На Тернопільщині вже готують адмінресурс для фальшування виборів?

Під час цих виборів до Верховної ради на Тернопільщині будуть використовувати  адмінресурс. Таку заяву сьогодні зробив Народний депутат Василь Деревляний.

За його словами, вчора без причин звільнили члена ВО “Батьківщина” Шепету  Віктора Михайловича з посади голови Чортківської районної державної адміністрації Тернопільської області.

– Ніхто на нього жодних питань не подавав. Хочу відкрити Вам закулісся – нині діючий Президент з різними політичними силами зроблять і інші заміни по районах, де керівники є члени ВО “Батьківщина”.  Хочуть в області застосувати адмінресурс або якесь фальшування. Я офіційно заявляю, що партія “Батьківщина” зробить все, щоб не допустити цього. Ми не дозволимо новітнім “Януковичам” проводити таке фальшування на теренах області під час виборчої компанії, – запевняє нардеп.

-1 thoughts on “На Тернопільщині вже готують адмінресурс для фальшування виборів?

 • 10:11 | 24.09.2014 о 10:11
  Permalink

  Ну та правильно, а що буде казати. В нього передсмертні конвульсії. Бо Батьківщина вже своє віджила. Хай не рівняє по собі нову владу. Яценюку, наприклад, не треба нічо фальшувати його люди ітак підтримають

 • 17:25 | 25.09.2014 о 17:25
  Permalink

  Іване, кидатися брудом за гроші Сені – це сором. Прояви хоча б якусь громадську позицію і роззуй очі…

 • 17:29 | 25.09.2014 о 17:29
  Permalink

  Я працював в районній адміністрації, можу точно всіх запевнити , що так як за режиму Януковича та при “свободівській” владі ще адмінресурсу не застосовували, але оскільки Порошенко не сильно провів люстрацію, то думаю схема фальшування виборів в нього буде аналогічною…

Коментарі вимкнені.