Теребовлянці готові скинутись грішми Івану Яремку, лиш б він не йшов на голову РДА

Вчора ми писали про те, що в Теребовлі на голову РДА пропихають прихвосня регіоналів. До владного корита пропихають Івана Яремка – служивого пса януковичівської влади. Робиться це руками афганців і за ініціативи депутата з Батьківщини Михайла Апостола. 

Вчора у Теребовлі відбулось Віче на підтримки його кандидатури. Теребовлянців це непокоїть:

Вчора була на віче, ой навіть не на віче,а в цирку! Саме на цирк перетворили прихвостні Яремка збір теребовлянців. Як можна так низько падати заради посади? Як можна так зраджувати ту СВЯТУ кров, яку проливали ГЕРОЇ? Як? Люди прийшли заради того, щоб послухати, тих хто претендує на посаду, а вийшло зовсім по-іншому. А все тому, що Яремко накликав людей, котрі немов стадо баранів вигукували «Яремко», немов шукали свого чабана! Воїни-афганці, соцслужба, і просто залежні перетворили віче на цирк, навіть не на театр… Шановні воїни-афганці, звертаюсь до вас, як до людей, що більше чверті сторіччя тому жертвували своїм життям і здоров”ям, невже вами так легко маніпулювати? Невже серед вас немає людей, які можуть очолювати місцеву організацію афганців? Невже це має бути людина, яка навіть не була в Афгані? І чому ви так захищаєте того, що брав хабарі і змушував вступати в партію регіонів. Не розумію…Ще однією активною ланкою була соцслужба, невже ці люди забули як ще зовсім недавно плакали і нарікали на Яремка, що він сякий-такий, заставляє збирати підписи по одиноких, вступати в партію, голосувати проти власної волі, а вчора їм ніби забрало пам”ять і вони не жаліючи горлянок зриваючи голос верещали «яремко»? Невже вам так добре , коли вас нізащо мають? Не розумію…Зате розумію ту категорію “вопіюючих”, котрі сплять і бачать, як Яремко вділить їм тепле крісло, візьме тих перевірених з ким крутили свої темні справи, а оточення в нього ще те…

І наостанок хочу звернутися до вас Іване Степановичу, якщо вам так потрібне це крісло, то ми скинемось і купимо його вам! От і сидіть вдома! А якщо рветеся до праці, будь ласка, ідіть працювати на голу ставку, як всі прості люди! Хіба ви не розумієте, що ви вже в минулому. Тому раджу вам не лізти туди, де вас не просять, не гребуючи ніякими методами і ганебно чи то підкупаючи, чи то обіцяючи золоті гори, чи то підпоюючи (так-так), чи то залякуючи. Зупиніться і подумайте, бо ваші брудні корупційні методи давно всім відомі. Люди, що вмирали на Майдані, вимагали люстрації, а вам її явно не пройти (хабарі, домовленості з ПР, корупційні схеми), тому вибачтеся перед людьми і лишіть цей намір. А своїм прихвостням не вірте, бо такі безхребетні, безпринципні люди завжди знайдуть того, хто краще платить, краще обіцяє і вони ще скажуть, що не знають вас.

НЕБЕСНА СОТНЯ не заслуговує таких керівників, як ви, бо ваші руки теж внесли свою лепту в їх загибель.

-1 thoughts on “Теребовлянці готові скинутись грішми Івану Яремку, лиш б він не йшов на голову РДА

 • 20:43 | 12 березня, 2014 at 20:43
  Permalink

  Шановний горе-дописувачу!Яремко ніколи нікому не служив (на відміну від вас),не бавився в політику,а працював на свій район І на відміну від вас -мае свою позицію,яку й задекларував на віче.Я відкрито дивлюся в очІ кожній людині.Щодо моїх прихильників-вам далеко до таких!!! Це -люди честі,і почуття справедливості у них набагато вище вашого росту,я горджуся ними як і службою яку очолював і не маю ворогів,бо за період роботи в районі знаходив порозуміння з людьми,а гіршого прихвосня як ви-ще треба пошукати,бо лити бруд анонімно ,та ще й позаочі,може лише просто підле творіння.Я ніколи не рвався до влади-це сміття з таких як ви,тому й боїтеся ротації,я знаю ціну мінімальній зарплаті не на словах,бо служба,яку очолював по сьогодні е найменшоплачуваною. А крісло придбайте для себе ,бо саме на ньому ви і “пройдете” люстрацію-на всю вашу зарплату!Впевнений,що мудра людина,прочитавши-впізнає автора цього “твору”.НЕ прикривайтесь Небесною сотнею і не ганьбіть її -ви не вартуєте того !Те ,заради чого загинули люди,ви трансформуете під власну вигоду! Маю честь !!!

 • 21:14 | 12 березня, 2014 at 21:14
  Permalink

  Шановний автору даної статті.. Перестаньте писати всяку маячню.. Ви прекрасно знаєте, хто ким являється і як це все робилося і під чиїм керіництвом.. Якщо Вам заплатили чи щось пообіцяли за подібні статті, то будь ласка добре подумайте чи правильно Ви робите, адже Ви так сильно в даній статті виступаєте за справедливість. Ви прекрасно знаєте чого дана особа, яку ви так щиро засуджуєте, пішла з займаної посади.
  Ви чули і знаєте, напевно, що наші лідери кричали, що добір кадрів повинен грунтуватися на принципах фаховості та професіоналізму, а в даному випадку влада, яка поки-що діє в Теребовлі, робить все, щоб поставили на посаду голови РДА людину, яка взагалі нічого не тямить в даній сфері, щоб знову продовжувати свої брудні справи. Ви прекрасно знаєте,а якщо ні, то я Вам скажу, що призначення голови РДА це компетенція голови ОДА, чиє подання підписує президент. І стоїть питання: чому дане питання віднесли на розсуд народу, адже дана посада не являється виборною???

 • 22:59 | 12 березня, 2014 at 22:59
  Permalink

  Пане Яремко, ви казали на вічі, що в Заліщиках вже садять помідори. Мабуть і вам пора! Щасливої дороги!

  • 00:37 | 13 березня, 2014 at 00:37
   Permalink

   Друже, а не пора Вам відкрити очі, проаналізувати та подивитись на все реально???
   Чи Ви як і всі решта, вірите всьому,що пишуть в інтернеті?? Адже до неділі все було спокійно, аж поки голова Райради не почув та не усвідомив всієї серйозності, того коли на посаду голови РДА прийде людина, яка розуміє, що треба робити і як це робити, і допоки одну із цих статей в інтернеті не виставили деякі особи жіночого роду, думаю всі розуміють про кого йде мова. Тому не треба мислити стадним способом.. Думаю Ви розумієте, що на сьогодні довіряти ЗМІ – це повний абсурд.

 • 23:19 | 12 березня, 2014 at 23:19
  Permalink

  Читаю коментарі та дивуюся, як можна себе вихваляти і показувати дуже чесним, ми що живем в пустелі, хіба теребовлянці не знають що відбувалося у їхньому місті та в державних органах, добре памятають хто кого і за що звільнив. І позицію цих “професіоналів” всі бачили на протязі 2004-2014 років, коли регіони при владі то і колектив в регіонах, і голоси даємо так як треба і янукович в кабінеті, коли регіони не при владі так зразу ж полум’яний борець з режимом. Про професіоналізм і фаховість наслухані думаю оцінку їм мають дати відповідні органи, якщо вони у нас є. Бачили і прихильників набільше кричав “Яремко” як це не дико саме син Івана Степановича та ще один прихильник горе-козак Сироїд, який і на антимайдані засвітився і в час коли інші теребовлянці були на барикадах 18-20 лютого в Києві корчив з себе великого патріота походжаючи по Теребовлі в камуфляжних брюках( спортивні мабуть нарешті таки поправ). Вважаю, що таким керівникам як Яремко, Кузів, Стиранка, Васенда, Михайлюк та іншим прихвосням регіонів не місце у державній службі, напевно пора дати шанс не заплямованим у корупції молодим людям і не повторити помилок 2004 року.

  • 00:29 | 13 березня, 2014 at 00:29
   Permalink

   Шановний пане Володя.. Ви напевно забули, що Яремко прийшов на донедавна займану посаду ще до 2000 року і набагато раніше перелічених вами особистостей. Якщо ви та інші особи стверджуєте, що дані люди належали до “банди” і що Яремко великий хабарник, то скажіть будь ласка, що він такого великого нажив за весь період роботи, якщо він такий хабарник??
   І який такий син, де і за що кричав???

   • 10:56 | 13 березня, 2014 at 10:56
    Permalink

    Хто не знає синка Сергійка? Чи можна було його не помітити на вічі, коли він бігав з одного боку в другий і кричав точно найголосніше. А що з 2000 то кажете що ще до 2004 року встиг справ наробити. Треба поцікавитися

    • 16:27 | 13 березня, 2014 at 16:27
     Permalink

     Дорогий користувчу “Фірташ”… а що ж це тепер взялися обсирати дітей Яремка??? Люди… схаменіться не вірте жодному слову цих підлих тендітних дівчат і їх банді це не люди це нелюди просто бояться що до влади прийде людина яка дійсно зробить порядок в районі але у вас одне місце вже грає правда??? Якщо хтось щось має особисто до цих людей то прийдіть і скажіть в очі про це їм але ж вам підлякам слабо – правда?
     перестаньте обливати брудом тих людей які особисто вам нічого поганого не зробили. огляніться круг себе у вас гріх на грішку, ви достали вже весь район. Особисто тендітній дівчині: перестань, бо люди тебе вже ненавидять!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • 23:06 | 14 березня, 2014 at 23:06
     Permalink

     “фірташ”, можливо ти маєш бажання познайомитись з сином)))?????????????????????????????????????????????????????????????

 • 23:42 | 12 березня, 2014 at 23:42
  Permalink

  Іване не корч з себе мудрагеля, приїду з Польщі вийду до людей буде шо розказати, от тоді побачимо як ти відкрито дивишся в очІ та хай люди почують як ти за період роботи в районі знаходив порозуміння з людьми.

 • 09:04 | 13 березня, 2014 at 09:04
  Permalink

  Шановні “писарі” подумайте чи правильно ви робите, що пишете всю цю нісенітницю…
  Бог вам суддя!)

 • 10:50 | 13 березня, 2014 at 10:50
  Permalink

  О, невже це той самий Яремко – “герой-любовник”, щерез якого всі райсобези та санаторії області були підняті з ніг на голову? Теребовлянці, ви що зовсім пам’яті не маєте чи вам розум відібрало? Та його сварка з коханкою закінчилася тим, що він подав на неї в суд за махінації з путівками пільговиків, які сам же підписував, ще й втягнув у це обласне управління! Ото був цирк на суді! А коханка здається тоді до його друга мера втекла, і правильно зробила. Ото буде голова РДА!

 • 11:10 | 13 березня, 2014 at 11:10
  Permalink

  Можливо і Яремко не заслуговує даноії посади, але такому хаму і мужлану як Бойко якого привів в партію УДАР колишній рекетир районного маштабу Михно місце тільки у лісі де він раніше і параціюва .

 • 15:35 | 13 березня, 2014 at 15:35
  Permalink

  Шановний Carsson,Jack хочу вам і пану Яремку пояснити,що я не є автором статті і якщо ви би уважніше читали коментарі
  ,то зрозуміли,що мій коментар до попередньої статті просто перекопіювали.Тож всі претензії до модераторів сайту.
  І ще раз про коментар-це моє ставлення до ситуації,яка склалася на Теребовлянщині.Ніхто грошей мені не платить і
  не платив.На відміну від вас я не маніпулюю памятт”ю про тих,хто загинув за краще майбуттє і ваших дітей!
  Мені дивні висловлювання про те як саме пан Яремко пішов з посади(не люблю ритися в чужій брудній білизні,але
  Теребовля мале місто і про походеньки шанованого пана всім відомо),тож не треба спекулювати на даному питанні.І
  ще одне-не потрібно мене звинувачувати про приналежність до політичних партій і до певних осіб,тому що НЕ ВХОДЖУ
  ні в одну партію і не маю на меті це робити.Що ж до своєї громадянської позиції-вам потрібно зрозуміти,що
  нова генерація громадян України,котрі народжені вже за незалежності, не потребує партійних білетів,нам просто
  хочеться краще жити,і ми робимо все можливе,щоб не дати доступу до корита,тим у кого “ротик в пушку”.
  Пане Jack не потрібно називати мене “особою жіночого роду”,ще й всім відомою,ми з вами не знайомі(я і не горю
  бажанням) я дружина,мама,дочка і цим висловлюванням ви зневажливо ставитесь не тільки до мене,а й до всіх
  МАТЕРІВ!Невже так вчила вас мати,що дала вам життя,чи може ви і її так називаєте?
  І наостанок хочу звернутися до пана Яремка(вже за звичкою):шановний пане горе-відповідачу!Я нікому не служу
  і не прислуговую!Не є функціонером будь-якої політичної ані сили,ані партії!Ви заявляєте,що я пишу анонімки
  ,але це не так,тому що вже давно світ використовує Nick-name не для того,щоб когось облити брудом,а для того,щоб
  вільно висловлюватись!Ось так ведеться в світі!Ви заявляєте,що я “підле створіння” і”сміття” ,але ж ви мене
  не знаєте!Звідки така нахабність?Ви ж людина честі?Чи може честь вже не та?І не знаєте того,що
  я не займаю ані посади,ані крісла, і проходити люстрацію мені,на відміну від вас,не страшно,бо не крала,не
  брала хабарі,не прцювала на партію регіонів,нікого не змушувала підтримувати свою точку зору насильно!
  А чи можете ви так сказати і не злукавити?Я не розумію кого люди мають впізнавати і як?Ви ж пишете про
  мене так,ніби мене знаєте і тут же самі собі заперечуєте,що я анонім?Ви ж самі заплутались в своїх твердженнях.
  Спостерігаючи за вами на початку віче(тоді коли вислослювався Бойко),я помітила одну річ яка мене насторожила-
  ви,на мою думку,вже тоді були готові до того,що вас погукають на сцену.Невже ви знали сценарій розвитку подій?
  І ще одне-а де були ви під час молебнів,які відправляли отці кожен день?Чи може ви не хотіли засвітитися ще до
  того як буде відомий переможець?Чому не виступили перед людьми і не висловили своєї позиції,як депутат райради?
  Невже чекали на результат,і не чотіли псувати стосунки з тодішньою владою?Коли я пишу про НЕБЕСНУ СОТНЮ
  я не лукавлю,не використовую на свій лад,мені дуже болить,коли на їхній перемозі паразитують ті,хто не розуміє,
  яку страшну ціну заплатила Україна за щасливіше майбуття…

  • 16:18 | 13 березня, 2014 at 16:18
   Permalink

   Молодчина Теребовлянка! Якщо наша нова генерація народжених у Незалежній Україні така, то наша держава здобуде гідне місце у світі, і ніякі путіни, як і яремки – пережитки совка нам не страшні. Слава патріотам України та ГЕРОЯМ СЛАВА!

