Відділенню Копичинецької лікарні в Хоросткові бути!

На звернення міського голови Хоростківської об’єднаної територіальної громади Степана Гладуна та жителів громади з приводу створення вторинної ланки медицини в м. Хоростків, голова РДА Віталій Батіг ініціював нараду щодо відкриття додаткових ліжкомісць із залученням лікарів та спеціалістів Копичинецької комунальної районної лікарні та Гусятинської центральної районної клінічної лікарні для надання медичних послуг жителям ОТГ.

Увага акцентувалася на актуальних питаннях розвитку новоутвореної медичної установи для її подальшої ефективної роботи. Обговорено потребу у додатковому ліжковому фонді та штатних одиницях персоналу.

Віталій Батіг висловив низку доручень головним лікарям Копичинецької КРЛ, Гусятинської ЦКРЛ, КЗ «Гусятинський ЦПМСД», окреслив часові рамки виконання поставлених завдань. Контроль за ходом реалізації даного питання покладено на першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гайдука.

«Уже цьогоріч, у другому півріччі, відділення Копичинецької комунальної районної лікарні в м.Хоросткові повинно запрацювати»,- наголосив районний керманич.

 

Коментарі вимкнені.