У Тернополі почався процес очищення влади від ВО “Свобода” (фото)

23 березня у Тернополі біля території КП ТМШЕД  в підтримку підприємства зібрались сотні тернополян з дітьми. Як розповідає громадський активіст Андрій Любецький, МШЕД силами ВО “Свобода” довели до банкрутства .

– Такого Майдану в Тернополі ще не було. Це Вам не приватизована “Свободою”, “Ударом” та “БЮТ” сцена. Це Майдан, де може висловитись і донести свою думку до тернополян кожен, – наголошуєвін.

Виступати перед тернополянами міг кожен. Потрібно було лише виявити бажання, тож наступний Майдан не виключення.

Нагадаємо, працівники підприємства звели барикади біля воріт і не дозволяють знищити матеріальну базу підприємства.

Депутат міської ради Наталія Карпишин зауважила, що цей комунальний Майдан буде боротись до перемоги. Ми не дозволимо закрити підприємство, а працівники КП ТМШЕД не дозволять знищити техніку та обладнання. Лише зберігши матеріальну базу підприємства у людей є майбутнє.

Депутат міської ради Петро Ландяк розповів про можливість участі підприємства у тендері. У такому випадку люди будуть мати роботу, а це ще один крок до збереження підприємства.

Підтримала громаду Ніна Міляновська, яка розповіла про боротьбу з міською радою вулиці Орлика.

Звернувся до громади активіст Тарас Білан, який нагадав громаді про кримінальні справи на міську раду, які дивним чином були закриті. Активісти будуть добиватись поновлення кримінальних справ, а також проведення незалежного аудиту діяльності підприємства ТМШЕД під керівництвом ВО “Свобода”.

Доки тернополяни слухають розповіді про патріотизм на Театральному майдані господарство міста доводиться до банкрутства. Тендер на обслуговування міста відбудеться 10 квітня, а до того моменту працівники підприємтва будуть ночувати і стерегти комунальну техніку.

Працівників підтримали підприємці, майданівці та тернополяни з масиву Новий світ, де знищується дитячий майданчик, з вулиці Липової, де є проблемне будівництво, представники гаражного кооперативу на Текстильній, громадські активісти Аліса Пасько та Наталія Кузь.

Цей комунальний Майдан лише початок очищення місцевої влади від ВО “Свобода”.

Щиро, Андрій Любецький, Наталія Карпишин, Тарас Білан.

Коментарі вимкнені.