  • 23:11 | 30 березня, 2014 at 23:11
   Permalink

   Шановна Теребовлянка. Хай кине камінь той хто без гріха. пані М.Н.В. дуже шкода що ви допустились до такого рівня обгаджувати людей заради своєї політичної позиції. Я розчарована у Вас.

 • 21:57 | 13 березня, 2014 at 21:57
  Permalink

  Гюльчатай, відкрий своє личко, скинь із себе паранжу, нехай всі знають чим займається заступниця голови райради Танічка Заноза (ЗАДИРКА).
  І запам”ятай, що ті хто ображають, знаходяться в явно програшному положенні !
  Співчуваю тобі дитино ….
  Пану Яремку- РЕСПЕКТ ! СЛАВА УКРАЇНІ !

  • 00:06 | 14 березня, 2014 at 00:06
   Permalink

   Шановний benladen доводжу до вашого відома,що мене звати Юля,мені 24 роки.Я не ображаю,я висловлюю свою позицію
   ,яка для вас є неприйнятною напевне тільки тому,що нове покоління не хоче жити в совку,ми про нього наслухані і
   начитані,ми не хочемо повторення занепаду духовності,не хочемо жити і боятись,не хочемо,щоб при владі були ті,хто
   зневажає закони.А співчувати мені не потрібно,бо на відміну від вас маю сміливість висловлювати свою позицію.
   Своє прізвище з огляду на те як пан Яремко і компанія ставиться до інакодумців писати не буду(на віче всі мали
   змогу переконатися,як 3 чоловіків накинулися на дівчину).Мені не приємна та ситуація,яка склалася навколо
   Тетяни Заноз,бо писала я,а лаври присвоюють їй.Кожен з нас повинен розуміти те,що минуле вже не повернеться,
   не повернуться часи,коли всі боялись,коли за власну думку зневажали.Наша нація протягом 2013-2014 рр.
   настільки подорослішала і стала вже не тією боязливою дівчинкою,а дорослою мужньою жінкою,для якої потрібні
   і нові герої!

 • 00:41 | 14 березня, 2014 at 00:41
  Permalink

  сьогодні поки йшов містом зрозумів дві речі:
  1. Теребовля продвинуте місто в плані інформаційних технологій
  2. Пан Яремко популярний чоловік(нескажу що зі знаком плюс).
  Підходять знайомі запитують ти бачив статтю в “Погляді”, відповідаю бачив, читав і навіть писав.
  Питають невже це все правда, відповідаю правда. Починають згадувати.
  Місто маленьке скоро не забудеш, в когось сестра, невістка,жінка в партії регіонів по височайшому веленію пана Яремка.
  Хтось згадує що давав 300,500,600 євро за то що взяли на посаду їх рідних. Ще багато що згадують , всього і розповідати нехочиться.
  От тільки злість мене сьогодні взяла, а де ж ви раньше були , чому мовчали питаю їх, кажуть боялись. Не знаю правда чим закінчится
  люстрація в нашому місті, однак певні зрушення все ж є. Тому шановні теребовлянці закликаю вас небути байдужими та розповідати про всі гріхи
  як минулої так і майбутньої влади.

  • 20:53 | 20 березня, 2014 at 20:53
   Permalink

   Молодець Володя…
   От так думають і всі працівники Тербовлянського “Реабілітаційного Центру” для глухих дітей. Коли всі люди боряться і гинуть за нову Україну в якій би поважили і цінили людей за ї працю, чесність і відданість, в нашій школі добитись справедливості неможливо. Наша “Вельме шановна пані” Марія Богданівна Кацан, яка деректор цього закладу зовсім не рахується з нами як з людьми. На кожному кроці пренижує людей підвищує голос на людей в цей час як сама веде себе не дуже чесно і порядно хочеш на роботу поклади в конверт 500-900 євро і на початок пока вистачить. Розроряджається шкільним майном, як своїм власним, додому вивозить все що “Погано лежить” кожен день в машину з їдальні загружають повні сумки з дитячими краденими продуктами. Живе не гірше наших чесних політиків. Чотири приватних таксі великий особняк вчити дітей на платному і все це з заробітної плати. Дорогі спів відчизники саме с таких треба почати люстрацію не будемо закривати очі на всі безладдя, які творятся навколо нас, пободуємо чесну, справедливу Україну без хабарів і злодіїв СЛАВА УКРАЇНІ!

   • 21:28 | 20 березня, 2014 at 21:28
    Permalink

    Молодці працівники школи,мовчати не треба,нехай вчаться наші начальники жити на одну заробітну плати,як і ми живемо,тоді може скоріше зрозуміють нас і наші проблеми, а дітей глухо-німих обіжати не можна,вони і так обділені. Це великий гріх перед Богом.

   • 18:36 | 21 березня, 2014 at 18:36
    Permalink

    Та ви скажіть ще яким чином “пані директор” отримала свою посаду і ким вона була до того(вихователь,який навіть не знав де її діти,вишивала собі тихенько в спальні),потім вчителем початкових класів…,хто був до неї на цій посаді(її чоловік Кацан Й.П йшов на підвищення і швиденько пристроїв дорогу жіночку,щоб не пропав ласий шматочок). Вже багато років одна сімя окуповує школу. Немає напевно жодної людини в школі,яка б поважала директора(як людину). Всі,наголошую!!!ВСІ!!!проти неї,але люди настільки залякані….Хто не працював в цій школі напевно не зрозуміє,але то жах. Працюєш-накричать, не працюєш-накричать. А сама понабирала годин,замін…і хоч би один урок провела. Навіть не знає,в якому класі і який в неї урок. ЛЮСТРУВАТИ!!!!!!!!!

    • 14:59 | 23 березня, 2014 at 14:59
     Permalink

     Шановні мої!!!Це не тільки треба (Люструвати)нашу Кацан Марію Богданівну,цю погань треба гнати ,як Януковича.Ще за рік другий теж буде с…ти в золотий унітаз.Євро підросло,значить і підросте(такса)за роботу,небуде вже 500-900 євро,а 1500-2000.І після кожного вересня ще купить 4 машини на таксі.Для такої людини немає нічого неможливого,вони давно втрвтили совість і гідність,відколи сіли в крісло цілим сімейством.Це не сімейний підряд,а державний заклад,де люди хочуть почувати себе людьми.І якщо ви нехочете,щоб люди писали за вас багато всякого поганого(доброго немає навіть ,що згадати),ніхто небуде мовчати.Всі знають як ви зайняли це крісло-посаду,і як ним зловживаєте,не будете писати собі заміни,протягом 3 років і більше непровели жодного уроку з інде.роботи(6 годин на тиждень),та заняття гуртка “вишивка”(3 години на тижд.),з малювання до цього часу діти незнають хто їх вчитель,не ведуться записи в журналі. НЕСМІЙТЕ:СТАВИТИ МАШИНУ ПІД ВІКНАМИ ЇДАЛЬНІ,ЩОБ ВАША “ЛЮБИМА”ОЛЬГА ВАСИЛІВНА КЛАДОВЩИЦЯ ВІДКРИВАЛА ВІКНО,НЕБОЯЧИСЬ ГРІХА ЗА ДІТЕЙ,ЗАПИХАЛА В МАШИНУ ЯЩИКАМИ ВКРАДЕНІ ДИТЯЧІ ПРОДУКТИ.В НЕ ТІЛЬКИ ВАМ,А ЩЕЙ ТІ “НЕНАЖЕРІ”В БУГАЛТЕРІЮ,ЯКІЙ НЕТІЛЬКИ МАЛО ОБРАХОВАНИХ ГРОШЕЙ,А ЩЕЙ ДИТЯЧИХ ПРОДУКТІВ.НЕБУДЕМО ПИСАТИ БАГАТО ТОМУ ЩО ЗА 23 РОКІВ НЕМОЖЛИВО ВСЕ ОПИСАТИ.ЗА ВСІ СВОЇ ГРІХИ БУДЕТЕ ВІДПОВІДАТИ ПЕРЕД БОГОМ.ТОМУ НЕЧЕКАЙТЕ,ЩОБ ВАС ВИНЕСЛИ З КРІСЛОМ,ЯК ЦЕ РОБЛЯТЬ З ІНШИМИ,А ДОБРОВІЛЬНО ЗВІЛЬНЯЙТЕ КРІСЛО,ЛЮДИНІ,ЯКА ГІДНА ЦІЄЇ ПОСАДИ!СЛАВА УКРАЇНІ!

     • 09:54 | 25 березня, 2014 at 09:54
      Permalink

      Та то ЖАХ,що у вас в Глухонімі школі робиться,вам потрібно добитися,щоб на кухні і на територіі встановили відіоспостереження,а видачу продуктів харчування зі складу на кухню проводили при наявності комісіі з двох-трьох працівників,може тоді хоч трохи буде меньше зловживань,хоча дуже важко деяких наших людей жити чесно і справедливо. Було би добре,щоб перед РДА закопали слупа і до нього прив,язували всіх несунів і взяточників (як того працівника ,що на митниці взятки брав)на огляд всього народу,може би того встиду боялися.

     • 21:41 | 25 березня, 2014 at 21:41
      Permalink

      Звертаються до вас працівники Теребовлянського навчально-реабілатаційного центру, наш директор Кацан Марія Богданівна зловживає своїми посадовими обов’язками, принижує честь і гідність працівників. Вона дозволяє собі принижувати людей, ображати їх. Постійно веде моральний терор і знущається з працівників. Не дотримується норм трудового кодексу і заставляє працювати людей позанормово (після нічної зміни, по 12 годин, і у законні вихідні) Директор розробила своєрідну систему «боргових годин» коли самовільно вирішує кому працювати а кого скорочувати і відправляти додому, наприклад, коли в групі залишилося 2 дітей вихователь який прийшов на роботу, відправляється додому а години йому записують в борг. Така ж система запроваджується і з помічниками вихователя їх самовільно скорочують і відправляють працювати по-одному вночі, після ночі їх заставляють відпрацьовувати години, і ці злочини проти людей у нашому закладі проводяться щоденно.
      Директор школи разом із прибічниками (головний бухгалтер Юськів Мирослава Каролівна, Серединська Ольга Василівна) розкрадають шкільне майно, щоденно пакують коробки з продуктами харчування, побутову хімію, і все що криво лежить. Побутову хімію видають лише при приході перевірок. Грошові апетити нашої «цариці» непомірно зростають хочеш на роботу влаштувати дай 800 євро, хочеш перевестись на іншу посаду для тех. працівників 500 гривень, хочеш отримати 1,25 ставки – 20 доларів. Прейскурант постійно поповнюється новими послугами, які потребують немаленької оплати. На осінніх канікулах з нас вирахували «десятину» на благоустрій життя Кацан Марії Богданівни, адже ніхто з чесних працівників не може собі дозволити такий будинок, 4 власні машини таксі, навчати дочку в інтернатурі на платній формі офіційно за 60 тисяч гривень. Лише ці факти мали б насторожити можновладців, але їх нічого не дивувало адже вона вміє гарно ділитися і все начальство в обласному відділі «друзі».
      Просимо допомоги, щоб скинути це корупційне ярмо з наших ший!

     • 19:34 | 26 березня, 2014 at 19:34
      Permalink

      Шановні дописувачі, ви ж всі вважаєте себе християнами, ходите до церкви, б’єте поклони. Пригадайте, як поступив Ісус, коли народ звинувачував блудницю. Хто вам дав право вершити самосуд, зараз великій піст, держава в небезпеці, а ви замість помолитися обливаєте брудом один одного. Пам’ятайте, за свої гріхи кожен сам буде відповідати перед Господом. Чи може ви вважаєте що ви зараз не грішите? Якщо ви щирі українці і правдиві християни, то почніть з себе, поміняйтеся самі і тоді тисячі навколо вас спасуться!

     • 21:43 | 26 березня, 2014 at 21:43
      Permalink

      У нас з вікна все як на долоні. Бачили і як сумки в машини ставлять, і таксі миють.Це жах, що у вас в школі робиться.Ганьба!

