Для чого дві тернопільські студентки зустрічалися з народними депутатами у Києві?

Двоє тернополянок вчора повернулись з конкурсу соціальних ідей серед дівчат, що проходив у м. Києві. Захід був розрахований для молоді, яка прагне нести позитивні зміни у своєму середовищі та брати активну участь у громадському житті країни.

Програма носить назву «Перший крок до успіху» і тривала протягом 27-29 червня цього року. Окрім теплої та урочистої зустрічі, тернополянок Оксану Слободян та Ольгу Копищинську чекав візит до ВРУ і зустріч з успішними жінками, котрі зараз дотичні до прийняття рішень в країні, а саме Іриною Луценко, Тетяною Слюз, Продан Оксаною, Еліною Шишкіною та іншими відомими депутатками.

– Саме таке неформальне спілкування з власницями мандатів, надало мотивації та підтримки нам, дівчатам, з усіх куточків України, – розповідає Оксана Слободян, студентка ТНПУ ім. І. Гнатюка.  – Трьохденний захід включав в себе цікаві навчальні тренінги та майстер – класи.

Доповнювали таку насичену програму відвідання арт-центру Пінчука з екскурсіями, галереями сучасного мистецтва та прогулянки вечірнім Києвом з можливістю насолоджуватись різнобарвними кольорами сучасного мегаполісу та зануритись у чудовий світ справжнього міста.

Подібний проект, де дівчата би змогли поділитися своїми ідеями, Оксана Слободян планує втілити в життя і в рідному Тернополі вже цієї осені.

– Проект дав не лише нові знання, але й приніс море позитивних емоцій, цікавих зустрічей. Організатори зуміли задати мотивації для створення аналогічних проектів в інших містах нашої країни, – додає Оксана Слободян.

Ольга Копишинська, ТНЕУ, 2 курс:

–   Найбільше вразив рівень організації заходу, змістові тренінги та майстер-класи. Кожна із нас, переможець, посіяла зерно, яке, я надіюсь, обов’язково проросте в майбутньому і може перемога в «Першому кроці» дійсно стане важливим етапом у житті кожної.

Василь Томчишин

Коментарі вимкнені.