Тернопільський мер Сергій Надал зрікся «Свободи»

Саме такий висновок можна зробити з останніх вчинків тернопільського міського голови Сергія Надала. Сергій Віталійович не тільки не вірить у партію, яка привела його до влади, але й популяризує чужу…

Нещодавно мама одного з кандидатів в депутати міської ради від ВО «Свобода»  побачила запрошення в якому йшлося про представлення Сергієм Надалом одного з кандидатів. Оскільки це було на окрузі її сина, жінка позбирала усіх знайомих та пішла на зустріч.

Яке було її здивування, коли вона біля лідера тернопільської «Свободи» побачила зовсім чужу людину. Як виявилось мер представляв кандидата у депутати від партії «Солідарність правих сил».

Але найбільше здивувало жінку і її знайомих те, що Сергій Надал наголошував на тому, що партія «Свобода» не дуже популярна у Тернополі, тому тернополяни можуть сміливо голосувати за «Солідарність правих сил», адже у списку представленні його люди.  Також за інформацією наших джерел, Сергій Віталійович ще й фінансує їх.

Дивує позиція та мовчання місцевих «свободівців», які відомі своїми радикальними діями та рішеннями.  І чи довго Сергій Надал буде тримати їх за овець?

Що це за люди Надала можете почитати ТУТ і ТУТ

Коментарі вимкнені.