     • 00:48 | 27 березня, 2014 at 00:48
      Permalink

      Шановне товариство! Мені дуже шкода всіх працівників школи глухих! Вони там,мов ягнята на закланні,адже стільки несправедливості і підлості з боку начальства це не чувано!!!! Я,як колишній працівник, все дуже добре пам’ятаю! Особливо хочу звернути увагу на бухгалтера школи,яка нікчемно говорить з працівниками школи,ви маєте знати,що вона може собі дозволити послати людину,обізвати дууууже гарними словами, наверещати і насміхатись.Це страшне! Крім того,що вона обкрадає з деректоркою школу,то ще й хамить людям,які їй взамін мовчки опускають голови! Ще прибічники цього ” шабашу” Капелюх Дарія,яка завжди зі своїм начальством постійно попиває коньячок! Проти неї нічого не маю,але просто шкода жінку- зіп’ється! А коли пані директро їде наприклад в Тернопіль,то на подвір*ї собаки навіть вилазять з буд,щоб спокійно полежати на сонечку! Люди починають виходити з закутків школи і нормально працювати,а то коли є ця гітлерка в спідниці,працівники як в конц лагерях ховаються і бояться. Вона перевищує свої службові обов*язки та повноваження, навіть,коли дітям приходить допомога,то вона спочатку перебирає собі,після неї її прибічники,а потім залишки роздають дітям! Шановна,невже ви не маєте грошей на одяг,а в дітей останнє забираєте? Ви ж маєте роботу,зарплату,чоловік ваш також,маєте таксі,дім,все в домі…невже вам цього Мало?? Чи вас можливо захопила хвороба януковича з вже не його межигір*ям?!? Незабувайте,межигір*я вже народу!!

 • 09:39 | 14 березня, 2014 at 09:39
  Permalink

  Тут почався безпредєл. Ви кого ганьбите,?, кого?, для чого тут, і теребовлянка і Валодя якийсь тут людям по місту розказує про гріхи Яремка, питання – ви ці гріхи бачили??????????????????????????????????? У вас перед очима пан Стиранка з дружиною бабло рубали і самі ж ви їм давали і в особі вищезгаданих людей, а ви тут на Яремка напали, ну то де ж ті “євро” його видно?, де видно Крузер 200 як в пана Бігуляка, чи Прадо як в Пана Попка, чого ніхто вельмишановного пана Попка не пролюструє, того ж “бога” Бігуляка, який тупо страшив народ, який довів район до самої ж..и, чого ніхто його не запитає звідки він бабло рубав на Підгайчицикий клуб для жінки, нуууууууу… Я гарантію даю що ви всі тут дійсно як базарні “баби” зробили балаган, розберіться в даному питанні і не змішуйте з гімном тих хто не причетний до дебільної партії регіонів, і не брав хабарів на відміну від вищезгаданих мною людей, ПРО “ДОБРІ” діянія цих осіб знаю всі, то якого милого ви мовчите, напали на Яремка. Моя вам порада люди, ті хто написав і ті хто ще щось допише, Бог вам суддя!!! Якщо є якісь питання до тої чи іншої особи, ВИЙТИ НА ВІЧЕ І СКАЗАТИ ЦЕ В СЛУХ, я а тупо гнати на когось безпідставно це підло і низько таке роблять тільки падалі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 18:07 | 17 березня, 2014 at 18:07
   Permalink

   Молодець,я пана Яремка знаю багато років, і можу сказати,що це порядна людина,яка ніколи не була байдужою до чужого горя,він завжди старався вислухати людину,допомогти,а якщо і були в нього якісь гріхи, – а хто в нас без гріхів???

 • 13:15 | 14 березня, 2014 at 13:15
  Permalink

  Пане razпутиn неганьбіться захищаючи Яремка. Ви що небули на віче, небачили того цирку який влаштував Яремко. Так бідака посади хотів. Дуже гидко виглядало це зі сторнони. Додуматися пригнати соцпрацівників та привести рідного сина який кричить “Яремко”. Незнаю чим він думав, але Теребовля місто маленьке де всі все про всіх знають. Тим більше дивно таким займатися після смертей українців які хотіли бачити у владних кабінетах чесних та незаплямованих людей. А щодо Стиранки, Бігуляка та інших керівників повністю з вами погоджуюсь, нема шо мовчати треба виходити на віче та говорити вслух.Також думаю потрібно буде говорити про нову владу, якщо вони будуть займатися тим чим і попередники. Тому надіюсь вас побачити на віче коли ви вийдете і скажете вслух про Бігуляка та інших, а нетільки будете писати в інтернеті.

  • 20:06 | 20 березня, 2014 at 20:06
   Permalink

   Молодець Володя…
   От так думають і всі працівники Тербовлянського “Реабілітаційного Центру” для глухих дітей. Коли всі люди боряться і гинуть за нову Україну в якій би поважили і цінили людей за ї працю, чесність і відданість, в нашій школі добитись справедливості неможливо. Наша “Вельме шановна пані” Марія Богданівна Кацан, яка деректор цього закладу зовсім не рахується з нами як з людьми. На кожному кроці пренижує людей підвищує голос на людей в цей час як сама веде себе не дуже чесно і порядно хочеш на роботу поклади в конверт 500-900 євро і на початок пока вистачить. Розроряджається шкільним майном, як своїм власним, додому вивозить все що “Погано лежить” кожен день в машину з їдальні загружають повні сумки з дитячими краденими продуктами. Живе не гірше наших чесних політиків. Чотири приватних таксі великий особняк вчити дітей на платному і все це з заробітної плати. Дорогі спів відчизники саме с таких треба почати люстрацію не будемо закривати очі на всі безладдя, які творятся навколо нас, пободуємо чесну, справедливу Україну без хабарів і злодіїв СЛАВА УКРАЇНІ!

 • 14:50 | 14 березня, 2014 at 14:50
  Permalink

  “Вельмишановний” пане Володя!!!!!!!!!!!!!! На рахунок сина я б на вашомі місці мовчав, дуже добре його знаю, думаю не я один, а щодо вас то я також думаю що ви зняти маску і також показали нам своє лице виступаючи і висловлюючи своє бачення на рахунок Івана Степановича, і будьте такі ласкаві, попитайте людей про нього а не висловлюйте тупі наслухування від цієї банди, яка тупо не хоче щоб їм надерли одне місце. 18 років пропрацювати в соціальній сфері і при проржитому пів століття бути вигнаним з роботи противним паном Бігуляком, який засрався по самі вуха і який був одержимим партією за те, що Яремко не вступив в цю гімняну партію, і нікого він не гнав вступати в партію придурків, просто довів до відома що твориться з людьми які відстоюють свою позицію не вступаючи в ПР – їх нагло виганяють з роботи. Я пан Бігуляк на їх місце суне своїх племінників, родину і т.д. Хіба не так. перестаньте ганьбити людину, опам’ятайтеся, пан Попко також ротик пушоком обмастив. Він прекрасно знає прочитаючи (можливо) цей коментар про що пишеться, і які “білі” справи він крутив в Буковелі з бувшим очільником району. Запитайте людей скільки начальників були загнані в ПР і чи за власним бажанням вони туди вступали, але чомусь Іван Степанович не був в тій партії, за те його і вигнали, примусили написати заяву, а запитайте людей хто тепер став очільеиком райсобезу))??? Аж смішно.

  • 16:52 | 14 березня, 2014 at 16:52
   Permalink

   Пане razпутиn як я вам уже казав Теребовля маленьке місто де всі про всіх знають. Тому, що ви хочете довести свої полумяним спічем ? Хіба небуло сина Івана Степановича на вічі, хіба він некричав “Яремко”? Хіба небуло на віче соцпрацівників? Для чого був цей цирк? Для чого був цирк 9 березня на віче біля памятнику Т.Шевченка. І ви після цого хочете когось переконати що Яремко І.С. не рвется до влади. Чим він буде займатися у тому кріслі можна зрозуміти з коментірів до ціїєї статті, чи ви знову будити заперечувати що небуло ніякого суду по махінаціях з путівками, небуло скандалів у стінах міської ради з бувшим мером та ще однією особою. Хоча як що ви так свято вірите в непогрішність Яремка спитайте рядових працівників соцзабезу яким чином вони такою кількістю опинилися в партії регіонів, невеже їм так подобався Янукович та його банда, що вони один наперед одного добровільно бігли вступати в партію. Спитайте соцпрацівників яким дивним чином вони так масово опинились на віче та скандували “Яремко”, хоча на попередні віча неходили. Вам невидається це дивним? Хіба люди небачили Сироїда який бігав зі своїми “собутильниками” з одного кінця в інший при цьому вигукуючи “Яремко” та створуючи єфект масовості. Для чого все це було? Невже так хотілося влади? І тепер ви ще смієте звинувачувати коментаторів в обливанні брудом Івана Степановича. Хіба це вони влаштовували ці всі цирки? Можна було би зрозуміти Івана Степановича якби він хотів посісти крісло начальника РДА в якомусь іншому районі де його не знають, а тут не розумію, і після цого закатувати істерики який я білий і пухнастий а мене очорнили. Надіюсь усім нашим районним горе керівникам буде наука на майбутнє, що люди мають добру пам”ять і як маєте гріхи передь людми то краще сидіть дома, а не лізьте у владу. І наостанок пане razпутиn не робіть з пана Яремка жерту режиму, і якщо ви щось не знаєте про людину то не означає що про це не знають інші.

 • 16:20 | 14 березня, 2014 at 16:20
  Permalink

  так так це я такий поганий всіх заставляв та обдирав, а вони всі чистейші люди і Стиранка, і Бурбела, і Яремко, і Кузів, і Васенда, і Бойко Василь всі чесні, то всьо я і віктор федорович то ми брали і відбирали і заставляли, тілько ми і більше ніхто, а вони файні ставте їх начальниками дальше. І мене ставте я вже сі покаяв і більше небуду.

 • 17:47 | 14 березня, 2014 at 17:47
  Permalink

  Пішли чутки, що очільником району має стати Зелінська Галина ,яку по квотах, не враховуючи думки громади пропихають керівники районної ради.
  Та вже краще, нехай би керував Бойко чи Яремко, ніж та пані в якої на робочому столі твориться такий хаос і безпорядок з документами , що не знає де що є !!!
  Така скоро проп”є, прокурить і промахає район.

  • 21:42 | 29 березня, 2014 at 21:42
   Permalink

   Що за особа Зелінська Галина? Чому проп”є та прокурить район? А не розкраде, що ще попередник не забрав? Хто лобіює та хто затвердить? А чому спокійний теребовлянський майдан? Крим в москалів, казна пуста, газ подорожчає, Зелінська в адміністрації – це що ПЕРЕМОГА????

 • 20:51 | 14 березня, 2014 at 20:51
  Permalink

  В даний час три партії узурпували процес формування влади. Розподіл посад по квотному принципу повністю суперечить ідеї Майдану !
  “ВОЖДІ”, почуйте голос народу і дайте можливість жителям району запропонувати хто буде нами керувати!

 • 21:22 | 14 березня, 2014 at 21:22
  Permalink

  Неначе люди подуріли… Схаменіться, що ж ви робите, для чого одне другого обливаєте брудом? Адже зараз ми знаходимося в часі великого посту. То ж бійтеся кари Божої. Краще підіть до церкви та Божими молитвами помоліться за цілісність та суверенність України, саме зараз наша держава у величезній небезпеці!!! А вам – заказчикам даної статті-голові райради Попку В.П. та заступнику Заноз Т.Т. -ГАНЬБА!!! Саме ви заколотили це болото в районі. Які з вас керівники району, що сіють розбрат і ненависть між людьми ? Одумайтесь , бо не за горами і ваша відставка . Людям це вже надоїло. Ви статтю заказали , збурили народ, а тепер зумійте навести в районі порядок , нехай люди не обзивають одне другого, в т. ч. і вас. Саме ви повинні прийняти правильне рішення,яке б змогло припинити сміх та осуд цілої області та примирити народ. Зараз має перемогти здоровий глузд та елементарна людяність. Якщо ви це зробите, то й прихильників у вас побільшає!!!

 • 21:38 | 14 березня, 2014 at 21:38
  Permalink

  Вельмишановний пане Володя! В мене таке враження, що ви тільки те і робите, що ходите по установах району і знаєте в лице людей?) а чому немає відповіді на моє запитання, хто керує собезом????? Ви ж сто процентів знаєте… ну так чому ж ви обходите стороною пана Попка і Бігуляка. Повірте, я не реагую на ці всі чвари, якщо люди, (як ви написали) не знають про І.С. Яремка, я тому і пишу це щоб люди знали про що іде мова, що черните людину, яка ніколи в житті нікому нічого злого не зробила. Але як кажуть в народі скільки люду стільки й чуда. Повернемося до сина, Валодя….. якщо маєте бажання скажіть йому про його батька в очі, але ж буде слабо, правда, але тільки НІХТО, НІХТО не пробуйте писати що ми всі тут тільки і можемо що скриватися під нікнеймами і писати хрин знає шо.

 • 23:01 | 14 березня, 2014 at 23:01
  Permalink

  Валодінька))))))), ти я бачу щось хочеш виступити проти сина І.С. Яремка,ну так давай, дай йому пред’яву я думаю він був і буде на наступних віче, як писалося (я бачу) в попередніх коментарях то людина просила тебе прийти і сказати йому (я про сина) в очі, те що тобі накипіло про його батька. Знаю і батька і сина, можу сказати тільки добре про них, але ніколи нікому ніхто не догодив, тому на майбутнє всім дописувачам і писакам, які вже тут злили чи будуть зливати свою гнилу пісню – повірте ви робите величезну помилку. Я б радив закрити цю тему, тому, що ще все по-переду, і хто знає як буде, коли бандюки вліплять нам людину з “лєвого” району або таку як Підгайчицький сеньйор Бігуляк, якому тепер стидно на люди показатися, яка просре все і всіх нас. Людей треба брати на посаду таких, які б потім дали вам всім негідника можливість працювати, а повірте банда вам того не дасть, там будуть тільки міжособові порахунки, тобто я тобі а ти мені, а повірте, так буде.

