Тернополянка Юлія Тарасюк в’яже сумки-веселунки

Вперше побачила ці сумки на ярмарку майстрів і  не могла відвести погляд. Яскраві барви і гармонійне поєднання кольорів просто милують очі. Тож сьогодні знайомимо вас з майстринею з Тернополя Юлією Тарасюк, яка створює незичайні сумки-веселунки і на власному досвіді переконалася, як улюблена справа може змінити життя, – пише Наш День.

Юлія психолог за фахом. Спершу працювала у дитсадку, а зараз проходить курси підвищення кваліфікації, аби займатися індивідуальним консультуванням. Зізнається, дуже довго шукала захоплення, яке б приносило радість і наповнювало позитивними емоціями. В інтернеті побачила в’язані сумки і вирішила спробувати.

– В’язати я вмію з дитинства, сумки теж люблю, тож ця справа була мені близька, – розповідає Юлія. – Далі почала шукати матеріал, який би був міцний і чудово тримав форму. Починала з трикотажної пряжі.  У  результаті експериментів обрала поліефірний шнур – з нього вироби кращі. Купую матеріал на київській фабриці. Далі вибір фасону і втілення ідеї з допомогою грубого гачка. Технічні моменти, як прив’язати дно чи зробити перехід, можна вивчити за допомогою відео в інтернеті. Це зовсім нескладно. Кілька днів – і ви зв’яжете сумку власноруч.

Чому ж сумки-веселунки? У студентські роки одногрупники називали Юлію веселкою через те, що завжди була радісна і позитивна. Жінка дуже хотіла створювати речі у барвах веселки, які дарували б людям хороший настрій.

– В’язання для мене – це своєрідна арт-терапія, медитація, розслаблення і наповнення одночасно, – зізнається майстриня. – Сумки ніби відображення мого настрою і внутрішнього стану. Влітку я робила їх у яскравих кольорах. З приходом осені більше хочеться однотонних і пастельних барв.

Юлія Тарасюк переконана: мати хобі, творче заняття необхідно кожному.

– Я довго шукала справу, яка б приносило мені і задоволення, і користь, – каже жінка. – І тепер щаслива, що вона у мене є. З точки зору психології, кожній людині дуже потрібне якесь творче заняття або хобі до душі. Шукайте і обирайте те, що  буде близьке саме вам. Адже це й  обмін енергії, і внутрішнє перезавантаження.  Тому не бійтеся, експериментуйте і обов’язково відчуєте, як ваше життя змінюється і наповнюється новими барвами.

Оксана САМЕЦЬ.

Коментарі вимкнені.