Тернопільській школі щасливого материнства – 7 років!!!!!!

Проект ТБФ”КАРІТАС”-” Школа щасливого материнства св. Анни” народився 22 грудня 2003. Головну роль у пітримці проекту відіграє саме КАРІТАС, а також головний лікар міської дитячої поліклініки. А також усі працівники нашого проекту.За що, ми дуже дякуємо!

Вже  сім років ми працюємо з тими, кого любимо, і для тих, кого любимо.

Наша мета – допомогти  жінкам набути досвіду та крок за кроком ознайомити їх із усіма етапами щасливого материнства: підготування до зачаття, вагітність, пологи, грудне вигодовування, догляд за немовлям, щасливе післяпологове життя у любові, шляхом проведення лекційно-практичних занять,тренінгів, семінарів, діалогів, психо-профілактичної та фізичної підготовки. А також допомогти майбутнім татам зрозуміти цінність їхнього найбільшого і найвеличнішого завдання-бути батьком, прикладом, маяком у житті сім”ї, та навчити їх допомагати дружинам в пологах і під час догляду за малюком.

Наші завдання:

– підтримка і підготування сім”ї до народження, партнерські пологи,

– заохочення жінок у діяльності в клубах Школи, підтримка традицій Школи,  розвитку, обміну досвідом і спілкування після пологів,

– пропаганда здорового способу життя, планування сім”ї, довгого збереження грудного вигодовування,

-підвищення престижу материнства та батьківства серед молоді України,

– поради, розради, підтримка, консультації, навчання,

Наші працівники: у нас працюють лікар акушер-гінеколог, психотерапевт, педіатр, психолог. Свої послуги надають дитячий невролог та інструктор природнього планування сім”ї. Консультують інструктор грудного годування та слінгоносіння. Додатково можна відвідувати інструктора фізкультури. Влітку заохочуємо жінок до занять у басейні.

Існує декілька напрямів в нашій роботі: в першу чергу, це конкретна інформація про підготування до і про усі 9 місяців в очікуванні Дива. А також формування правильної уяви про народження малюка,як про найщасливіший момент і дар у житті. Ми ознайомлюємо жінок із різними методиками спілкування з дитиною до і після народження з допомогою методів- музико, казко, сміхо, арт-терапії, гаптономії, позитивного самонавіювання, тілесно-орієнтованих практик. Бажаючі можуть навчитись технік релаксації, оптимальних моделей поведінки в пологах та освоїти дихальні вправи. А найголовніше-допомагаємо їм зрозуміти, що в пологах немає місця на страх і біль, а лише на працю, розуміння свого тіла та спілкування з малюком.

Школа набула значний досвід проведення навчально-просвітницької роботи щодо природнього планування сім”ї, гармонійної вагітності, успішних партнерських пологів та грудного годування. Створена програма щодо роботи до, під час та після вагітності, з якою ви можете ознайомитись завітавши у Школу. Програма розрахована на 2 місяці навчання при відвідуванні 3 рази в тиждень.

За шість років зроблено чимало- написані статті, проведені ефіри на радіо та телебаченні, відкрито вперше в Тернополі гарячу лінію грудного годування. Наші слова  про те, що Сім”я- це первісна клітина суспільства, навіть цитують партії ( видаючи їх за свої)…Вперше в Україні ми провели 2 аматорські фотовиставки та  видали Тернопільську  книгу про грудне вигодовування, а нещодавно прийняли участь у святкуванні Міжнародного тижня слінгоносіння. Сьогодні ми (акушер-гінеколог і психотерапевт), також додатково ведемо лекції у обидвох пологових будинках. Консультуємо та розраджуємо жінок які лежать із збереженням вагіності.

Робота триває….Але зі Школи все тільки розпочинається. Дякуємо усім ВАМ – хто допомагає, підтримує, надихає, працює, оптимізує.

Це велике щастя бути корисними і допомагати іншим! Робити навколишній світ тернополян і гостей міста кращим, радіснішим, світлим, а у винагороду бачити дитячі усмішки і сльози радості в очах батьків.

БАЖАЄМО УСІМ ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА І БАТЬКІВСТВА.

Коментарі вимкнені.