Із паспортом, виданим у Тернополі, я майже тернополянин, – каже майданівець з Дніпропетровщини

Синів, братів, чоловіків, батьків, котрі загинули під час протистоянь у січні-лютому, вже не повернути. Але наш святий обов’язок допомогти тим, хто залишився живим.

26-річний Олександр з Дніпропетровщини до столиці приїхав ще у грудні. У кривавий четвер 20 лютого його було поранено осколком гранати. Наслідок – важка травма ноги.

–        На Майдані страху не було, – розповідає Олександр, – було лише почуття відповідальності за тих, кого залишив у рідному місті, за товаришів по сотні, з якими майже два місяці стояв пліч-о-пліч, за український народ, задля добробуту якого ризикував своїм життям. Тривожно ж стало, коли, отямившись після поранення, почув, що мене повезуть у чуже місто.

Нині ці побоювання викликають у Сашка посмішку, а тоді вперто відмовлявся їхати до Тернополя. Переконали медики.

Коли загроза життю минулася, перед майданівцем постала іще одна проблема: у столиці він загубив свій паспорт. Сашко опинився за сотні кілометрів від домівки без жодного документа, який би посвідчував його особу.

–        У міграційній службі про героя з Дніпропетровщини дізналися від громадських активістів, які опікуються ним у Тернополі, – розповідає начальник Тернопільського міськвідділу УДМС Людмила Лужняк. – Ми взялися допомогти майданівцю вирішити паспортне питання. Зазвичай паспорт громадянина України замість втраченого видають за місцем реєстрації. Тож аби оформити Олександрові документ у Тернополі, ми направили запит на підтвердження особи молодого чоловіка за місцем його реєстрації у Новомосковськ Дніпропетровської області. Відтак за сприяння ДМС України та завдяки злагодженій роботі територіальних органів міграційної служби у різних регіонах днями майданівець отримав новий документ.

Паспорт молодому чоловіку вручали у лікарняній палаті, бо сам прийти до підрозділу міграційної служби він допоки не в змозі, але вже за тиждень Сашка обіцяють виписати з лікарні.

–        Тепер я майже тернополянин! – такими були слова Олександра, щойно він отримав свій документ із відміткою, що його було видано Тернопільським міським відділом міграційної служби.

Коментарі вимкнені.