До місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло понад 121,5 млн грн податку на нерухоме майно 

З початку року власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Тернопілля 121 млн 583,6 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це майже на 17,9 млн грн більше, ніж у січні-травні минулого року. 

Основна сума сплаченого платежу припадає на власників нерухомості – юридичних осіб. Вони спрямували на розвиток територіальних громад краю понад 71,5 млн грн податку на нерухоме майно, що на більш ніж 4 млн грн більше за відповідний період минулого року.  

Жителі області перерахували за нерухомість протягом п’ятьох місяців цього року понад 50 млн грн цього платежу. Це майже на 13,9 млн грн більше, ніж було сплачено у січні-травні минулого року.

Нагадаємо, надходження від податку на нерухоме майно у повній сумі спрямовуються до місцевих бюджетів, тож є одним з важливих бюджетоформуючих платежів громад. Ставку податку на нерухомість встановлюється органами місцевого самоврядування залежно від типу об’єктів та їх місцезнаходження у відсотках до мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року, та не може перевищувати 1,5 відсотка за 1 квадратний метр. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *