Бойові побратими підтримали Тараса Пастуха


На Майдані Волі відбувся третій гаражний розпродаж, на якому вдалось зібрати майже 60 тисяч гривень на купівлю медичного автомобіля для АТО. До благодійної акції долучилися бійці 128-ї гірсько-піхотної бригади, які воювали разом з Тарасом Пастухом.
Активісти «Самопомочі» збирали кошти на придбання медичного автомобіля для 66 мобільного госпіталя, який розташований на Донеччині у місті Армянськ. Кажуть, з кожним наступним гаражним розпродажем, більшає як і учасників, так і товарів.
“Люди принесли багато цікавих та нових речей, – розповідає організаторка заходу, дизайнер, активіст “Самопомочі” Оксана Бачинська. – Торгівля йшла надзвичайно активно. Дуже часто давали значно більше, аніж вартує товар. До прикладу, жінка купила хліб за 500 гривень. Щиро дякуємо містянам за таку активність і небайдужість”. Також організатори гаражного розпродажу подякували волонтеру Лілі Мусіхіній, яка передала 30 тисяч гривень на придбання медичного авто.
Щоб привернути увагу людей до проблеми з транспортом на Сході України, де триває неоголошена війна, «Самопоміч» поставила на Майдані Волі згоріле авто.
“Це частинка тої реальності, яка існує зараз у зоні АТО, – каже Тарас Пастух. – Вона нагадує людям, що війна і далі триває. На фронті є ще велика потреба у техніці. Особливо для медиків. Адже від того, наскільки швидко вони евакуюють бійців і доставлять їх у госпіталі, залежить кількість врятованих людських життів”.
Побували на гаражному розпродажі і бійці 128-ї гірничо-піхотної бригади, які служили разом з Тарасом Пастухом. Вони приїхали у Тернопіль підтримати свого побратима та долучитися до благодійного заходу.
“Разом з Тарасом Пастухом та його товаришем ми служили у розвідувальній роті, – розповідає боєць Василь Терлюк з міста Ладижин Вінницької області. – Він гарно себе показав, був надійним побратимом. Навіть коли став депутатом, приїздив до нас, підтримував. Коли ми потрапили в оточення, до останнього моменту він був з нами. На всі депутатські канікули, він приїздив у Дебальцеве, брав гвинтівку і захищав свою державу”.
“Тараса я знаю ще з Мукачево як порядну людину і побратима, – додає боєць 128- ї бригади Василь Починок. – З такими людьми як Тарас в розвідку можна йти і не переживати, що спина не прикрита. Такі люди завжди підтримають. Це дуже порядна людина”.
«Тарас Пастух говорить правду. От є люди, яких запитуєш, а вони «тікають» від відповіді, а він говорить щиро, те що думає. Я був з ним на передовій навіть тоді, коли він уже був народним депутатом, ми разом прикривали пост Балу», – каже Руслан Лозюк, головний сержан розвідувальної роти 128 гірсько-піхотної бригади.
Бійці переконані – Тарас Пастух готовий взяти на себе відповідальність за рідне місто, так само, як брав відповідальність будучи на війні.

Коментарі вимкнені.