 • 10:32 | 15 березня, 2014 at 10:32
  Permalink

  Теребовлянка! Ваші коментарі пересікаються під багатьма статтями, в одних Ви lina, в інших Ви Теребовлянка, ще в інших Ви 24 річна Юля. Насправді люди, це горе заступниця голови Теребовлянської райради Тетяна Заноз , якій нічого в такий тяжкий час робити, як обливати болотом чесних людей і приймати участь в розподілі посад керівників району.
  Кидаючи “болото” на нас афганців, не забувай, що воно до нас не долитить, а ти залишишся із брудними руками.
  Тобі дитино нас ніколи не зрозуміти. В нас підвищене почуття справедливості. Афганістан залишив нам невиліковну рану в душах і серцях. Ми пройшли тими вогненими стежками війни, ми багато пережили, ми втрачали побратимів. Сьогодні ми хочемо, щоб молоде покоління не зазнало подібних потрясінь. “ВОЖДІ” Теребовлянського району почуйте голос народу і дайте можливість громаді запропонувати , хто буде нами керувати !!!

 • 13:02 | 15 березня, 2014 at 13:02
  Permalink

  Батька незнаю а з Сергієм разом працювали, щось доброго з наших про нього ніхто не скаже, деяким досих пір гроші винен. Можливо тепер змінився накраще, незнаю.

  • 14:49 | 15 березня, 2014 at 14:49
   Permalink

   Дорогі освітяни а до чого тут це? чи мало ви кому чого винні?

 • 13:24 | 15 березня, 2014 at 13:24
  Permalink

  Пане razпутиn, що ви хочете доказати, що небуло цирку 9 березня, небуло цієї ганьби 11 березня, небуло на площі сина Івана Степановича та Сироїда з компанією. Чи ви вважаєте що заставляти працівників соцслужби виходити на мітинг та кричати “Яремко” це дуже добре і дуже демократично? Заставляти людей збирати підписи в одиноких на підтримку Івана Степановича це є гарно і чесно?
  Таких стандартів в керуванні районом Ви хочете? Цим самим займався Бігуляк коли зганяв держслужбовців на мітинги за участю Хоптяна. Якщо ви за такі методи, то мені нема про що з вами говорити. Я хочу що б влада мінялась і методи мінялись, що б район вийшов нерешті і з цього багна. А такі як пан Яремко і ви тягненте всіх назад у часи Бігуляка,Хоптяна, Януковича.
  Також хочу звернутись до шановних афганців, хлопці я також проти того щоб партії нам навязували хто має нами керувати, за те щоб ми самі обирали голову РДА. Але, я проти того щоб нам Вашими руками садили в керівне крісло кандидатуру Апостола і Штогрина. Я як теребовлянець нехочу такої влади. Хіба у нас немає молодих незаплямованих людей? Для чого нам наступати на старі граблі? Для чого тягнути у владу стару гвардію?

  • 20:51 | 15 березня, 2014 at 20:51
   Permalink

   Чому так панічно голова Теребовлянської районної ради Попко боїться Яремка??? А може тому , що регіонали Яремка зняли із займаної посади начальника райсобезу , а на його місце тіж регіонали представили і затвердили доцю Попка !!!

 • 15:53 | 15 березня, 2014 at 15:53
  Permalink

  Бойко із Струсова ,принаймі.відкрито виражав свою позицію(автомайдан, один із всіх голів с-х рад не дозволив у вересні провести збори регіоналів у сільському клубі без оплати аренди)Тай село тримае в порядку.

 • 20:58 | 15 березня, 2014 at 20:58
  Permalink

  аж мороз по шкірі йде! з часів незалежності ще нікого так не “жерли”,як яремка.ЗА що? Що взяв на роботу ваших дружин,невісток,дочок,деякі не мали навіть відповідної освіти,а тепер стали великими спецами і ховають очі від колишнього начальника?А як мав діяти яремко при “біло-голубих”,коли в управлінні працює двоюрідна сестра дружини колишнього голови,однокласниця дружини,суцільні інформатори,які щоденно інформували що і як проходить в собезі.напевно треба було б йому раніше піти ,тоді б в собезі було б не 20 білетів а всі -по штату!І ніхто із заступників не захистив жодного керівника -не обговорювалось!А як формувалася НАша україна?забули? А зарплата по банках? Я не захищаю,але й не ганьблю-ніхто не дав права так низько вестися з людиною,до якої ходили всі!невже ви не бачите ,як можна легко підставити когось і стати в сторону-чекати свого часу?Чому не звучать прізвища бурбели ,який лиш користав з усіх,не яремко агітував ,а саме бурбела-назвем все своїми іменами,І зараз агітуе зовсім не яремко-його знову підставляють,хоча кандидатура на керівника-саме та.НЕ звинувачуйте в тому,в чому не впевнені-бог усім суддя а не ви,Я не раз бачив яремка на молебнях ,в Тернополі,був в Києві-хто кого реєструє?Лише власна совість.Надіюсь,що пан яремко перегляне коло своїх “друзів”-завжди готових скористати,і бути сухими.чи знаєте ви,що саме колишній заступник бігуляка в.шафранський отримав звання заслуженого -де основним здобутком була праця саме яремка,не яремку сприяв штогрин,а своєму ставленику.поки йде боротьба кланів-нам кинули кістку,шкода що оцінюємо це після того,як болото незаслужено бризнуло.

  • 15:16 | 17 березня, 2014 at 15:16
   Permalink

   Все могло би бути так, проте Яремка пропихає саме Шафранський з Штогрином руками введених в оману афганців. Шкода хлопців, вони здається вірять

   • 20:18 | 17 березня, 2014 at 20:18
    Permalink

    Побійтеся Бога. передтим як обливати когось брудом подивіться на себе, так як ви обливаєте брудом Яремка це означає що ви його боєтеся, значить Він толкова людина і знає, що робить а ви тримтіть вороги.

   • 21:21 | 17 березня, 2014 at 21:21
    Permalink

    Пане, Фірташ, Ви напевно не були на останньому віче 11 березня і не чули виступу п.Шафранського, який чітко висловив свою позицію, що підтримує кандидатуру по квоті партії “Удар” п.Бойка сільського голову с.Струсів.
    А хлопців афганців не обманеш, не на тих попали, у них розвинута більша інтуїція і підвищене почуття справедливості!

 • 19:24 | 18 березня, 2014 at 19:24
  Permalink

  Люди добрі, невже в нашому ройоні немає розумних, чистих,справедливих людей? Чому ви не оглянетесь довкола? запропонуйте іншу людину – доброго господаря, сім’янина, який чогось досягнув в цьому житті своєю наполегливлю працею і розумом, а не пристосовуючись жити корисливо. Обговоріть цю людину, запропонуйте на віче. навіщо обговорювати чужі гріхи, краще пошукати чесного, щоб могли всі підтримати, інакше ми ніколи не побудуємо сильної держави.

 • 18:51 | 19 березня, 2014 at 18:51
  Permalink

  Цилком погоджуюсь з Християнкою.Правильно у нас е багато молодих освичених енергийних людей яки хочуть працювати але из за таких партократив яки замазани по саме никуда в них нема шансив.Всих яки були колись при влади ГЕТЬ!Дорогу молодим.Але доцильно перед РДА закопати стовп ганьби и при зловживаннях привязувати до нього чиновникив всих рангив щоб народ миг плюнути им в морду.И починати потрибно з Киева.Геть усих Як говорить Ляшко ДЕРЖИМОРД яки були перераховани вище.Якщо миняти то в корени.Хто хоче заперечити?

 • 15:39 | 24 березня, 2014 at 15:39
  Permalink

  поки прочитала коментарі теребовлянців то тиск піднявся. поки ми тут обговорюємо, то що міняється? Бігуляк втік, а скільки награбав???? Клуб в Підгайчиках ще не приватизував??? Це не без допомоги Кузіва Михайла!!!! Агов працівники кру та прокуратири читати вмієте? Стиранка, Пельо, Бойко В.К. теж не кращі. А чого вартує коник -стрибунець Михайлюк. Вже опинився в.о. директора медичного коледжу у Підгайцях!!! Агов правий сектор ви де? Де люстрація? Мені душа болить, але ЗАСРАЛАСЯ ТЕРЕБОВЛЯ по самі вінця!!!

 • 19:21 | 24 березня, 2014 at 19:21
  Permalink

  Чому ніхто із контролюючих структур не реагує на сигнали, які надходять від народу. Куди звертатись за правдою та справедливістю. Де Правий сектор ?де люстрація, як до вас докричатися? Я про школу глухих дітей. ДОПоможіть нам!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 20:27 | 26 березня, 2014 at 20:27
   Permalink

   Галина, ви, про що? Я теж працюю в школі. Ви про яку справедливісь? Схаменіться не зводіть наклепи. Якщо буде потрібно, ми належно захистимо честь нашої школи і Марії Богданівни.

   • 21:20 | 26 березня, 2014 at 21:20
    Permalink

    Честь вашої Марії Богданівни видно з наших вікон як на долоні. Ми судіди напроти школи і бачимо як вона бесстидно обкрадає дітей. Побійтеся бога.

   • 19:12 | 28 березня, 2014 at 19:12
    Permalink

    А ви,пане “вчитель”,хто? Якщо вам так в школі добре, то значить ви або сама Марія Богданівна,або одна (-дин)з тих,з ким вона ділиться… Бо якби люди знали,що влада міста,області буде справедливою,то 95 відсотків прийшли би на віче і голосно би кричали “БАНДУ ГЕТЬ”!!!(мається на увазі банду школи)

   • 13:32 | 31 березня, 2014 at 13:32
    Permalink

    Яку таку честь…. це смішно.. озерніться навколо , якщо ви працюєте там. Тільки про борги по годинах і чорні списки працівників…навіть зошит ведеться. прийшла пора змін і боятись смішно .

   • 14:04 | 31 березня, 2014 at 14:04
    Permalink

    так тепер варто подумати про прокльони для своїх дітей, а працівники так само чиїсь діти…..і у вихователей і вчителів є діти… і всі мають вищі освіти, тому повагу ніхто не відміняв. і кричати на людину в присутності всього колективу, або ставками погрожувати – це як. а якщо людина висловлює відверто свою позицію, то її на ЗБОРИЩІ засудять. А коли сама М.Б. свої вирази образливі висловлює – цетак само нормальок….наприклад “шукайте спонсорів на тєплтрасі” на педраді….і це працівникам інтернату….Всі зі своїми правами вже дарно у”чорному списку”. І всі вихователі вже до смерті забовязані відпрацьовувати борги.Де це за трудовим законодавством таке надруковано покажіть.Раджу начальству Реабілітаційного центру задуматись… час зараз не той, щоб репресії продовжувати.

 • 19:39 | 24 березня, 2014 at 19:39
  Permalink

  тому що для тих хто вирішує ці питання це не сигнали, а анонімні наклепи. А те що це правда вони не хочуть знати. Я теж законно і відкрито відстоювала свої права. А колишні можновладці вирішили мене скрутити у “баранячий ріг”. Інший би впав, а я вистояла. Тому проти колишніх буду боротися їхнім методами, а теперішнім не дамся “без бою”. Якщо потрібно то поїду в Київ. Не для того відбувся Майдан, щоб перевертні затихали, перефарбовувалися, а інші покидьки були ще більш цинічними. Тому шановна Галино на сайті проблеми не вирішуються, просто мовчати вже не можу і не буду, і не хочу!!!

 • 22:39 | 24 березня, 2014 at 22:39
  Permalink

  Ні правий ні лівий сектор нам не поможе якщо ми самі не піднімемось і не позбудемся цієї мразі зі школи.

 • 14:46 | 25 березня, 2014 at 14:46
  Permalink

  Читала про недовіру директору училища №4 м. Тернополя висловили працівники. І спрацювало, його звільнили. Проконсультуйтесь у хорошого юриста (краще в Тернополі) і до перемоги. А непотребу є ще багато, і не тільки у вас у школі.
  Гляньте на сайт Теребовлянської райдержадміністрації, там ще до цих пір висвітлюються статті головного регіонала. Або інформаційний відділ спить, або приріс одним місцем до крісла, або дальше думають що всі ми “моголи”. Адміністраторе прокинься та забери ту порнографію з сайту, адже всі ми добре знаємо, що слово регіонала дуже розходилося з ділом.

 • 00:41 | 28 березня, 2014 at 00:41
  Permalink

  Люди. схаменіться! Не обливайте брудом школу де працюєте, та де пропрацювали кілька десятиліть і пішли на заслужений відпочинок.
  Чому пишете про все погане? Чому не не бачите скільки зробила Марія Богданівна для школи.Це обладнані новими меблями класні кімнати початкових класів, два комп’ютерних класи, комп’ютери на кафедрах, за якими працюють педагоги.Зайшовши до школи, ви зразу побачите сучасні підвісні стелі у коридорах, нові обладнані туалети у приміщенні школи і спального корпусу.Нещодавно придбано нове обладнання медичної частини закладу. Заміна нових пластикових вікон теж досить помітна у школі.
  Шукає директор і спонсорів, які подарували морозильну камеру, м’які дивани та крісла, що у телевізійних кімнатах та коридорах.
  Шановні колеги! Не лийте бруду, не рийте під ніким яму, бо ми ж ЛЮДИ.

