Незаможних тернополян лікуватимуть інтерни з африканських країн


Сьогодні у Тернопільському благодійному фонді «Карітас» відбулась урочиста подія – відкриття терапевтичного кабінету для малозабезпечених. Цікаво, що лікуватимуть тернополян інтерни з африканських країн. Про повідомляє видання “Терен”.
Відкриття співпало з Міжнародним днем людей похилого віку,тому чимало підопічних-пенсіонерів фонду вирішили побачити новий кабінет на власні очі.
– Ми розпочали новий рік служіння і добрих справ, – зазначив директор Тернопільського «Карітасу» о. Андрій Марчук. – Завдяки багатьом нашим проектам,кожна потребуюча людина може отримати супровід та допомогу. І справа не лише в речах чи їжі, а й в спілкуванні та підтримці. Наприклад, пані Софії 94 роки,але це не заважає їй їздити з нами в Зарваницю – вона сама допомагає та надихає молодших за себе.
Оцінили майбутні умови праці колишні студенти Тернопільського медичного університету. Лікарі-інтерни з африканських країн самі зголосились співпрацювати з «Карітасом». Безкоштовну допомогу та консультації вони надаватимуть один чи два рази на тиждень. Складнощі лише в тому, що не всі іноземці володіють українською мовою, тому певний час вони користуватимуться послугами перекладача. До речі, в «Карітасі» вже четвертий рік успішно функціонує стоматологічний кабінет.
Довідка.
Тернопільський благодійний фонд «Карітас» започатковано в 1994році. Діяльність розпочиналась з функціонування благодійної їдальні і гуманітарної допомоги. Тепер робота тернопільського «Карітасу» фокусується на допомозі, консультуванні, виховній та просвітницькій діяльності для людей, що опинились у кризових умовах життя. Отримати допомогу можна за адресою м. Тернопіль, вул. Замонастирська, 1.

Коментарі вимкнені.