Збаразький замок планують запалити смолоскипами уночі
У ніч з 2 на 3 червня всіх охочих віком від тринадцяти до дев’ятнадцяти років запрошують потрапити у казку. У Збаразькому замку пластуни проведуть теренову гру “Ніч вогнів”.
Під час квесту можна буде взяти участь у грі реконструкційного типу, зокрема визволити принца та принцесу і врятувати королівство, – повідомляє TV-4.
Організатори теренової гри – реферантура пластового табору “Середземські вогні” та Національний заповідник “Замки Тернопілля” запрошують до участі не лише пластунів і пластунок, а й усіх охочих.
У ніч з другого на третє червня усіх, хто приїде у Збаразький замок, чекає казка, в якій усе буде справжнім: ворожка, лицар, розбійники, замкова темниця, викрадені принц та принцеса. Кожен охочий зможе врятувати королівство та побачити феєричне вогняне шоу.
– Суть того заходу полягає у відтворенні сюжету, згідно з яким принца і принцесцу викрадають, скарби заховані в замку, учасники цього квесту, а по-пластовому це теренова гра, мають віднайти принца і принцесу, перемогти розбійників і знайти заховані скарби, – розповів Борис Явір “Іскра”.
“Ніч вогнів” включає екскурсію замком, пластову ватру та теренову гру реконструкційного типу.
– Cеред ночі буде феєрична нічна теренова гра, з використанням смолоскипів, Ви собі можете увити, – нічний замок, смолоскипи, парк і учасниками, які намагаються визволити принцесу, розбійники з мечами, в обладунках, в накидках середньовічного стилю, я вважаю, що це має бути цікаво, – зазначив пластун.
Взяти участь у квесті “Ніч вогнів” зможуть не лише пластуни, а й всі охочі віком від тринадцяти до дев’ятнадцяти років.
– Участь у грі вартує 15 гривень, там враховані витрати на харчування, яке буде ввечері і зранку, а також витрати на костюми, фаєр-шоу, різноманітний реманент. Я думаю, що це не є велика ціна. Стосовно добирання, то добиратимуться учасники самостійно, – повідомив організатор.
Почнеться теренова гра “Ніч вогнів” у Збаразькому замку, о 17 годині 2 червня. Докладніше про квест можна дізнатися на пластовому порталі, а також на сайті Національного заповідника “Замки Тернопілля”.
Коментарі вимкнені.