  • 20:15 | 28 березня, 2014 at 20:15
   Permalink

   Особливо вартий уваги ігровий майданчик на який вона випросила у спонсора по каталогу 8 тис. доларів,з металевою основою, а купила в купичинецькій тюрмі, повністю деревяний. А де грошова різниця???????????? Куди діваються гороші з продажу грибів???? З оренди спортзалу???? І на вікна гроші шо здерли з працівників ??????

  • 10:07 | 31 березня, 2014 at 10:07
   Permalink

   Лицемірко, побійтеся хоч Бога, якщо людського осуду не боїтеся! Узрійте за показухою істину, сліпа людино, або підлабузник, або самі себе не виправдовуйте пані Кацан, бо Бог -не фраєр, він все бачить, і розплата таки настане за таке відношення до людей. Якби ви тільки крали! Всі крадуть в цій державі, але таких самодурів, як ви, то ще слід пошукати.

 • 10:17 | 28 березня, 2014 at 10:17
  Permalink

  Від чого схаменутися? Ви, певно, давно з нею з одного корита крадете. Те, що зроблено, можна було зробити за десяту частину грошей, що їх вкрала директорка й бухгалтерка! А те, що ви пишете, виглядає як “ти чого, раб, бунтуєш, я тобі новий нашийник і нагайку купив!”. Цю відьму давно в тюрму треба кинути! І її чоловіка-комуніста, який при кожній владі прифарсовується!
  А ось новий факт: коли в школі атестація вчителів, директорка вчасно “захворіла” і, звісно, пройшла атестацію. В принципі, не дивно: отримуючи вищу освіту, пані Марія Богданівна ні разу не була на сесії.

 • 20:21 | 28 березня, 2014 at 20:21
  Permalink

  Підтримую Дописувача. Рука руку миє – народне прислівя. Ми то люди, а вони?

 • 16:09 | 29 березня, 2014 at 16:09
  Permalink

  Послухайте люди, не займайтеся хирньою, кожен має свою думку і ніколи не можливо нікому догодити, але то, що Марія Богданівна шукає купа спонсорів і робить все можливе, щоби в школі було затишно це факт, огляніться навколо себе, хіба ви не бачете? Ви понаписували тут купа таких речей, які говорять про те, що ви тупі або заздрите, що в Марії Богданівни такий чоловік, що не повстидався піти після адміністрації працювати на таксі, щоби вивчити своїх дітей. Особняк Марія Богданівна побудувала, ще коли не була директоркою ОКСЗШІ. А шановні сусіди, такі всебачущі краще б своїх курей пильнували, а то випасають на подвір’ї школи і того вони не бачать, що діти бігають по траві де кури сусідські вигулюються, а то, що директорка з прибічниками “краде”, то бачать. Скажіть, що вона таке накрала зі школи, ви поняття не маєте, а виписуєте хто знає що. А Ольга Василівна не досить виписує дітям продукти зі складу, то ще має думати, як має вистачити їжі приблудникам голодним – бідним вчителям і вихователям, які не можуть нажертися вдома, то ще має шо там вкрасти,для себе, директорки, бухгалтерки, при чому ящиками, так? НЕСМІШІТЬ!
  Так, Вона строга директорка, і так має бути, інакше ви б на голові сиділи всі. Як вам бідолашним так погано в школі працювати, то чого не знайдете іншу роботу,чого прямо не скажете в очі, що страшно, щоби М.Б. не вигнала?, ви б краще сили потратили, щоби Путіна з Криму вигнати!!! А то вчепилися, всіх по черзі… За Дарію не хвилюйтеся, не зіп’ється, в своїх роках ідеально виглядає, але вас це мучить, та це і тут заздрість у вас ну понятно, вам або мужчини бракує або з головою не дружете. Я наприклад ні на що не скаржуся, хоча теж всяке було, але то робота, в парламенті вон б’ються, а вас ніхто не б’є, не подобається шось, підійдіть нормально скажіть, і вам підуть на зустріч, як не сьогодні то завтра.
  А на рахунок Мирослави Каролівни, вона така, яка є, всі її добре знають, але роботу свою вона робить, і може в 100 раз краще ані ж зробив би це хто не будь інший замість неї. Не шукайте всяких не пристойностей знаходьте компроміс, бо вам від великих премій морди пороздувало, тому і паретеся за багато. Всі ми люди. В нашій школі ми всі одна сім’я. Давайте жити дружно!!!

  • 20:36 | 29 березня, 2014 at 20:36
   Permalink

   Судячи по вас шановний працівник – в нашій сімї не без урода. Який гарно примазався як лишай до дерева і допомагає іншим грибкам (начальству) паразитувати на шиях дітей-інвалідів. І не забувайте це не приватна школа, це поки державний заклад і так людей гнобити і звільняти “по заскоку” не можна!

  • 21:11 | 29 березня, 2014 at 21:11
   Permalink

   Шановна Маріє Богданівно!!! Впевнена,що ви це прочитаєте. Якщо людей не почують і ви надалі залишитеся на цій посаді(ойой),прийміть до уваги те,що про вас пишуть і не робіть так надалі(хоча горбатого….)Може,якби ви писали конспекти,проводили уроки(хоть час від часу) і гуртки(за які берете гроші), провели би ,може,хоч одне відкрите заняття(хоч би,коли атестуєтеся). Якби говорили з людьми не на підвищених тонах і зверталися би до вчителів,вихователів по ІП,а не Любка,Валька і тп., То може люди би і далі шушукалися про ваші грішки і не писали би тут. Будьте взірцем для колективу! Ви ж жінка,ви маєте дітей. Знаєте, немає напевно,такого директора якого би всі любили.Завжди знайдеться хтось,кому не вгодиш.Але вас,напевно,всі не люблять.(Та кажемо так як є) Але, напевно, треба якось старатися,щоби вас хоч трохи поважали.БУДЬТЕ ЛЮДЯНІШОЮ!!! ЗРОБІТЬ ТАК,ЩОБ ЛЮДЯМ БУЛО ЗРУЧНО ПРАЦЮВАТИ. Прислухайтесь і радьтеся з колективом,а не ставте перед фактом.Одним словом,працюйте над собою! В вас багато роботи по цьому питанню. Бажаю успіхів!!!

  • 21:11 | 29 березня, 2014 at 21:11
   Permalink

   Що правда в очі коле, хочете сказати, яка гарна наша Марія Богданівна, що всі святі нічого некрали і некрадуть. Такі як кацани просрались на цілу Теребовлю, це позор Теребовлі хто його за що мав в адміністрації називали “посильним” і дали копняка в сраку. Мирослава Каролівна сама св’ятість, які звільнили попередньо по статті за крадіж, це вам морди вже тріскають. За Дарію і ніхто нехоче хвилювать, гарно виглядає, а повз пройде впасти можна жінко не чуєш як потом несе. На рахунок Ольги Васильвни рука-руку миє. Карловіна навчила як має видавати продукти. Давно б не робила якби не ділилась. Ганьба цій людині що таке пише якби не школа і гуманітарна допомога Хрен би вистроїли такі маєтки. Ідіть очисть свою грішну душу злодії.

   • 19:52 | 30 березня, 2014 at 19:52
    Permalink

    УБОГІ ВАШІ УМИ І УБОГІ ВАШІ ДУШІ!!!

  • 18:37 | 30 березня, 2014 at 18:37
   Permalink

   Тови би вкрали,але через тих приблудних і голодних вчителів і вихователів,виходить вам ніц сі не лишає, а що ж тоді в машину пхаєте паками,напевно всяке сміття.

 • 22:26 | 30 березня, 2014 at 22:26
  Permalink

  Згадаєте моє слово, ще ваші очі побачать, як низько впаде Марія Кацан, бо якщо нема справедливості людської, то є справедливість Божа і вона скоро настане. І ви, лицеміри і фарисеї, що в задницю задницю їй лізете, і відповідно, смердить від вас фекаліями, теж за це відповісте. Бо прокляли люди і її і весь її рід, і страждатимуть діти і внуки до сьомого коліна. Горіти їй у пеклі!

 • 22:42 | 30 березня, 2014 at 22:42
  Permalink

  Так вам і треба , бо ви всі боягузи, коли одна людина стількох людей залякала, чого мовчите, нікуди не пишете не жалієтесь, корупція корупцією, але у нашій державі таки на колективні скарги реагують трохи. Хочете бути рабами – будьте, тільки рабів до раю не впускають. Та кожен сам за себе, а вашій директорці це на руку. Моя знайома працює у цій школі, то те що вона розказує, то це просто неможливо слухати без внутрішнього обурення. Якби я працювала у вашому колективі, я б боролася. У нас теж був начальник-деспот і корупціонер, і це було при владі ще Ющенка, то ми написали скаргу, приїхала перевірка, і його звільнили, от-так. Хоча ,звичайно, в тюрму його тоді не посадили, бо відкупився, та від нас пішов, і всім стало легше дихати. Хоча колектив, заражений страхом, лицемірством, несправедливістю і брехнею ще довго страждав цією хворобою. Зараз інші часи, може вашу і посадять, бо таки є за що.

 • 22:51 | 30 березня, 2014 at 22:51
  Permalink

  Шановний працівник ДДС, ви напевно або одна з тих сраколизів, або блаженні, або сліпі, або вам добре жити у зміїному кублі, або ви сама Марія Богданівна, коли таке написали. Про яку дружбу ви кажете, не смішіть людей іне гнівіть Бога своїм підхалуйством і лицемірством!

 • 08:41 | 31 березня, 2014 at 08:41
  Permalink

  миколаївна, навчіться спочатку читати. Де ви бачили працівника ДДС? Вам напевно дісталося від М.Б. раз ви на неї такі злі і пишете від імені всіх працівників, напевно ви дуже злопам’ятна людина, не грамотна і туподоходяща, бо якщо до людини за першим разом не доходить, що говорить начальство, то людина оборюється і злиться на весь світ. А ви хочете через свою злість скористатися моментом в державі. По моєму це вас треба люструвати зі школи.

  спостерігач, а вам хочу сказати так, ви не Марії Богданівни рід прокляли, а свій і своїх дітей до того покоління, яке самі і вказали. Такий великий піст, а ви проклонами займаєтеся, це ж ви і самі побійтеся Бога, але не даром Людина писала 30.04. в сім’ї не без уродів!!! Якщо ви злі на М.Б. то чого прямо в очі не скажете, значіть є вам, що втрачати, правда ж?

  • 10:17 | 31 березня, 2014 at 10:17
   Permalink

   Я вашій пані не кляла, бо особисто мені вона нічого поганого не зробила, я просто знаю, що це роблять ті, хто постраждав через їїсамодурство, і на неї я зовсім не зла – вона сама на себе зла, от так, а до людей, як до рабів, ставитись не можна, та й школа -не приватна контора, а державна посада -не вічна, шановна пані Кацан.До того ж я у вашій школі не працюю, але про ту несправедливість наслухана, при чому від людей розумних, тільки жаль мені їх, бо все-таки вони боягузи, якщо терплять все це, і таке відношення до себе.

   • 10:37 | 31 березня, 2014 at 10:37
    Permalink

    я теж працюю в школі і знаю, кожен має свою думку і свої інтереси до Марії Богданівни, але Вона нічого такого поганого не робить, тримає дисципліну, так це факт, а що працівники хотіли, порозслаблятися і ходити одне поза друге , з 1 по 31 число, отримати зарплату, премію, оздоровчі, і ходити тинятися далі від 1 по 31….??? Не така вона жорстока. Хтось з працівників бачу напевно сам хоче на її “троні” попробувати посидіти, тому й так метушиться швидше за білку в колесі…

    • 10:43 | 31 березня, 2014 at 10:43
     Permalink

     Шановна працівник ДДД, свої слова “горіти їй в пеклі” забираю назад, бо погарячкувала, дійсно не мені розприділяти, але те, що інші кляли, то вже не моя вина, вибачайте, і подумайте, кого образили найбільше, бо ніколи не пізно виправити щось, поки ми всі ще живі. Миру вам!

  • 10:54 | 31 березня, 2014 at 10:54
   Permalink

   Працівник ДДД, не будьте дріб”язковими, до речі, як розшифровується ДДД? І може, врешті-решт витянете колоду зі свого ока? І не зліться, вам не личить!

  • 18:30 | 31 березня, 2014 at 18:30
   Permalink

   Шановний Працівник DDD! Прочитавши вашу фразу: “…ви дуже злопам’ятна людина, не грамотна і туподоходяща…”, в зверненні до Миколаївни,мене в сміх кинуло. А ви свої коментарі почитайте і тоді судіть про безграмотність людини. В вас стільки помилок,що стидно що ви вчитель(а ще більше,якщо директор школи)))

 • 09:17 | 31 березня, 2014 at 09:17
  Permalink

  Якщо ви злі на М.Б. то чого прямо в очі не скажете, значіть є вам, що втрачати, правда ж? цей коментар свідчить що коли би людина просто в очі сказала М.Б. що вона думає, її зразу люструють??? ЦЕ НОРМАЛЬНО???? Працівник DDD ви мабуть сама М.Б. Усі навколо раді що ви це читаєте, ще було б добре якби ви це прийняли до уваги, адже в піст ми намагаємося очистити і вашу брудну душу. ПОкайтеся, поки вам теж є ще що втрачати. І памятайте це не ваша школа, ви також на посаді а не на троні. Називаймо речі своїми іменами.

