінцевому результаті пощастить не їм. Та й місце для будинку вибрали хороше – те, яке люди парком вважають.
Який саме будинок з’явиться на земельній ділянці, тобто скільки там буде поверхів, під’їздів та квартир в прокуратурі не повідомили, пояснили, що це визначать коли отримають потрібні документи на землю та погодження контролюючих органів. На такій ділянці як показує практика забудови міста, можна розмістити багатоповерхівку на декілька під’їздів та сотню а то й більше квартир. На квартирній ж черзі в міській раді, як повідомили в обласній прокуратурі, “перебуває 35 працівників”.
Так само в обласній прокуратурі не прийняли “кінцевого рішення” щодо джерел фінансування майбутнього будівництва. Це до слова, може бути й варіант залучення інвестора, який вкладе в будівництво свої кошти і звісно ж зможе претендувати чи то на квартири чи на щось інше, це вже як домовляться.
20 хвилин
Коментарі вимкнені.