Військові вдячні Миколі Люшняку за необхідне спорядження (фото)

Кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №166 Микола Люшняк допомагає солдатам в зоні АТО. Відвіз волонтерську допомогу бійцям 95 бригади і частинам нацгвардії, які стоять на блокпостах головний військовий священик Бучацької єпархії УГКЦ отець Ігор Федоришин.

«Допомогу надав нашим славним воїнам Микола Люшняк. Велика частина допомоги, яку я завіз, це була його спонсорська допомога. Знаю, що Микола Люшняк дуже часто допомагає нашим бійцям. І я вже сам мав нагоду кілька разів їздити в зону АТО щоб передати бійцям, які захищають наше мирне життя, найважливіші речі від нього» – каже отець Ігор.

Тепловізори, нічні приціли, каліматори, теплі спальники, бинти, які зупиняють кров – все це потрапило на передову. «Микола Лшняк, ми хочемо подякувати вам за цю допомогу, за все, що ви для нас робите. Розвідка 95 бригади ВДВ Житомир вдячна вам за підтримку. Ми зара знаходимос у Слов’янську і всі речі, які ви для нас придбали, нам необхідні. В цей час без допомоги таких людей, як ви, нам було би важко. І ті речі, які нам привіз отець Ігор, без них нікуди. Дякуємо» – звернулися солдати до Миколи Люшняка.

До речі, отець Ігор Федоришин не вперше передавав допомогу від Миколи Люшняка для українських солдатів. Однак, останній візит у Сов’янськ називає найбільш екстремальним. «Служив літургію на блокпості 3-А, то мав нагоду служити на ящиках з боєприпасами. Солдатів там постійно обстрілювали мінами з мінометів. Єдине, що я просив у Бога – щоб не було мінометного обстрілу. Але Бог нас вберіг, ми відправили літургію, було більш як 30 чоловік до сповіді, до причастя. Дуже хлопці дякували за молитовну підтримку, за те, що вони мали можливість посповідатися, запричаститися у тому місці, де є пряма загроза їхньому життю» – каже отець Ігор Федоришин.

 

-1 thoughts on “Військові вдячні Миколі Люшняку за необхідне спорядження (фото)

  • 03:54 | 24.10.2014 о 03:54
    Permalink

    Нарешті Микола спромігся чимось тай допомогти армії, не легка ця волонтерська служба, потрібно гроші тратити, що наш кандидат вкрай не любить робити.Пане Люшняк краще б зарплату робочим виплатив, а потім за їх гроші піарився.

  • 03:56 | 24.10.2014 о 03:56
    Permalink

    Люшняк запах продав з машини і купив армії спорядження ?

Коментарі вимкнені.