 • 10:13 | 31 березня, 2014 at 10:13
  Permalink

  Речі своїми іменами скажу тобі так: Якщо про тебе йдуть чутки, то ти краща. Тому що ніколи не заздрять поганому. Заздрять і обговорюють тільки кращих.

  • 10:27 | 31 березня, 2014 at 10:27
   Permalink

   хвали мене моя губонько, бо ті розідру

   • 10:41 | 31 березня, 2014 at 10:41
    Permalink

    Валя, бачу ти зашугане створіння, до 0. Тебе пси рвали і не дорвали. А грошенят то хочеш, раз не втікаєш з королівства…. хах от дурепа…

    • 10:48 | 31 березня, 2014 at 10:48
     Permalink

     Урочисто, те що ти хамка, то це ясно, а я працюю на державній роботі -і це моє законне право, я не порушую закон і сумлінно виконую свої професійні обов”язки, відповідно, державою за це передбачена заробітня плата. Які питання до мене?

     • 11:11 | 31 березня, 2014 at 11:11
      Permalink

      Якщо працюєш, то працюй!!! За яку люстрацію голосуєш зі своїми прибічниками? Захотіла халяви в школі? Думаєш до влади прийде хтось м’якший і сидітемеш склавши руки, язиками ляси точити…

    • 11:22 | 31 березня, 2014 at 11:22
     Permalink

     Якщо і хтось точить ляси, то це наша директорка, яка подописувала собі години і на халяву одержує гроші, це всім відомо і всі про цен знають, і настане час і люди скажуть про це відверто. Я за справедливіть, а люстрація -це виведення на читу воду, очищення, згідна, що кожного працівника нашої школи люстрували і мене втч, тільки я не боюся, бо я нічого протизаконного не зробила, хай бояться ті, хто порушує закон

     • 12:31 | 31 березня, 2014 at 12:31
      Permalink

      Якщо десь і дописала, я думаю на те були свої причини, в неї на голові купа різних справ… я теж за справедливість, але іншим шляхом, не в тьомную.

  • 14:46 | 31 березня, 2014 at 14:46
   Permalink

   обговорювали Гітлера, януковича, Сталіна. Бачу М.Б. на них рівняється. Успіхів не забутьте шановний працівник (коли витягнете язик з її дупи) також туди рівнятись.

   • 19:51 | 31 березня, 2014 at 19:51
    Permalink

    )))Працівник DDD,ану розкажіть,які можуть бути причини, щоб протягом всього часу,відколи М.Б. на посаді директора, як тут вище було сказано “дописує” собі години(уроки,гуртки)і не проводить ЖОДНОГО з них. А гроші то капають…Любий може зайти в школу і запитати дітей початкових класів,хто в них вчитель малювання…Діти будуть в шоці, бо в них,напевно,і альбомів нема. А в глухих дітей якраз і треба розвивати творчі здібності… але ж якби Марія Богданівна була хоч на одній парі в інституті,де здобувала спец освіту, то напевно би знала про це….(((

  • 22:55 | 31 березня, 2014 at 22:55
   Permalink

   Працівник DDD, а хто сказав,що вам заздрять? Було б чому заздрити. Таких людей жаліти треба…

 • 10:23 | 31 березня, 2014 at 10:23
  Permalink

  За багато премії получали “шановні” ви на своїх посадах, раз так не оцінюєте чийогось доброго серця. На місці М.Б. попідвішувати б вас на гілляки, як москалів за проклони і за таку нечисть, що ви тут понаписували. Діти її при чому , що ви склинаєте всіх до 7 покоління. Досить викаблучуватися поза екраном, спиніться і працюйте, зараз ніхто ж вам не мішає. Дияволи, а не люди!

  • 11:30 | 31 березня, 2014 at 11:30
   Permalink

   А ви не кіпішуйте, працівник, ще не пізно змінитися. На жаль, такий закон Всесвіту, що за гріхи батьків відповідають ні в чому неповинні діти. Краще не ображати людей, щоб не кляли, і жити по законах Божих :не вкради, люби ближнього свого, як самого себе і тд. Кожен раб ненавидить свого тирана – це факт. Ви б хотіли, щоб так ставилися до вас, як ви ставитесь до інших? Будьте чесні хоча б перед собою!

  • 14:52 | 31 березня, 2014 at 14:52
   Permalink

   А коли вона свідомо доводила до істерик вагітних жінок – це добре серце. Верещала на старших людей, доводячи їх до нервового зриву – добра душа! Коли в школу до працівників приїжала скора через неї – казала не притворяйтесь – то це мабуть співчутливість. Коли людина відпрошувалась на поминки за батьком – її змішала з лайном – мабуть повага. Ці всі прекрасні якості притаманні нашій милосердній Марії…. ТЕПЕР ПИТАННЯ ДЛЯ КОГО НА ДУБІ ГІЛЛЯКА РОСТЕ??????????????????????????????????????????????????????????

  • 18:18 | 31 березня, 2014 at 18:18
   Permalink

   Про які ж такі преміїї ви говорите? На день вчителя? Так то всі вчителі по всіх школах,училищах і вузах получають. Чи це тільки М.Б. така добра до “своїх людей”. Ще треба розібратися хто які преміїї получає(хто як місячна зарплата,а хто 100-200 грн) і чи бухгалтер тоже на день вчителя має премію 100відсоткову получати?

  • 16:12 | 1 квітня, 2014 at 16:12
   Permalink

   Що,всю школу підвішаєте на гіляки?

 • 14:06 | 31 березня, 2014 at 14:06
  Permalink

  так тепер варто подумати про прокльони для своїх дітей, а працівники так само чиїсь діти…..і у вихователей і вчителів є діти… і всі мають вищі освіти, тому повагу ніхто не відміняв. і кричати на людину в присутності всього колективу, або ставками погрожувати – це як. а якщо людина висловлює відверто свою позицію, то її на ЗБОРИЩІ засудять. А коли сама М.Б. свої вирази образливі висловлює – цетак само нормальок….наприклад “шукайте спонсорів на тєплтрасі” на педраді….і це працівникам інтернату….Всі зі своїми правами вже дарно у”чорному списку”. І всі вихователі вже до смерті забовязані відпрацьовувати борги.Де це за трудовим законодавством таке надруковано покажіть.Раджу начальству Реабілітаційного центру задуматись… час зараз не той, щоб репресії продовжувати.

 • 20:25 | 31 березня, 2014 at 20:25
  Permalink

  Ми підтримуємо, вас шановні працівники, ваше бажання позбутися ЦЬОГО з колективу, адже самі знаємо як з нею працювати. Сама по собі нічого не представляє, а вискочка – вискочкою з незаурядними розумовими можливостями.

 • 22:51 | 31 березня, 2014 at 22:51
  Permalink

  Пані директорка вже сама тут розписує,яка вона гарна директорка і як працює….Шановна, Кацан МБ побійтеся Бога!!! В вас є якісь людські почуття – доброта,любов,співчуття,повага…??? Чому ви нікого не поважаєте? Можливо в вас яксь в дитинстві спіткала дитяча травма? Чи ще на кшталт цього щось? Були попередні коментарі,що – “що там директорка такого накрала” ,так накрали! І вам факти люди все ж понаписували, а ви все одно себе захищаєте..Як ви так можете жити? Понабирала собі годин,на уроки не ходить…
  А на днях, вже ваші прибічники вже хочуть збирати підписи чи хтось хоче,щоб директорку звільнили?? Та всі БОЯТЬСЯ!!!!!БО ЯКЩО БУДЕ НІ- логічно звільнення. Всі тримаються роботи,щоб все ж мати ті копійки! А робити цей фарсований цирк не треба! Справедливість все ж буде! А то коли чесні люди працюють а ви з ними,мов з собаками гавкаєте на них і використовуєте,нагружаєте лишньою роботою людей,даєте завданні,які ви маєте їх виконувати взагалі! Це ненормально! Зокрема, директорку,бухгалтерку і інших прибічників “шабашу” треба винести на вилах!!! Мрії здійснюються!

  • 15:51 | 1 квітня, 2014 at 15:51
   Permalink

   Якщо здійснюються, то мрійте, ніхто мрій не відміняв, а писати можна що завгодно, так як ви тут розповідаєте, що крала і факти написані, які це факти, що ви дурні робитися всі на купу, директор – має керувати, якщо до вас не можливо зауваження поставити, то навіщо тоді директорів взагалі по школах і по інших закладах? До вас навіть нема права претензій обявити, бо зразу ж по своїх знайомих розносите по всій Теребовлі перебільшену і перекручену інформацію в 12 степені, точно так само, як і тут. Я працівник школи,(ніяка я не директора, хоча дякую за комплімент) такий як і всі і М.Б. на мене теж кричала, але це було моя провина, і я за це не злюся, все ж таки вона якийсь Директор,як не як, і вважаю, що дисципліна має бути. Директор має бути строгим і вимагати від працівників чіткої роботи і поваги, а ви в нашій школі поробилися, як вівці, одне ляпне, друге тяпне, третє голосує не знати за що… Ходите в кабінет то взад то вперед, ніякого стриму, за багато М.Б. вас до себе підпустила, якби тримала на відстані, то може б ви такі не стали.

   • 16:28 | 1 квітня, 2014 at 16:28
    Permalink

    )))Смішно, те що ви пишете,шановний “НЕ ДИРЕКТОР” Працівник DDD. Всі знають тих людей,які приходять на роботу через кабінет директора. В них і привілегії більші,і працюють вони менще. Але таких”підпущених” до директора,які ходять взад-вперед в кабінет – ОДИНИЦІ. А прості вчителі і вихователі взагалі стараються оминати 2й поверх школи,щоб не попадатися МБ на очі.Вірогідність попасти під роздачу при зутрічі з директором 90 відсотків зі 100.

   • 16:35 | 1 квітня, 2014 at 16:35
    Permalink

    Працівник DDD ,дуже цікаво,а чому ви не відповідаєте такими довгими листами на коментарі,де Марію Богданівну звинувачують в не проведенні уроків, в тому,що за ці непроведені уроки вона гроші бере просто так роками…Захистіть, докажіть,що це не перевищення службових обов’язків?

    • 15:04 | 2 квітня, 2014 at 15:04
     Permalink

     Друзі не перебільшуйте, якщо М.Б. не провела 1 чи 2 уроки, це ви вже називаєте роками. Значить вона поїхала у відрядження, на це є заміна, якщо ви такого не знаєте. Але вас зависть мучить, що в неї прекрасний чоловік, чудова сім’я. Ви за своїми повноваженнями слідкуйте, дивіться чи справляєтеся, бо поставить вас директорка перед фактом, знову скажете, що “гітлер”, ви стали не управляємі, дивні якісь, то кажете, що умови праці у вас не такі, то вже вам уроки чиїсь замінені мішають, ви не думали може вам вже не місце в нашій школі, раз у вас все не в порядку з головою. Лишіть людину в спокою займайтеся своїми проблемами, а не чиїмось уроками, чи в вас проблем нема??? О, тоді я щиро вам завідую!!! Бо коли людина пхає носа не в свій глечик значить в неї все по маслу і зайнятися їй нічим, тому лізе в чужі сім’ї. А може ви кинули оком на Петровича, і думаєте, через ваші дурні репліки він до вас приглянеться? Які ж ви все таки ……

     • 11:29 | 3 квітня, 2014 at 11:29
      Permalink

      Я бачу, що це ви сексуально стурбована жінка, працівник DDD ,бо мені подібний брєд щодо Петровича навіть в голову не влізає, а у вас, як бачимо, подібні думки витають в голові, раз ви додумались таке написати

     • 16:51 | 3 квітня, 2014 at 16:51
      Permalink

      Які 1-2 уроки? Шаноооовна,ви про що? Та вся школа РОКАМИ гуде,що директорка взагалі уроків не проводить. І навіть на педраді один сміливий чоловік колись запитав пані,чи вона має хоч 1 конспект,на що відповідь йому була таким диким криком :”Я і без тоооого маю повно роботи…..”

 • 10:38 | 1 квітня, 2014 at 10:38
  Permalink

  які підписи…..що за брєд, ясно що буде як в Криму 96 % ЗА…. кожного року пісюльки пишуть і педколектив майже одностайно пишуть проти , а оголошують що всі за.Ну і як говорити , а потім після голосувань придумуються нові репресії на кшталт купуйте декор до спальних кімнат за свій рахунок….або влітку перервана відпустка. Для чого тепер підписи збирати, розслідування потрібно, але все схвачено і проплачено.Але грошей на все не хватить . Я думаю. що тепер коли рука потягнеться за конвертом з грошима розум зреагує , що за це карає закон, бо про душу і сумління говорити не варто. Бідолашні діти вчаться 5 років в педагогічному а потім щоб стати простим вихователем має забашляти сумашедшу суму , яку ні вона ні батьки ще не заробили. Ніхто не жаліється на посаду і службові обов’язки просто дайте змогу нормально за трудовим законодавством працювати і розвиватись, бо ні одної тупої чи недолугої людини у колективі я не бачу. І ще напевно про щось говорить показник руху кадрів . щороку нові люди та щороку люди яких з’їли за власну правильну і правову позицію

  • 17:13 | 1 квітня, 2014 at 17:13
   Permalink

   якщо ви працівник школи, раджу вам звернутися в обласну прокуратуру, а ще краще в Генеральну прокуратуру, описати докладно факти, знайти мінімім 5 людей, які підтвердять все написане і вкажуть, де шукати злочин, і думаю, що тепере це можливо. Вона трохи має “дах” в Тернополі, куди возить гарні хабарі, і вашій вищестоящій організації, краще звернутися в Міністерство освіти і Генпрокуратуру одночасно, тоді точно діло не замнуть – і головне, не боятия , і йти до кінця, бо на вашій стороні правда, а вона має перемогти.

