Над Ростиславом Левчуком згущаються чорні хмари – йому не пробачать смерті дівчини

Ще в січні в пам’ять Марії Деркач заснували у Тернополі Громадський рух “Народний контроль медицини” . Його ініціаторами стали друг Марії Деркач Сергій Цвик, який став головою руху, брат Андрій Деркач – координатором, а також друзі, рідні та люди, небайдужі до смерті дівчини та проблем медицини в Україні.

Зараз вони стурбовані можливим призначення Ростислава Левчука на посаду заступника голови ОДА Олега Сиротюка.

Тому вони звертаються з відкритим листом до очільника області прислухатись до них

Враховуючи суспільний інтерес до можливого призначення на  посаду заступника Голови Тернопільської ОДА з гуманітарних питань Левчука Ростислава Дмитровича вважаємо за необхідне висловити і свою позицію з цього приводу.

Попередньо вивчивши думки простих тернополян, а також враховуючи недоліки у роботі Тернопільського міського управління охорони здоров’я за останні два роки, яке очолював п. Ростислав Левчук,  вважаємо, що його кандидатура не виправдовує очікувань та сподівань мешканців краю.

Звертаємо Вашу увагу і на те, що за вказаний період заклади охорони здоров’я міста Тернополя перетворилися на оплот корупції та хабарництва, де у пацієнтів уже відкрито, не соромлячись вимагають оплату за послуги.

Окремим пунктом хочемо згадати справу Марії Деркач, якій міське управління охорони здоров’я так і не дало справедливої оцінки та не провело об’єктивного розслідування. І якби не втручання МОЗ – ніхто б не дізнався про справжні обставини смерті дівчини. Додамо, що дії відповідальних  лікарів під час її лікування, транспортування та обстеження  не витримують жодної критики. Адже на обстеження в інший мед заклад її перевозили в необладнаному для такого транспортування автомобілі, з практично порожнім балоном кисню та без супроводу лікаря. До того ж проводилося воно в приватному кабінеті КТ, який розміщувався в стінах Тернопільської комунальної міської лікарні швидкої допомоги і функціонував без необхідних на це дозволів. І це лише один кабінет, який перевірило МОЗ, а схожих кабінетів за керівництва п. Левчука було відкрито не мало.

Також хочемо привернути Вашу увагу до того, що згаданий кабінет КТ функціонує і досі у стінах ТКМЛШД без необхідних дозволів та ліцензії МОЗ.

Усі згадані порушення, вважаємо, відбуваються з відома та під прикриттям керівництва міського управління охорони здоров’я.

Зважаючи на ці обставини мер м. Тернополя виніс п. Левчуку догану, із формулюванням «за недостатній контроль за роботою комунальних закладів охорони здоров’я».

То як можна людині, яка не справилася з роботою у м. Тернополі довіряти цілу область?

             Також висловимо свою думку про те, що на посаду заступника голови ОДА з гуманітарних питань повинна прийти чесна та порядна людина, яка не була досі задіяна у прикритті корупційних схем. Вважаємо, цією людиною повинен стати керівник середньої ланки, справжній професіонал, який пройде повну люстрацію та отримає довіру мешканців краю.

Прес-служба Громадського руху «Народний контроль медицини»

-1 thoughts on “Над Ростиславом Левчуком згущаються чорні хмари – йому не пробачать смерті дівчини

 • 17:16 | 14.03.2014 о 17:16
  Permalink

  “згаданий кабінет КТ функціонує і досі у стінах ТКМЛШД без необхідних дозволів та ліцензії МОЗ.”- ВИ ДУМАЄТЕ, ЩО КЕРІВНИЦТВО НЕ В КУРСІ? ЩЕ Й ЯК В КУРСІ!

 • 20:37 | 14.03.2014 о 20:37
  Permalink

  Люстрацію їм потрібно робити! А громада сама повинна визначитися чи потрібен їй цей чиновник.

 • 22:11 | 14.03.2014 о 22:11
  Permalink

  варто дослідити цей “згаданий кабінет Компютерної Томографії”. І не лише в цій лікарні….

 • 18:53 | 15.03.2014 о 18:53
  Permalink

  Чому навколо цієї людини стільки балачок, чому ми не бачимо ніяких статтів про ще двох призначенців, це здається, як мінімум, дивним. Невже про них нема що написати чи вони такі ідеальні і безгрішні… Спадає на думку, що ця стаття, як і інші типові стосовно Левчука є, просто-напросто, замовленими або ж з конкретною метою – полити брудом!!!

Коментарі вимкнені.