Матрифайло покриває Надала?

Ми вже писали, що вчора працівники комунального підприємства МШЕД вийшли на вулицю та заблокували і опечатали техніку.

Як повідомляє громадський активіст Тарас БІлан, 19 березня з самого ранку, начальнику ДАІ Тернопільської області пану Митрофайлу Андрію Васильовичу громадські активісти повідомили по телефону втретє (перші два рази офіційними листами від 06.03.2014р, та від 17.03.2014р.) про місце зберігання техніки експлуатація якої заборонена згідно закону.

Враховуючи незаперечні факти працівниками міліції біля 14.00год. дана техніка була опломбована.
Однак, біля 22.00 год. міліціонерами , з незрозумілих причин, техніку розпломбували, і біля 23.00год. машини виїхали за територію комунального підприємства МШЕД.
 А далі, як в детективі: біля кафе Затишок (Дружба), громадяни Тернополя, без всякого спецназу, провели затримання… І… на евакуаторі доїхали до штрафного майданчика.
 Однак залишаються запитання. Це наскільки ж обнагліли заступники міського голови та їх підлеглі, що дозволяють собі порушувати закон, зривати пломби, їздити по місту без номерів , і нікого не боятись…
Слід зауважити, що про факт зриву пломб (опечатування) з техніки працівниками міліції та бездіяльність ДАІ на чолі з паном М. повідомлено на Гарячу лінію Кабінету Міністрів України та Міністерства внутрішніх справ.
Побачимо, як на це прореагують пан Яценюк, і пан Аваков. Також сьогодні 2 прес-конференції . Одна в Надала інша в Митрофайла. Цікаво було б запитатись в них, що це за «безпрєдєл» по тернопільськи…

Коментарі вимкнені.