Юлія Тимошенко повинна поступитись Петру Порошенку, вважають на Тернопіллі

Семеро депутатів Збаразької райради заявили про з лав фракції ВО “Батьківщина”.  

«Фракція ВО “Батьківщина” на чолі з головою райради Олексієм Кондрацьким узурпувала владу, – констатує депутат Збаразької райради  Володимир Богайчук. – “Бютівці” ігнорують нашу думку, ведуть підкилимні перемовини з “регіоналами” щодо розподілу посад і голосують з ними в унісон. Ми вважаємо таку їхню поведінку зрадою цінностей Майдану та Революції Гідності».

Вони також переконані, що Юлія Тимошенко повинна зняти свою кандидатуру на пост президента України на користь Петра Порошенка.

«Настав час, коли потрібно забути про амбіції, політичні ігри, бізнесові інтереси, – наголошує Володимир Богайчук. – Якщо ми хочемо зберегти єдину соборну та незалежну Україну, то мусимо консолідувати всі зусилля довкола перемоги єдиного кандидата від демократичних сил Петра Порошенка. Згідно з рейтингами, саме йому під силу об’єднати країну».

-1 thoughts on “Юлія Тимошенко повинна поступитись Петру Порошенку, вважають на Тернопіллі

 • 09:57 | 15.04.2014 о 09:57
  Permalink

  Ті, хто вважають, що Тимошенко має поступитися Порошенку, глибоко помиляються. Як помилялися ті, хто вважаю, що Юля мала поступитися Ющенку. Любий друзь Ющенка – Шоколадний батончик Порох – один із засновників СДПУ(о). Згодом примазався до Партії регіонів, яку теж засновував разом із Азаровим та Януковичем. Невже тернополяни хочуть, щоб знову олігарх на найвищій посаді примножував свої мільйони?

 • 10:00 | 15.04.2014 о 10:00
  Permalink

  Якраз обігові кошти його російських фабрик є на російських рахунках! тим більше в Росії є його головний ринок збуту!

  Кондитерська продукція, яку випускають фабрики Порошенка, не підходить для ринків ЄС!!! Оскільки за евростандартами, вся европейська кондитерка повинна містити обмежену кількість ЦУКРУ(більше цукрозамінників, які не шкідливі для організму)
  А в основі собівартості порошенківських цукерків є ДЕШЕВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЦУКОР ! Тому він надовго на Російському ринку!!!

  ЮЛЬКА ПРАВИЛЬНО КАЖЕ!!! ХОЧЕ ПОРОХ ЙТИ В ПРЕЗИДЕНТИ, ТО НЕХАЙ ПРОДАЄ ВЕСЬ БІЗНЕС В РОСІЇ!!!Для Путіна немає такого понятія, як “сільний моральнимі качєствами”. Або маріонєтка, або не президент, а тим більше й не бізнесмен 😉
  А підтримка майданів не є безкорисливістю з його сторони.. Проста формула бізнесмена – вкласти менше, отримати більше (не обов’язково фінансово).
  Не вірю його щирості..

 • 11:13 | 15.04.2014 о 11:13
  Permalink

  Усе, як завжди: де три українці, там два гетьмани. Тому й маємо таки лідерів, яких заслуговуємо. Тих, хто робить Пороха новим месією, просто не має Бога в серці. Юлія теж ні на йоту не святіша. Хоча не потрібно забувати, що саме за неї народу короткий час було легше жити. Пішли кредити, можна було хоч щось простому хлопу планувати. Далі Тягнибок – філія ПР, який так і не спростував через суд, що стояв за Муцом ц черзі в касі ПР, Кличко, який рішенням “лягти” під Порошенка опинився в глибокому нокдауні на рингу політичного боксу…
  Одне слово, морального авторитета на кшталт Вацлава Гавела чи Лєха Валенси українці просто не заслуговують.

 • 15:47 | 15.04.2014 о 15:47
  Permalink

  Богдане, я зг1дна з кожним вашим словом 1 дуже дивуюсь, коли люди цього не розум1ють. А може вони проплачен1? Хоча я знаю простих не зовс1м 1нтелектуально розвитих людей х Терноп1льсько1 област1, котр1 прямо готов1 життя положити за якого-небудь наглого ол1гаха. Вони думають, що в1н 1м життя добре орган1зуе. Колись був Вячеслав Чорнов1л, котрий в тюрмах просид1в, коли 1нш1, наприклад дама Фар1он, соб1 кареру робили. Але на жаль, вони його 1 вбили т1, котр1 до влади дуже прагнули.

Коментарі вимкнені.