Чому Тернопілля депресивний район України? Відповідь – у нас є Хоптян

Тернопілля недофінансовано майже на 175 мільйонів гривень, відтак до кінця року працівники, медичної, освітньої, культурної та інших бюджетних галузей могли залишитися без зарплати. Після численних звернень і протестів бюджетними Тернопілля зарплати таки отримали. А от покарання за такий “проффесіоналізм” ще не відбулось. 

Микола Азаров на адресу народного депутата від Тернопільщини Василя Деревляного направив лист у відповідь на його звернення. У ньому зазначалося: «Роботу голови Тернопільської облдержадміністрації Хоптяна В. А. визнано незадовільною». Під «порушеним питанням» розумілася невиплата працівникам бюджетної сфери заробітної плати наприкінці минулого року.

Крім проблеми з бюджетниками, Валентин Хоптян загальмував в області ще кілька важливих для мешканців проектів. Зокрема, у сфері розвитку охорони здоров’я області. Це закупівля лише 11 авто швидкої медичної допомоги з запланованих 100, провал реконструкції перинатального центру в Тернополі. Процес переобладнання закладів сільської медицини було запущено тільки на третину. Це далеко не повний перелік недопрацювань Валентина Хоптяна перед власною партією.

І на останок – в рейтингу «За безвідповідальністю», громадсько-політичного проекту «Слово і діло» Валентин Хоптян  увійшов у п’ятірку голів адміністрацій, котрі мають найбільше невиконаних обіцянок.

Омелян Калитка

-1 thoughts on “Чому Тернопілля депресивний район України? Відповідь – у нас є Хоптян

  • 09:27 | 1.03.2013 о 09:27
    Permalink

    Але ж в Тернополі абсолютна більшість депутатів – свободівці. Вони що, ніякої відповідальності за повний безлад в місті і області не несуть? Ганьба! “Свободисти” довели наш край джо такого жалюгідного стану!

Коментарі вимкнені.