Василь Деревляний у Верховній раді вирішує все…

Кабмін та адміністрація Президента погодили призначення Івана Крисака на посаду першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації. Найближчим часом Сиротюк оприлюднить розпорядження про його призначення.

Це другий член майбутньої команди Сиротюка, який пройшов усі процедури для призначення. Раніше відповідні документи отримав висуванець “Свободи” Леонід Бицюра. Крисак в команді Сиротюка займе квоту “Батьківщини” і відповідатиме за економічний та аграрний блок. У Бицюри коло обов’язків буде ширше – від інфраструктурних проектів до соціалки. Фактично він буде “государевим оком” серед заступників. Третій кандидат у заступники “ударниця” Наталія Михно проходить погодження на призначення у Києві.

Нагадаємо, що на стартовому етапі погоджень документи на призначення Крисака завернули в одному з відомств Кабміну. Розповідають, що через проблеми із законом у часи, коли Крисак працював головою Держкомзему області. Однак у справу втрутився нардеп Деревляний, який по партійній лінії заладнав претензії до Крисака і добився кабмінівського погодження.

За Збручем

Коментарі вимкнені.