Черги за стартовими пакетами, нові шахрайські схеми: що кажуть тернополяни про життя без мобільного зв’язку
Минає друга доба, як у мережі зник зв’язок оператора “Київстар”. Протягом цього часу тернополяни купували стартові пакети інших операторів, а шахраї запровадили нову схему про виплату компенсацій. Кореспонденти Суспільного дізнавалися, як давали собі раду ті, хто залишився без послуг “Київстару”.
До магазинів інших мобільних операторів у Тернополі сформувалися черги. Тернополянин Євген Майчук хотів придбати новий пакет.
“Стою в черзі вже годину часу. Кажуть, що мають ще 20 пакетів і не знаємо, чи нам вистачить. У мене немає зв’язку, а я працюю на таксі. Якщо в мене нема інтернету, це означає, що не можу працювати”.
“З 9 години ми відкрилися, то вже люди стояли. Працюємо до 9 години вечора”, — розповів продавець Володимир Мацко.
“Людей багато, черга аж на вулиці”, — каже продавець Іван.
У головному відділенні “Київстару” в Тернополі ситуацію зі збоєм зв’язку кореспондентам Суспільного відмовились прокоментувати. Також Суспільне не змогло зв’язатися з представниками компанії, аби з’ясувати, скільки абонентів “Київстару” на Тернопільщині.
Тернополяни, які оплачують проїзд у громадському транспорті банківськими картками, отримають сповіщення про списання грошей із запізненням, розповів начальник інформаційно-технічного відділу, яке займається системним зв’язком, Костянтин Павлов.
“У терміналах є сімкарти того оператора, який зараз не працює, тобто, Київстару. Ми їх будемо замінювати на іншого оператора, відповідно, частина терміналів буде дані вивантажувати із затримкою. Наприклад, людина їхала вчора, а ми замінили сімкарту сьогодні, тобто, нині прийде списання за вчорашній проїзд. У кожному терміналі для обміну даними встановлюють сімкарти зі спеціальним тарифом, який існує лише для обміну даними, приблизно раз на добу вивантажує всі дані”.
Коментарі вимкнені.