Як тернополяни дивилися фільм, від якого “йшли мурашки по шкірі”

«Я народилася на тому шматку землі, який горів,

саме тому і я мала горіти»

У Тернополі пройшов безкоштовний показ фільму “Три історії Галичини”. 

До уваги присутніх було представлено три історії життя, які відзначились відвагою творити добро та любов’ю до ближнього. Кожен герой представляв українську, польську чи єврейську сторону, які здавалось би не мають нічого спільного, проте у фільмі дуже тісно переплетені між собою. Період війни, жорстокості і агресії мали би зачерствити серця людей, але герої фільму демонструють протилежне. Вони показують силу духу, наполегливість і щиру любов, дружелюбність та відкритість. Вони звичайні жителі галицької землі, але їхні вчинки не видаються звичайними. Їх вибір, який вони прийняли, надихає до наслідування у теперішньому житті.

Після фільму кожен охочий мав змогу виразити свої враження від побаченого. Пролунало надзвичайно багато влучних коментарів та ремарок.

Ірина Козіброда, симпатик ТУСК «Обнова»: «Фільм “Три історії Галичини” не зможе залишити байдужим – жодного! Це те, що дійсно варте уваги. Серед сучасного кінематографу рідко зустрінеш той фільм, з якого можна щось для себе почерпнути, але ця стрічка – кардинально інакша, і зможе кожного з нас змусити задуматися та зачепити за живе!».

Бойко Віталій,  голова ТУСК «Обнова»: «Переглянутий фільм, як зазначалося неодноразово вчора, яскраве вираження безкорисливої любові, справжньої любові до людини, як Божого творіння. Історії, що були відтворені у фільмі, показують про складне становище всіх народів, що потрапили на поле битви чи людського бартеру, як зі сторони Гітлера, так і з боку Сталіна!»

З надзвичайною приємністю та гордістю тішимось вдалим відновленням українського кінематографу. Захоплені справжністю сюжету, який близький до реальності, простого буденного життя. Американські бойовики здаються у порівнянні маленькою росинкою, яка зникла від одного промінчика сонця.

І, звичайно, на численні прохання плануємо показ фільму для ширшого загалу.

Кузик Мар’яна

Коментарі вимкнені.