Відомий політик Михайло Апостол вважає Сергія Надала найкращим мером…
А отже підтримує все зло, що творить міський голова з командою у Файному місті. До речі, Тернопіль все більше стає неФайним.
- Так, кращому, я це стверджую, оскільки в силу своєї роботи мав можливість по декілька разів обʼїхати всі обласні центри України і маю на те своє особисте бачення і переконання, – йдеться у дописі політика.
Тернополян трохи шокував цей допис. Так Roman Kuzma пише: Кращому меру України за якими критеріями і оцінками? За рівнем забудовування парків, скверів, смуг відводу? Чи за рівнем насичення міста МАФами?
Нагадаємо, нещодавно у Тернополі Сергій Надал зі своєю свитою (Марія Баб’юк, Олександр Вільчинський, Ігор Вонс, Віктор Гевко, Галина Гевко, Ігор Гірчак, Антон Горохівський, Андрій Грицишин, Микола Дерецький, Рустам Єргишов, Іван Зінь, Олег Климчук, Мар’ян Кобзур, Володимир Місько, Роман Навроцький, Сергій Надал, Віктор Овчарук, Наталія Паньків, Марія Пачковська, Ольга Похиляк, Ліна Прокопів, Назарій Редьква, Олександр Росомаха, Михайло Сиротюк, Юрій Смакоуз, Роман Торожнюк, Денис Фіріончук, Юрій Фартушняк, Віталій Харкавий, Андрій Цибульський, Олеся Чванкіна, Артур Шатарський, Ольга Шахін, Олег Шморгай, Мар’яна Юрик) внесли зміни до Генплану міста. Хоча юристи наголошували, що вносити подібні зміни в час війни – не на часі. Через оборудки міської влади міський бюджет недоотримує мільярди за міські землі, які б можна було продавати з аукціону. Натомість їх безкоштовно передають потрібним людям під гаражі чи приватні садиби, потім дані ділянки об’єднують та віддають під житлову чи комерційну забудову. Завдяки змінам у Генплані узаконено схеми минулих років та дано можливість для нових. Ключовою стратегією залишиться ущільнена забудова. Зокрема в кінці парку ім. Шевченка, де зараз розташована будівля автошколи, змінюється цільове призначення ділянки з зони охоронного ландшафту на зону спортивних споруд. Зараз там на вул. Білецькій забудівник зводить житловий будинок.
Також після внесення змін у Генплан не стане ще однієї популярної парковки біля готелю «Галичина» перед мебельним торговим центром. На її місце, судячи із змін зонування на Г-6, постане торговий комплекс. Відвідувачам парку ім. Шевченка невдовзі впадатиме в очі ще одна будова, яка постане на місці спорткомплексу «Динамо». Там землю з культурної та спортивної зони переводять у зону багатоквартирної забудови з можливістю вліпити «свічку» на 16 поверхів.
Вносять зміни і в зонування скандальної «реконструкції» колишньої «Назарії». «Реконструкція» вилилась у масштабну споруду, тепер у Генплані ще частину землі нададуть під розміщення торгових об’єктів.
Інший скандальний об’єкт – так звана футбольна академія, від якої відхрестилися усі відомі футбольні функціонери. Активні тернополяни довели в суді, що дана споруда в парку «Національного відродження» є незаконною. Однак депутатський корпус продовжує «хімічити». Ще 30% прилеглої до будови землі переводять з П3 (зелена зона) під Г1 та Г2 – зони загальноміського центру та ділові, що вже дасть можливість незаконно зведену будівлю використовувати як готель. Наступний «зашквар» – спроба будівництва будинку біля церкви Пресвятої Трійці УГКЦ, що на стику вулиць Чайковського, Малишка та Слівенської.
Тернопіль з кожним роком стає все менш комфортним містом для проживання. Одна з причин – ущільнена забудова, а також багаторічне ігнорування владою міста ключових проблем міста.
Допоки влада міста зосереджена на схемах із самозбагачення, Тернопіль навряд чи ставатиме краще. Але відповідальність за такий стан справ несуть усі тернополяни, які або не прийшли на вибори у 2020-му році, або дали вотум довіри чинній команді та чинним депутатам. І тепер відповідальним за все, що коїться у Тернополі нестиме і Михайло Апостол, на жаль..
Коментарі вимкнені.