Головним податківцем України став пластун Ігор Білоус

11 березня керівником податкової служби України став тернополянин Ігор Білоус.
Він син ректора Інститут економіки та підприємства Ольги Степанівги Білоус.
Також Ігор є вихованцем Пласту 90 років. Саме завдяки таким людям відбулось відродження Пласту в Україні.
Ігор знає декілька мов і позитивно себе зарекомендував на попередніх місцях роботи. Він був головою інвестиційно-банківського управління інвесткомпанії «Ренесанс Капітал» в Україні та країнах Центрально-Східної Європи, співдиректором київського регіонального офісу. Раніше працював в інвестиційному банку UBS, де очолював український бізнес.
Народився Ігор в 1978 році в Тернополі. Закінчив загальноосвітню школу №2. Вихованець “Пласту”. Після трьох років навчання у Тернопільському національному економічному університеті (колись – ТАНГ) перевівся у Київський національний економічний університет, який закінчив із відзнакою. Має ступінь з міжнародних фінансів Нортумбрійського університету (Ньюкасл, Велика Британія). Одружений, батько двох доньок.

-1 thoughts on “Головним податківцем України став пластун Ігор Білоус

  • 18:24 | 12.03.2014 о 18:24
    Permalink

    УВАГА !!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ для “Правого сектора”, Луцького Автомайдана, Луцької Самооборони, воїнам-афганцям !!! Злодійський Донецький ОБЩАК – Луцький “ЗАХІДІНКОМБАНК” (м.Луцьк, пр-кт Перемоги,15) фінансував “тітушек” та “беркут”в Киеві, які вбивали Героїв Майдану та зараз продовжуе фінансувати “братків” в Криму, які разом з Російськими окупантами знущаються над українцями.Час розібратись з цим злодійським ОБЩАКОМ !!!

Коментарі вимкнені.