Козак з Тернопільщини обізвав Яценюка брехлом

На 167 виборчому окрузі, який включає в себе Чортківський, Борщівський та Залищицький райони вдруге балотується фінансист, що заробив основні статки в Росії, Тарас Козак.

КозакШансів здобути перемогу у нього ніяких, та бажання попіаритися від цього не зменшується. Олімпійський принцип – головне не перемога, а участь, гріє гаряче серце екс-чортківчанина. Заради кількох зайвих голосів він навіть наважився вийти на вулицю Москви з синьо-жовтим прапором. Наслідки цього вчинку невідомі, але пан Козак наразі живий і здоровий. Основну агітацію цей кандидат розгорнув у соціальних мережах та Інтернеті. Банери з його рекламою “вискакують” на більшості сайтів, які переглядають тернополяни, у тому числі на еротичних. Щоби привернути увагу до своєї скромної персони, Тарас Козак не гребує непарламентськими висловами. Так, на сторінці у соцмережі 3 жовтня він написав: “Яценюк щойно сказав, що він пропонує встановити ЄСВ на рівні 15%. Що сказати, просто брехло”.

До речі партію Яценюка на 167 окрузі представляє нардеп Іван Стойко, що наполегливо бореться за перемогу. На відміну від самого Козака. Спеціалісти радять кандидатам, які балотуються у сільських округах, не налягати на Інтерент. Набагато більше користі і слави їм принесе кілька фір гною, завезеного селянам на городи.

За Збручем

-1 thoughts on “Козак з Тернопільщини обізвав Яценюка брехлом

  • 17:01 | 13.10.2014 о 17:01
    Permalink

    Хто це? Вічний політичний аутсайдер? Як це низько робити собі піар на чужому рейтингу. От тільки Яценюку такі не завада, його на відміну від Козака люди знають, люблять і підтримують.

Коментарі вимкнені.