   • 18:25 | 1 квітня, 2014 at 18:25
    Permalink

    Молодець юрист, що дав гарну пораду. Можливо працівники школи візмуться більш законно відстоювати свої права. А не обмінюватися більше тижня негарними компліментами. А то співчувай не співчувай, а справа з місця не зрушує! Чи не так? Наказали б свою КАЦАНИХУ, то й іншим неповадно було б, а то й взагалі виродилися б. А чому юрист не радить звертатися в районну прокуратуру або до районного керівництва? Там що все по-старому? Якщо факти зловживань є, то може вирішиться і тут?

    • 22:38 | 1 квітня, 2014 at 22:38
     Permalink

     Тут не вирішиться, повірте мені на слово, адже Януковича нема, але “дух його системи” ще витає по владних кабінетах, та й хабарі поки що ще ніхто не відміняв, місцевих легше купити і підмовити, але колективних скарг завжди боялися, навіть при Януковичу. А щоб купити Генеральну прокуратуру, то треба бути олігархом, та й то не факт. Писати треба одночасно в кілька інстанцій і на кожному листі написати в які ще установи відіслана аналогічна скарга, от тоді-то вони візьмуться серйозніше, бо вони теж на даному етапі зацікавлені в розкритті подібних злочинів і корупційних дій.

 • 12:14 | 1 квітня, 2014 at 12:14
  Permalink

  Люди. зупиніться!!!! Такими образами можна будь-яку людину довести до нервового зриву. Не добивайте М.Б своєю злістю. Може ,коли вона прочитає цей всей бруд,то зміниться, буде милосерднішою, добрішою до дітей. працівників школи. Дуже надіюся на це!!!!! Ще рвз прошу—-зупиніться!!!!!!!! БО вже соромно читати це все. Я не прибічник М.Б( також хочу змін ). але це вже жорстоко.та підло!!!!!

  • 14:07 | 1 квітня, 2014 at 14:07
   Permalink

   Волонтер на чому зупинитися???? Можливо пані директорка зі своїми прибічниками самі зупиниться? Я вважаю,що правду треба хоча б написати,то так люди і роблять! А ви кажете,що соромно,що стільки бруду,а скажіть,а пані директорці не соромно? Чи ви думаєте,що люди все,що тут пишуть,то придумали собі. Ясно все,адже правда очі колить! Ви написали,що досить писати,вона можливо це прочитає і схаменеться…якби ж то!!!! Якби мала совість,то вже б давно хоча б вибачилась перед колективом школи, не кажучи вже про звільнення(це найлегше покарання,яке її чекає,звісно вона має сама це зробити!!) А ще ви кажете нервовий зрив! Ха! А працівники,на яких вона щоденно зриває злість,то як вони?????Можливо потрібно задуматись про них? В людей постійні стреси,зокрема саме через її зловживання владою! В цих людей теж нервові зриви! То скажіть,будь ласка, чому через тиранію одного мають страждати більшість!!! Задумайтесь! І ще одне бухгалтерка теж нічим не краща! Чому вона не поважає своїх колег!!!Чому пані може нецензурними висловами ображати інших? Бухгалтерку потрібну другою виносити на вилах,звісно після директорки!! Ніхто не має ніякого права ображати інших людей,а ще тим паче,якщо це безпідставно!!! Нічого,справедливість преможе і ми винесемо це ” шабаш” на вилах геть!

  • 17:24 | 1 квітня, 2014 at 17:24
   Permalink

   Нічого постидного нема в тому , що люди говорять правду, хоч вона і гірка, соромно, коли брешуть, прикривають чужі гріхи, мовчать, коли чиниться беззаконня, от за це має бути соромно кожному члену колективу, а злочинця треба зупинити, в Південній Кореї за це б розстріляли, бо горбатого могила не виправить, навіть не сподівайтесь, коли розізлити собаку, то вона не те , що перестане гавкати, а ще й вкусить

 • 16:00 | 1 квітня, 2014 at 16:00
  Permalink

  Цікаво, як працюється в ЗОШ 1, ніхто ні на що не скаржеться, всі питання тільки до школи-глугих? Шановні працівники Теребовлянських шкіл відізвіться можливо і вас щось не влаштовує у школах де ви працюєте?

  • 21:43 | 1 квітня, 2014 at 21:43
   Permalink

   У нас все ,більш-менш, нормально, у всякому разі ніхто не принижує вчителів, одним словом працюється нормально, обстановка в колективі робоча, як і має бути

  • 00:43 | 2 квітня, 2014 at 00:43
   Permalink

   Я колись вчився у школі #1! Коли в мене була вчителька з історії Пемковська Уляна Зеновіївна, то в нашого класу не було за рік жодного уроку історії протягом більше як півроку, на заміну нібито приходив її тесть – пан Пемковський В.Й., але приходив на самі контрольні, а так історії в нас не було! Шановна У.З. здобувала собі політичну кар’єру, дбала лише про свій добробут і отримувала заробітню плату, хоча на уроках її не було! Дуже шкода, що в школі нас не навчили історії… Адже, хто не знає минулого, той не має і майбутнього!

 • 20:14 | 1 квітня, 2014 at 20:14
  Permalink

  що.за люди тут зібрались.половину обговорюэте порядних людей а свого болота під носом не бачите.я багато років знаю всю сімю Кацан.і те як вони заробляють гроші.і від коли це вчитись на інтернатурі означає що ти ці гроші вкрав.і чог ж ви не говорите.що перед тим Кацан сам їздив на таксі і заробляв гроші.а машини брав поступово і в кредит.мелете шо попало.а як вам так погано в школв.чогож колективну жалобу не пишете.у вас я бачу всі локази є. коли є докази то за інтернет сторінками не ховаються.Ганьба вам.а за наклепи ви ще отримаєте своє і не від люде а від Бога.

  • 21:25 | 1 квітня, 2014 at 21:25
   Permalink

   Колективна скарга якраз на часі, дякую ,Галю, що підказали, а там чи чесно чи нечесно, прокурор розбереться

  • 21:37 | 1 квітня, 2014 at 21:37
   Permalink

   “Каждый со своей колокольни смотрит”. Янукович теж вважає, що він чесно заробив свої гроші і вважає себе порядною людиною. І до речі, теж є люди, які багато років знають цю”порядну” сім”ю. Янукович теж сам з шапок починав, норкових, торгівлею займався

  • 00:52 | 2 квітня, 2014 at 00:52
   Permalink

   Про яких ви пані галька говорите порядних людей?!?Директорка і її прибічники на стовб ганьби! А те,що Кацан брав кредит на таксі,то підрахуйте звичайна людина візьме собі чотири машини в кредит? Не повстидався? А він,блять,шо їздив на них,практично ні! Кацан найняв собі водіїв,а ви його ще захищаєте! Поцілуйте його в сраку! Так як ви робите це його жінці_відьмі! І не потрібно прикриватися тим,що кацани дитину вчать! Всі мають дітей і всі вчать! А ганьба ва ,що прикриваєте підлоту!

   • 15:19 | 2 квітня, 2014 at 15:19
    Permalink

    Послухай Надоїло все!, Це і так зрозуміло, що всі мають діти, тобі ніхто не диктує де своїх дітей вчити, от і ти бери хочеш вчи на слюсара, хочеш давай в інтернатуру, хочеш бери в кредит таксі, а хочеш йди дій корови, в тебе вибір великий, якщо людина чогось добивається, щоби забезпечити свою сім’ю, і мати якусь копійку, то вона хринова, так?, а якщо би спилася, то б тоже була хринова, бо мішала б сусідам, і дальше б пішли чутки. Хто шо придумає, то і виплюне. Придурок не дорозвинений ти Надоїло все!

 • 21:32 | 1 квітня, 2014 at 21:32
  Permalink

  А чому ж ви, Галю, не напишете тут своє справжнє прізвище, ім”я та по-батькові? покажіть приклад.А ми “випадково” скинемо посилання на цю сторіночку працівнику Генпрокуратури, нехай почитає, може, зацікавиться

  • 15:24 | 3 квітня, 2014 at 15:24
   Permalink

   а ви чого ж не напишите.? і до чог тут генпрокуратура.?

   • 23:01 | 3 квітня, 2014 at 23:01
    Permalink

    Але я і не докоряю нікого, що він ховається за інтернетсторінками, для цього вони й існують, щоб висловлювати свою позицію

 • 23:54 | 1 квітня, 2014 at 23:54
  Permalink

  Напишіть тут будь-ласка факти правопорушень з боку громадянки Кацан, які хто знає і які можна легко довести, підключіть колишніх працівників, яких незаконно змусили звільнитися і переслідували за правду в очі. Напишіть, що знаєте про розподіл благодійної допомоги, про використання державного майна в особистих цілях, про ставлення до працівників колективу, факти переслідування і приниження людської гідності, зловживання службовим становищем, розподіл продуктів підсобного господарства, аналіз плинності кадрів, скільки чоловік звільнено, скільки прийнято , і скільки прийшлося дати їй за посаду. Ті, хто пише, своїх імен можете не вказувати, а от про те,кого принижували, обзивали, шантажували, а також можете вказати прізвища явних підлабузників і співучасників злочину проти людської гідності навіть треба тут написати, хай всі знають -це буде своєрідний стовп ганьби, а в мене є знайомі, які прочитавши все це, мабуть, зможуть вам допомогти. Тільки прохання, коли кожного з вас будуть опитувати індивідуально, без свідків, казати правду і не боятися. Якщо ви до цього готові серйозно і не боїтеся, то є люди, які вам допоможуть у цьому.

  • 11:30 | 2 квітня, 2014 at 11:30
   Permalink

   Цікаво, чи знайдеться такий сміливець у колективі? Залишіть у спокої Кацан Й.П. Він непогана людина, і як директор був непоганий.

   • 12:21 | 2 квітня, 2014 at 12:21
    Permalink

    Кацан Й.П. хлоп тупий, але добрий. Крав теж, але в міру і до людей ставився більш-менш по-людськи. Але найбільший його злочин проти людства -що повтавив свою благовірну на своє місце. Не дай Бог, з Івана пана, як бачимо прислів”я не дурний придумав.

   • 16:35 | 3 квітня, 2014 at 16:35
    Permalink

    Збоку,я з вами погоджуюся про Йосипа Петровича. Знаю.що він добрий господар і як директор був нічого. Можна було жити з ним під одним дахом школи.До людей ставився непогано,но це його ЧУДО….Якби не воно…то проти Й.П. нічого проти не маю(як директора).
    А от на рахунок сміливців в школі…. То тяжко: одна вже на пенсії,і боїться слова сказати,щоб не поперли,другій – ще 1-1,5роки до пенсії. якщо хтось і встане проти директора,то після її “Заяяяяяяяву на стіііііііл…” таким піскливим голосом,шо ворони тікають з даху,ніхто більше не підтримає. Це і є наша сама більша проблема!!!!!!!!! Всі бояться, бо якшо лишиться на роботі М.Б,то заклює,шо сам з роботи підеш.Таких в нас було багато. Воно ж таке злопамятне і підле.

    • 21:36 | 3 квітня, 2014 at 21:36
     Permalink

     Просто звикли кожен сам за себе, і кожен думає, фу, мене сьогодні пронесло, а завтра буде видно, але це жалюгідне життя, жалюгідніють душі, самі себе зневажаючи за боягузство. За якусь доплату продають совість, а ваша директорка -це вам усім життєвий екзамен на людську гідність, сміливість і порядність. Хтозна, а може ви заслуговуєте на таке ставлення, не думаю, що Бог любить боягузів. Бо якби були боягузами герої Майдану, то Янукович досі б правив нами.

    • 23:08 | 3 квітня, 2014 at 23:08
     Permalink

     От якби хтось на її крики:Заяву на стіііл!” спокійно відповів:”Добре, напишу, тільки в прокуратуру”, бо навіть і якщо є в людини недоліки по роботі, то це робочі моменти і не кримінал, а от від її діяльності криміналом попахує, і вона це добре усвідомлює

 • 15:28 | 2 квітня, 2014 at 15:28
  Permalink

  Люди отямтеся, піст великий, не вже у вас не має своїх проблем, нащо берете, всяку злість на свою душу, не вже вам не жалко своїх дітей, які нестимуть за вас гріх по житті. Заспокойтеся і радійте життю, приємним моментам, не беріть гріха на душу, насолоджуйтеся поки живете. Кожна людина, як спиймає світ, так він для неї і вікривається. Прошу вас не будьте такими злими….. Ви ж в Бога вірете? Давай на цьому закінчіть і старайтеся знаходити один з одним компроміси. Думаю все у вас получиться. Миру вам, радості, тепла і любові. Шановна Маріє Богданівна, швидкого одужання Вам! 🙂

  • 17:51 | 2 квітня, 2014 at 17:51
   Permalink

   Справа в тому, що Марія Богданівна і є найбільшою нашою проблемою і нам шкода своїх дітей на яких ми зриваємося, коли “накручені” “приязною” атмосферою, яку створила МБ, повертаємося додому. А Марії Богданівні ми теж зичимо здоров”я, тільки подалі від нас, якщо вона не чує себе винною, то хай не впадає у відчай, а якщо завинила, то відповідатиме по закону, ось і все

  • 22:53 | 2 квітня, 2014 at 22:53
   Permalink

   Правда може поїхати в “Колодіївку” очиститись їй, а ще краще позбутися цього нечистого, щоб некурутило нею перед великим постом і не пила людської крові.
   Шкода таких людей!!! Правда…..

