На Тернопільщині відбулися Всеукраїнські змагання

Всеукраїнські змагання з літнього біатлону на призи президента Федерації біатлону України відбулися на навчально-спортивній базі Тернопільського обласного ФСТ «Колос», що в селі Підгородньому поблизу Тернополя. Участь у них взяли збірні команди Тернопільської, Івано-Франківської, Вінницької і Львівської областей. Змагались спортсмени 1996-2000 року народження та молодші у трьох вікових групах. Програма турніру включала спринт (крос) та гонку на лижеролерах (спринт)

У спринт-кросі зі стрільбою серед старших юнаків перемогу здобув представник тернопільської команди Роман Бригадир (тренери Іван Стецюк, Назар Бурик). Другим був Андрій Підгрушний (тренери Ярослав Гаєць, Володимир Бутко). На третьому місці ще один тернополянин Ярослав Трачук (тренери Назар Бурик, Опанасюк М.).

Серед дівчат у цій віковій групі відзначились тернополянки Мар’яна Брикайло, яка виборола перше місце (тренери Ігор Сцібайло, Назар Бурик), Тетяна Рудник, яка здобула «срібло» (тренери Роман Рудник, Павло Клочко) та Марта Шаль, у якої бронзова нагорода (тренер Павло Клочко).

У спортсменів 1998-99 років народження на п’єдесталі пошани були дві тернополянки: перше місце у Наталі Дячук (тренери Світлана Крикончук, Ігор Починок), друге – у Сніжани Ваврищак (тренери Іван Стецюк, Назар Бурик). А серед юнаків у цій віковій групі Андрій Оленюх став срібним призером (тренери Олег Бунт, Опанасюк М.).
Серед учасників 2000 року народження і молодших серед тернополян найкращий результат серед юнаків показав Назарій Боднарчук, який був третім (тренер Моравський В.), серед дівчат Ольга Славська посіла перше місце (тренери Ігор Сцібайло, Олег Бунт), а Мажена Зорій – третє (тренер Моравський В.).
У перегонах на лижеролерах серед старших юнаків володарі медалей на п’єдесталі пошани залишились незмінними: Роман Бригадир, Андрій Підгрушний, Ярослав Трачук. Серед дівчат переможницею знову була Мар’яна Брикайло, а друге-третє місця розділили Тетяна Рудник та Ірина Рудник (тренери Рудник Р., Клочко П.).

Серед юнаків 1998-99 року народження з тернопільських спортсменів найкраще виступив Микола Марфут, який здобув перемогу (тренери Опанасюк М., Бурик Н.), а серед дівчат цієї вікової групи знову «золото» завоювала Наталія Дячук, а Сніжана Ваврищак стала третьою.
Серед наймолодших у цьому виді у тернополян срібні та бронзові медалі: серед юнаків у Назарія Боднарчука та Віталія Мандзина (тренер Моравський В.), а серед дівчат – у Мажени Зорій та Катерини Войцехівської (тренери Ігор Сцібайло, Олег Бунт), відповідно.
Медалями і цінними подарунками від президента Федерації біатлону України переможців та призерів змагань нагороджували наставники Олімпійської чемпіонки Олени Підгрушної Ігор Починок і Олег Бунт, представник Федерації біатлону України Микола Ястребов, майстер спорту міжнародного класу Світлана Крикончук і директор Тернопільської ОДЮСШ із біатлону Анатолій Яцина.

Коментарі вимкнені.