На Тернопільщині тітка забрала хату у чотирьох сиріт

Завдяки прокуратурі Бучацького району через суд скасовано незаконні рішення, на підставі яких родичка 4-ох дітей-сиріт оформила право власності на житловий будинок, у якому неповнолітні проживали до влаштування їх до школи-інтернату.

 Як повідомив прокурор Бучацького району Микола Нестер, четверо дітей-напівсиріт проживали у будинку бабусі. Після позбавлення матері батьківських прав за неналежний догляд за дітьми, у 2008 році їх було влаштовано до школи-інтернату. Одночасно орган місцевого самоврядування своїм рішенням закріпив за неповнолітніми право на житло. Проте, після смерті пенсіонерки право власності на нерухоме майно оформила її друга донька. 
З метою захисту майнових прав дітей-сиріт, прокуратура Бучацького району звернулася з позовом до суду з вимогою скасувати незаконне рішення органу місцевого самоврядування про оформлення права власності на житловий будинок з надвірними будівлями та спорудами вартістю 50 тис.грн, а також скасувати свідоцтво про право власності на це майно та рішення про його державну реєстрацію.
   Суд задоволив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі. На даний час рішення суду виконано і діти мають змогу повернутися до будинку, у якому вони проживали до влаштування їх до державного закладу. 

Коментарі вимкнені.