 • 23:18 | 2 квітня, 2014 at 23:18
  Permalink

  Ми ніколи не знаємо, що чекає нас в житті, наших дітей і внуків тому хочу сказати вам, щоби ви не насміхалися з Колодіївки, це дуже серйозні речі, думаймо, що пишемо, бо з гаряча можна наробити біди. Не сприймати все близько до серця, старайтеся трохи лишати не потрібну інформацію поза увагою,тоді все у вас буде добре. Цінуйте своє життя і хочаб старайтеся нікому не шкодити, не зводіть все на Марію Богданівну слідкуйте за собою, ми багато чого також не правильного робимо, як почнемо один одного осуджувати, що з того получеться. Всі ми грішні, але всі ми і люди. Навчіться прощати. Живіть в любові. 🙂

  • 11:19 | 3 квітня, 2014 at 11:19
   Permalink

   Добро має бути жорстоким і непохитним до зла, Бог тримає диявола у страху, ангели небесні знищують демонів. Є речі, які можна пробачити, але не можна потурати злу, давати йому розростатися до безмеж, зло треба присікати -ось що є добрим в Божих очах. Правда – це і є Бог. Брехня від нечистого.

  • 19:18 | 3 квітня, 2014 at 19:18
   Permalink

   Хотіла би душа до раю,але гріхи непускають!Це про нашу М.Б.!

 • 12:32 | 3 квітня, 2014 at 12:32
  Permalink

  Пані Моніко,ви захищаєте людину яка цього не заслуговує. Ми не бажаємо зла нашому директору, але хочемо щоб заплатила, за усі людські сльози сповна. Розплата буде великою, тому бажаємо пані Кацан міцного здоровя. Пошвидше виходьте на роботу і розраховуйтесь з людьми за всі гріхи що скоїли проти них!!!!!!!!!

  • 16:38 | 3 квітня, 2014 at 16:38
   Permalink

   Може хай ше полікується…Стільки спокою,як її нема…Аж хочеться на роботу ходити!!!!!

 • 10:30 | 4 квітня, 2014 at 10:30
  Permalink

  Шановні дописувачі!Оце сиджу тай читаю це письмо ,,,,бачу люди працюють, ЛЮСТРУЮТЬ, а чомусь про дєятіля КУЛЬТУРИ ніхто не згадає, НЕВЖЕ ЛІАПОЛЬД відсидиться у ТІНЬКУ мАЮ НА УВАЗІ КУЗІВА ……ЦЯ ЗГНИРА ВЖЕ ВСІ ПАРТІЇ ПЕРЕЙШЛА ЯК ЖІНКА ЛЕГКОГО ПОВЕДІННЯ.ШАНОВНІ ВІН НА СТІЛЬКИ ХИТРУН ТА ХАБАРНИК ,ЩО НІХТО НЕ ЗНАЄ??????як КУЗІЛ ЛЬОСИ КИДАВ ХТО МАЄ ЇХАТИ НА АНТИ-МАЙДАН,ЯК ПРОХОДИВСЯ ПО ЛЮДЯХ ОСОБЛИВО ПО ПРАЦІВНИКАХ КУЛЬТУРИ,ДЕ ПРАЦЮВАЛА ЙОГО РІДНЯ…?..ШАНОВНІ МОВЧИТЕ???? ІНТЕЛІГЕНТ ГРОБАНИЙ ! ТИ ЧОРТЕ МАЄШ БЕЗПОСЕРЕДНЕ ВІДНОШЕННЯ ДО СМЕРТІ ТИХ ДІТЕЙ ЯКІ ЗАГИНУЛИ ПО ВАШІЙ ПАРТІЙНІЙ СХЕМІ….А ТИ ЩО???? ТИ НІЩО, ПУСТЕ МІСЦЕ ….ПИЯЦЮРА, ЯКИЙ НЕ ВИСИХАЄ А ЩО БУДЕ ДАЛІ))) А ДИЛІ ВИНЕСЕМО З КРІСЛОМ ,ПРИКРИВАЄШСЯ АВГАЦЯМИ ?? ЙДИ ГЕПИ ПРАСТИТУТ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ ,З ГІДНІСТЮ ЙДИ, А НЕ З ПРИКРИТЯМ ,ХАМ ТИ ТРОГОЛОВИЙ. МИ ЗНАЙШЛИ ЛЮДЕЙ ЗБИРАЄМО ІНФОРМАЦІЮ ЩОБ ПОДАТИ У ВІДПОВІДНІ ОРГАНИ НА кУЗІВА міся!!!!!

  • 20:14 | 9 квітня, 2014 at 20:14
   Permalink

   Про КУЗІВА, можу дуже-дуже мягко сказати: надзвичайно непорядна людина. З особистого прикладу знаю, що він брехун та негідник. Працівники культури відгукніться, не дайте цій гниді засидітися десь у теплому місці! Скільки хабарів набрав, а скільки мертвих ставок є (чи може вони ще досі є)? Правий сектор напишіть, чи подали інформацію про КУЗЯКУ у відповідні органи? Такий щур не тільки “небагато” зробив для культури за всі роки діяльності, а дуже багато порозвалював. Якщо ще в якомусь селі і жевріє вогник культури, то тільки завдяки працівникам-альтруїстам. Тому громадо, приєднуємося до люстрації КУЗІВА (адже з Кацан справи пішли в рух), нехай така паршива вівця не займає ніякої посади, а пише, наприклад, мемуари на тему “Роки моєї бездіяльності та хабарництва на посаді начальника відділу культури і туризму: основні прийоми та секрети успіху”. Люструвати КУЗІВА!!!

 • 13:59 | 4 квітня, 2014 at 13:59
  Permalink

  Я також підтримую правий сектор …….люструвати кузіва і негайно він точно незаслужений працівник культури ,заслужиними повинні були бути люди зовсім інші але воно собі присвоїло звання з побратимами партійцями.ЛЮСТРУАТИ НЕГАЙНО !!!!

  • 20:19 | 9 квітня, 2014 at 20:19
   Permalink

   За хабарі він купив це звання. Він це знає і ми це знаємо!!! Було б неперевершено чудово, якби це звання від нього забрати назад з відповідними аргументами.

 • 00:09 | 5 квітня, 2014 at 00:09
  Permalink

  Як то кажуть “горбатого могила справить” це про нашу пані Кацан. Вийшла вона вже ніби здорова, але припадки залишились, репресії продовжились. Покаяня ніде не видно, пані Маріє може ви би ще підлікувались? Щось невропатологи вам не дуже допомогли, можливо зверніться до спеціалістів психіатрів? НУ СКІЛЬКИ МОЖНА!!!!!!!!!

 • 15:21 | 5 квітня, 2014 at 15:21
  Permalink

  Завтра відсилаємо скарги, колектив, приготуйтесь, через тиждень-два перевіркою будуть здійснені індивідуальні опитування, тепер виключно від вас залежить ваша доля, не бійтеся казати правду

  • 19:57 | 9 квітня, 2014 at 19:57
   Permalink

   Зичу вам успіхів!!! Діліться новинами. З вами Бог та Правда!!!

 • 15:20 | 7 квітня, 2014 at 15:20
  Permalink

  Прочитавши коментарі хочеться висловити свою думку. Багато написано.Як прийшла до влади директорка(правда) всі це знають, як шукає спонсорів, як придбала багато меблів, вікон. зробила туалети,але чому ви не пишете про те , що на вікна здавали гроші і батьки дітей( практично кожне вікно в класі куплено не за державні кошти) і працівники шукали спонсорів( знайшли) і всі працівники здали як було написано раніше десятину(тільки на школу, а не М. Б.).Багато працівників знайшли спонсорів і на меблі в класах чомусь мовчать і це заслуга не тільки директорки.Держава виділила гроші на заміну всіх вікон в школі. Тому запитання ,а де гроші?!! Про туалети взагалі б промовчали.Туалети і душові між якими немає дверей.Багато в нас спонсорів в яких діти вчаться по різних причинах(Кривінський, Сарака) це також не заслуга пані директорки. Також кожного місяця батьки дітей здають по 10 гр., а це інтернат, багато малозабезпечених сімей. Купили за ці гроші 2 сушки в їдальню(а решта гроші ?). Про Й.П. я промовчу людина він нормальна, організатор, начитаний(не прирівняти розумові здібності директорки) Як було написано раніше,що особняк був коли М.Б. пішла на посаду( але директором при будівництві свого особняку був Й. П.)Про премії написано так, ніби М.Б. віддавала із своєї кишені( а це економія на всіх працівниках школи)і це заслуга всього колективу.Завдяки мовним класам наша школа існує, а ви прийдіть в шкільний садочок в яких умовах проживають діти( чистять зуби в умивальниках до яких не дістають, ходять в туалети і сідають там де дорослі діти стають ногами)В нас багато проблем , як і в кожній школі,
  але ми хочемо спокійно працювати (без криків),щоб поважали нас як людей( а не Любка, Валька,Ганька). Ніколи не можна зачіпати чужих дітей(директорки чи просто працівника). В час такого великого посту будьте чесними, добрими і справедливими до всіх. Миру вам всім 1

 • 23:06 | 7 квітня, 2014 at 23:06
  Permalink

  Нарахунок спонсорів ви правду кажете, вони у нашої школи лише місцеві, тому що всі інші знають, що що би вони не дали воно пропаде і його ніде видно не буде. Колись нам у школу прийшла допомога у вигляді велосипедів для дітей. але до 1 вересня через літо велосипеди “поржавіли” і кудись пропали. Кажуть поїхали на реабілітацію на базар. І хто після цього ще щось дасть????

  • 09:46 | 8 квітня, 2014 at 09:46
   Permalink

   Про те, що спонсори місцеві може писати людина, яка далека від справ М.Б. спонсори не лише місцеві в цьому можете не сумніватися, ви чули дзвін…, знаєте тільки Кривінського і ходете, як барани десь щось хтось белькнув одне почуло, друге перекрутило і пішло поїхало. Зараз вас хто чіпає шановні? А на рахунок премій: так М.Б. не зі свої кишені їх давала, але б краще виплатила всім по 50 чи 100 грн. і хватає. На решту купила б вікна за які ви так стогнете.!!!. (хоча більшість вікон куплена за державні кошти, а не ваші власні) Та добре, що є ті вікна, а то би далі в сра.и мерзли зимою. Такі ви не вдячні за всьо, що Вона для нас робить. Шановна, Марія Богданівна, якщо прочитаєте моє звернення, то премії просьба видавати мінімально всім під одну марочку, і ніхто не буде возмущався… Бо ви хочете людині зробити добре, а воно Вас обсере на всі світи. Добре, що ви їздили по гуртовнях купляли всім по списку папочки, папір і т.д., та хай би ходили і по Теребовлі самі купляли,(дороще) а цього і ніхто тепер не згадає, правда?! А то, що в школі кожен рік ремонт повноцінний зроблено і в спальному корпусі, що приємно працювати, не зачухано, та як по сільських школах, то вам хіба все одно. Та приводьте ви свої перевірки, йдіть самі позортеся, що ви на показ тій перевірці показувати будете? М.Б. будинок??? ))))))))))))))))) та в нас якщо людина мудра, то не просере гроші на жратву, а для дітей старатеметься… В наших людей в половини є особняки. Продавайте свої квартирки і вйо будувати особняки, хто вам мішає. Премій наскладали, а ще підзаробите трохи одне літо на курорти не поїдете, бо Крим вже не наш і всьо ви багачі. Не всіх дурних війна забрала. Шануйтеся рідні. Гарного дня!

   • 11:59 | 8 квітня, 2014 at 11:59
    Permalink

    Про вашу грамотність і освіченість , працівник DDD, свідчить одне лише слово “Дороще”, а правильно ” Дорожче” до вашого відома. Про спосіб викладення думки я взагалі мовчу, тож нам всім неважко здогадатися, хто ви. Вас ніхто не поважає, а навпаки. Про таких, як ви, кажуть “Мелкая душонка”, і не судіть усіх крізь призму вашої примітивної душі!

    • 22:21 | 8 квітня, 2014 at 22:21
     Permalink

     Написане вище набагато не грамотніше мого. Догадуйтеся собі на здоров’я. Головне той, кому треба знати, знає хто ви. Давайте осудіть мене про висловлення мої думки. Ніколи нікому не вгодиш. Я не збираюся вам тут твори писати, все тільки по суті, а якщо ви такі барани, мені вас щиро жалко. (Після слова освідченість ставиться спочатку кома, а тоді пробел… Це до вашого відома… Мелкая душонка))) )

     • 13:01 | 9 квітня, 2014 at 13:01
      Permalink

      звертання виділяється комами, а освіченість пишеться без букви “д”, похідне від слова “освіта”, а не “свідчити”

 • 13:11 | 8 квітня, 2014 at 13:11
  Permalink

  Ось які ми невдячні працівники. Треба мовчати ато нас чекає доля “реабілітованих” велосипедів.

  • 17:30 | 8 квітня, 2014 at 17:30
   Permalink

   А чи не простіше викинути одну швабру, ніж цілу партію велосипедів?

   • 22:25 | 8 квітня, 2014 at 22:25
    Permalink

    Вчителько, як думаєте, ви б краще швабрували в посадовому кріслі? Маєте опит? Чи може кандидатуру?

    • 13:03 | 9 квітня, 2014 at 13:03
     Permalink

     Невже швабра себе впізнала і обізвалась?

Comments are closed.